reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Kami a przepraszam, że sie zapytam z czym masz kłopoty?

Oli.B bardzo fajnie, że Piterek się zaklimatyzował. Ja swojego Pitusia nie muszę posyłać do żłobka, bo przychodzi do nas moja ciocia zajmować się małym, ale chciałabym, żeby mały mial styczność z dziećmi, bo napewno lepiej by się rozwijał i uczył różnych rzeczy.

U nas tez ładnie się zrobiło, więc Piter zalicza spacerki. Jestem na etapie kupowania mu nowego wózia, bo mam czołg, w sumie to na te śniegi był idealny, ale nie mieści mi się do bagażnika.
 
reklama
Witam :)
Faktycznie Pulneo jest super działa przeciwzapalnie na oskrzela gdy katarek spływa, ale jest na recepte bo to nie zwykły syrop tylko lek w syropie :)

U nas katarku ciag dalszy wczoraj byłam z małym u lekarza, że by go osłuchał czy przypadkiem nie ma czegoś na oskrzelach no ale naszczeście NIE. Nadal odciągamy katarek i daje mu krople do uszu, ze by się jakieś zapalenie i tam nie przyplątało
 
Witam!!


Jakos nie zabardzo mam czas ostatnio do Was wpadac kochane...jestesmy na etapie sprzedarzy naszego mieszkania,za dwa tyg. powinnismy wiedziec czy kupujacy dostana porzyczke i czy wszystkie nasze warunki im odpowiadaja,,,,no i jezdzimy do naszego nowego domu w wolnych chwilach zagladac jak idzie budowa....

Moje male tez mi sie pochorowaly,pierwsze Vika,a teraz Gabi biedactwo zapalenia uszka dostala i przy okazji antybiotyk,a i zabki zaczynaja o sobie znac tak ze wszystko naraz....

Juz wiosny sie doczekac nie moge,latem prawie caly dzien spedzalysmy na dworze i nigdy corcie mi nie chorowaly,no ale tez w tym roku ta zima taka lekka u nas ze bakterie fruwaja w powietrzu

Kami
zycze szybkiego i skutecznego rozwiazania twojegoproblemu.

Uciekam spac bo u mnie juz po polnocy....
 
Witamł=ne pamietam cyz juy sie pryedstawiałam ale ydaje sie ye chzba juy kiedzs króciutko pisalam u was:tak:
Jezeli pozwlicie to skrobne od czasu do czasu u Was:-)

OJ KLAWIATURA MI SIE PRZESTAWIA:wściekła/y:
Wasnie sprawdzalam e pisalam u was;-)
A wiec witam ponownie;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sali 04, Twoja pociecha na tym czarno białym zdjęciu przy suwaczku jest strasznie podobna do mojej siostry jak była malutka:-D
 
Dzięki za podpowiedzi, wrócilismy od pediatry. Dostalismy całą baterię kropli, areozoli, syropków. Choć młody nie wyglada na chorego, to wszystko wyłazi w nocy. Najchętniej całą noc podczepiałby się do cyca, a i tak się krztusi. Masakra.
 
nie ma nic gorszego jak patrzeć jak nasze maluszki meczy jakieś choróbsko :(
Mój Fifi na szczęście nie choruje.
 
Czesc dziewczynki

no i ja tak z doskoku, ale jak pusto i ruchu nie ma to sie nawet nie chce pisac, bo tylko echo, echo, echo,
a moze teraz jak ktoras z nas zajrzy to niech zostawi nawet to jedno zdanie, to juz jakis ruch sie zrobi , co wy na to?


A gdzie Ewcia? Ewciaaaa.... jak tam Drakula, bo nie jestem na bierząco?!:no:

Dziewczyny mam pytanie natury praktycznej, czy wasz dzieci pija z niekapków, kurcze nie wiem kaki kupic żeby byl praktyczny w uzycie, mam taki niby kupek z Canpola taki sylikonowy ustnik z rozcieciem, ale chyba z tego za duzo leci i Korel sie krztusi.

Co polecacie?

 
Moj Fifi pije od 6 miesiąca z kubka nie kapka, potrafi cały soczek dziennie pic, jak widzi kubeczek to aż się trzęsie tak się cieszy ze będzie mógł sobie potrzymać i się sam napić.:-)
a kubeczek mamy z fischer price, niedrogi, wygodny, mały się ani nie krztusi anie nie wylewa mu się :-)
 
reklama
Czesc dziewczynki

no i ja tak z doskoku, ale jak pusto i ruchu nie ma to sie nawet nie chce pisac, bo tylko echo, echo, echo,
a moze teraz jak ktoras z nas zajrzy to niech zostawi nawet to jedno zdanie, to juz jakis ruch sie zrobi , co wy na to?


A gdzie Ewcia? Ewciaaaa.... jak tam Drakula, bo nie jestem na bierząco?!:no:

Dziewczyny mam pytanie natury praktycznej, czy wasz dzieci pija z niekapków, kurcze nie wiem kaki kupic żeby byl praktyczny w uzycie, mam taki niby kupek z Canpola taki sylikonowy ustnik z rozcieciem, ale chyba z tego za duzo leci i Korel sie krztusi.

Co polecacie?





No ja tez niewiem co z tymi dziewczynami:zawstydzona/y: chyba nas juz nie lubia,a kiedys tak fajnie tu bylo...


Moja mala pije tez od 6 m. z niekapka z Awent ale swietnie sobie radzi i z innymi:-D:-Dniemiala zadnego problemu z nauczeniem sie picia z nich,raz dorwala siostry i poprostu pic zaczela...z Vika bylo wiecej problemow
 
Do góry