reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

400_F_17407526_goDS6WXObWx2nFRS56ua3gOP8pUCPoXv.jpg
 
reklama
2010r.
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
..\~~~~~~~~/..\~~~~~~~~/
...\~~~~~~~/....\~~~~~~~/
....\~~~~~~/......\~~~~~~/
.....\~~~~~/........\~~~~~/
......\~~~~/..........\~~~~/
.......\~~~/............\~~~/
........\~~/..............\~~/
.........\~/................\~/
..........||..................||
..........||..................||
..........||..................||
..........||..................||
..........||..................||
____Q _SZCZĘŚLIWEGO_ Q___
__QQ _____NOWEGO_____ QQ __
●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘● ROKU ●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘
 
WITAM :-)

Jak tam kobietki się czujecie w 2010 roku? Nasza mała nawet się nie zbudziła jak za oknami były wystrzały petard :-) Bałam się jak to będzie a tu taka niespodzianka - wogóle ją to nie ruszało :-)
 
Ja nawet do polnocy nie dotrwalam o 11 padlam jak mucha po dwoch lampkach szampana,chyba sie starzeje:-D:-D:-D corcie poszly spac juz o 8 ,my mielismy spedzic sylwka yu siostry ale male kichaja i psikaja wiec nic z tego nie wyszlo:baffled:ale za to wieczor z mezem sie udal...bardzo romantyczny:-D:happy2::happy2:
 
WITAJCIE W NOWYM ROKU!!
Moja córcia obudziła się przed północą na cycusia i załapała się na strzelanie fajerwerkami. Wyobraźcie sobie,że oglądała wszystko przez okno i wcale się nie bała, buzie rozdziawiła i patrzyła na "kolorowe światełka".
Mieliśmy z niej ubaw.
Nawet smoczek umaczaliśmy jej lekko w szampanie;-)
TO BYŁ SYLWESTER....ha ha
 
Witajcie dziewczyny w Nowym Roku!

Ja również chcę życzyć Wam, kochane:
Niech na co dzień, nie od święta,
buzia będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.
Do Siego Roku …!​

Życzy Ewa, Adam, Ania i Julka :-)



Przepraszam, że tak rzadko się teraz udzielam, ale poświęcam ostatnie dni na urlopie dziewczynkom. Staram się im poświęcić jak najwięcej czasu. Uczę Julkę nocnika, bawimy się, rysujemy, układamy klocki. Ponadto pół dnia spędzamy na dworze i korzystamy z uroków pięknej zimy. Lepimy bałwany i rzucamy się pigułami.

Teraz małe śpią, więc do Was zajrzałam na chwileczkę :tak:

Krązy zabobon, że jaki Sylwester, taki cały rok, liczę, że u mnie tak nie będzie. :no:

Pozdrawiam Was i jeszcze raz życzę Wam wszystkiego, co najlepsze dla Was i Waszych pociech w Nowym Roku :-)
 
witam wszystie czewcowe mamusie chciałabym do was dołączyć Urodziłm córcię- MAJUNIE ,15.06.2009 r .Co słychac u waszych dzieciaczków?
 
reklama
Do góry