reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

wlasnie przyszla do mnie paczka z hm
bardzo sie ciesze i maja niezle wyczucie czasu bo juz zastanawialam sieco mam ubrac na siebie, bo nie chce mi sie nic prasowac a moim codziennym strojem jest dres i podkoszulka
 
reklama
Pochwalcie się linkami swoich rogali bo ja mam dylemat:)
ja taki sam jak askut tylko różowy:tak::tak::tak:



a co do witaminek to ja od poczatku brłam feminatal lekarz zalecił najpierw 800 a teraz ten feminatal 400 +DHA i nie mam problemów zeby łykac je choc sa duze ;-)

a ja usmażyłam ziemniaczki w plasterki i pożaerłam dwa talerze mężowi tylko troche zostawilam he he ale ja nienajedzona jestem:-D:-D:-D:-D
 
Witam. Ja sobie dzisiaj pozwoliłam ze spaniem do 10.30 , zrobiłam śniadanko i zaglądam do Was. Widzę ,że panuje temat "rogala". Ja raczej nie zamierzam go kupować. Ale chodzi za mną Park Wodny we Wrocławiu, tylko trochę się boje, że podczas harców z córką może stać mi sie krzywda.A któraś z Was chodzi na basen?

Ja chodzę na basen, tyle że taki zwykły. Fajna sprawa się odprężyć można, lekarz stwierdził że ciąża się prawidłowo rozwija więc niema żadnych przeciwwskazań a nawet jest wskazane. Jedynie można użyć tamponu żeby dodatkowo zmniejszyć ryzyko zakażenia czymś itp.

Co do witamin to tak jak pisałam mi lekarz powiedział że to chemia. W zasadzie nie zabrania mi brać, ale skoro mam dobre wyniki to wystarczy prawidłowe odżywianie.

Właśnie przeglądam sobie rodzaje materacy do łóżeczka, tak z czystej ciekawości :-D to jakaś masakra ile ich jest i co opinia który najlepszy to inna.
 
Ostatnia edycja:
hej
wpadam na chwilke.;-)
jestem po usg jest wszystko w porzadku lecz dzidzia nie pokazała płci heh, ułożenie miednicowe i musimy czekac na nastepne usg. moze przekręci sie do góry nogami i pokaże co ma :tak: :-D
pozdrawiam
 
reklama
Nawet nie próbowałam nadrabiać tylu stron czytania :zawstydzona/y:

Zaczełam od witaminek czytać.
Ja biorę Falvit mama jedna dziennie, magnezin 3 razy i no-spę 3 razy po 40 mg.
Ola-fasola to dziwne , ze lekarz nie zaproponował ci żadnych witamin. Mnie na każdej wizycie pyta co biorę i ile (a potem patrzy w kartę i mnie sprawdza, czy napewno tak kazał przyjmować) i pyta czy coś wypisać jeśli się kończy jakiś specyfik. Jeśli z wrażenia zapominasz, to sobie zapisz na jakiejś kartce, i wsadź w kartę ciąży.

Elizko może będzie dziewczynka - taka wstydliwa :-)

Anecznik ja dla córki miałam materac kokosowy. Trudno mi powiedzieć czy dobry był, bo mała nie kożystała z łóżeczka i z materaca. Ale miałam wrażenie, z ejest twardy. Podobno są piankowo-kokosowe i te chyba sa ciut miększe.

Wczoraj robiłam cukier ponownie, bo wczesniej po 50 g glukozy wyszedł 173. Teraz wyszedł 144. Zobaczymy co powie we wtorek gin. Pewnie każe zrezygnować ze słodyczy, z których juz zrezygnowałam
 
Ostatnia edycja:
Do góry