reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Oli B my tez zaglosowalismy:-)Sliczny ten pokoik i ma piekne duze okno:happy:

Moja Viki wstala zakatarzona od wczoraj na maksa.:szok:..w nocy budzila sie co chwile i plakala,mam nadzieje ze tylko na katarku sie skonczy,i Gabrysia nie zachoruje.
Ja tez juz dzisiaj czuje ze cos mnie bierze,och zeby ta zima sie jak najszybciej skonczyla...:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Zdrówka dla dzieciaczków!!!

U nas też ząbki w natarciu, zaczęły się zielone kupska - a u Julki oznaczało to 2 dni i zęba, więc zobaczymy, choć jak daję jej jeść metalową łyżeczką to ząbki mi dzwonią, więc pewnie kwestia czasu :-)
 
Hej Mamuśki
widzę że przed świętami pustki ^^ Pewnie zaczęłyście biegać po sklepach...
U mnie mała ma gluty po pas - płacze bo nie moze oddychać, jak chce jej nosek wyczyścić też płacze...ehhh... szkoda mi bąbla :-(
Miałyśmy zacząć do żłobka od jutra chodzić ale jak tu z takim katarem gdziekolwiek się ruszać ...

Gdybyśmy sie nie spiasały... życzę Wam spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2010 :-):-):-)
 
Och, adapterku współczuję Wam tego kataru:-( byleby się nie rozwinęło nic poważnego. Zdrówka życzymy.

Ja pojechałam wczoraj na zakupy na Targówek, :wściekła/y: popsół mi się samochód. Holowali mnie do warsztatu, a ja cała w stresie bo chłopaki sami tyle godzin, ech.
Jak pech to pech
 
Hi

U nas tez zapasy:-D:-Dz katarem Viktori juz przechodzi a Gabi juz drugi dzien z
juz z nim walczy.Oby do swiat im przeszlo,bo swieta spedzamy w drodze raz u mojej siostry raz u mojego P. tak ze duzo jezdzenia.
Pozatym jezdzimy dogladac naszego nowego domku ktory zakupilismy i dopiero buduja,bedziemy przenosic sie z duzego miasta do malego ale ja lubie takie miejsca...Troszke mnie martwi to ze jeszcze niesprzedalismy naszego mieszkania ale mamy jeszcze na to pol roku...
Uciekam klasc moje pociechy spac:-D bo w nocy niedosypiaja przez ten katarek.Pa.Pa.
 

Załączniki

  • Picture 29312.jpg
    Picture 29312.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 22
Witam Dziewczyny :)
dziś zarejestrowałam się na forum i znalazłam Was czerwcóweczki:)
Moj synek Tymuś urodził się 13 czerwca o 13.13 :laugh2:
będzie mi miło jeżeli będę mogła z Wami klikać.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Witajcie!

Emkajot, witamy serdecznie w naszym gronie! zapraszamy do pisania! :-)

U nas nocka ok, Ania jeszcze dosypia po mleczku. Julu lata i robi demolkę w całym domu. Zaraz muszę wyjść kupić drób do zupki.

Zdrówka dla wszystkich chorujących!!! :tak:

Miłego dnia!
 
Do góry