reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Pięknie dziękujemy za wszystkie głosiki :-):-):-).
Konkursik kończy się dopiero w styczniu,więc chciałabym prosić was o głosowanie na mojego Kubuśkę :-) a może uda nam się coś wygrać :-):-):-).
Z jednego komputera można raz dziennie oddać głos :-).
Pozdrowionka i jeszcze raz dziękujemy :-).

akademiatroskliwejmamy.pl - Konkurs
 
Dzień dobry!

A co tu tak pusto? Co tam u Was?

u mnie Ania próbuje sama raczkować, podnosi pupę do góry i przestawia nóżki, jak do chodzenia :szok: szalona dzidzia ;-)

udanego dnia!
 
Witam,

Nie odzywałam się za często ale prawie codziennie podczytuję. Poprostu niewiem co mam pisać. Moje dni są jednakowe. Dzielą się na sprzątanie, prasowanie, pranie, zajmowaniem się dzidzią, szykowaniem obiadów, spacery... hmmm czasami mam wrażenie, że utknęłam... mój mąż ciągle mi powtarza, żebym umówiła się gdzieś wieczorem z koleżankami, a to nie takie proste, one również mają dzieci i dodatkowo już pracują, więc wieczory spędzają z rodziną...
Gdzieś tam głęboko we mnie jest głupie poczucie winy, bo po świętach idę do pracy i wydaje mi się, że "zostawiam" moje dziecko...
Ogólnie nie mam na co narzekać, moja córeczka jest przekochana, mąż wspaniały, babcie z chęcią zajmują się małą jak mam coś do załatwienia... i sama niewiem dlaczego ostatnio czuję się... no właśnie sama niewiem nawet jak...
 
Kasia nie martw się, ja też wracam do pracy 4go stycznia i niunia idzie do żłobka :-( Ale tłumaczę sobie to tak, ze dziecko lepiej się rozwija wśród dzieci :-)
 
Twoje idzie do żłobka a moją niunią będą się opiekować babcie na zmianę :-)
Niby wiem, że krzywda jej nie będzie, ale czuję się jak kwoka i wydaje mi się, że nikt niezaopiekuje się nią tak dobrze jak ja, a z drugiej strony chcę już iść do pracy, do ludzi a nie tylko gugać cały dzień...
 
Ostatnia edycja:
To ty masz luksus - babcie :) Ja mam te same myśli... nikt nie może lepiej zaopiekowac się Agatką niż ja sama, ale jak mus to mus; nikt mi jeść nie da :))))Będzie dobrze ...
 
DZiewczyny, ja juz wocilam do pracy na poczatu grudnia..... Ciezko strasznie, malenka zajmuje sie babcia,
ale tak jak mowicie mam jakies poczucie winy, ze jestem zla matka.
Ale jakos trzeba wracac do rzeczywistosci, chociaz czasem chcialoby sie inaczej!!!:-:)-:)-(
 
reklama
Do góry