reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Emkajot witaj. Mojemu malemu tez sie chcialo wyjsc 13-tego od samego rana ale z jego gabarytami nie bylo tak latwo:-D i koniec koncow jest mlodszy o dzien od Twojego. Widze ze zdjecia ze masz malego przystojniaka.:tak:
Nasze polurodziny minely w domu bo za oknem wczoraj -15 stopni a do piatku ma dojsc do -25 :szok:. Z braku zajecia bawilismy sie w sesje zdjeciowa, tzn. mama sie bawila;-). Az strach wyjsc na dwor.
 
reklama
Anavel, to pokaż choć trochę z tej sesji ;-)

u mnie sesja półroczna będzie przy choince ;-) dziś ją wyjęłam sprawdzić w jakim jest stanie, to Julka myślałam że zgłupieje :-D
 
Witam:)

chciałabym nadrobić te ponad 1000 stron ale chyba nie dam rady :)

Tymuś urodził się w dniu planowanego terminu z usg więc mam punktualne dziecko hihi, miał 3845 i 54cm więc taki okrąglutki.

Wasze dzieciaczki też są śliczne!!!

My nie mamy problemów sennych, gdy był na cycu w pierwsze 2 miechy mialam po 2 góra 3 pobudki,od 4 miechów spimy całe noce. Jestem najszczesliwsza na swiecie , bo wyspana!! :tak:

Gdy Tymo miał już 3 miesiace zaczelismy chodzic z nim na nauke pływania( raz w tyg 30 min z instruktorem) i dzis wlasnie na 9.20 mielismy zajecia. Radzi sobie super- nie płacze ale jeszcze nie jest luzak. Powoli na pleckach w ochronkach juz jest puszczany i podobno ma sie szybciej nauczyc pływac niz chodzic- podobno...

caly dzien aktywnie spedzilismy i juz padam, ide zaraz do wyra na jakies tv.

Pozdrawiam serdecznie i zycze spokojnej i przespanej nocy!:laugh2:
 
emkajot my też chodzimy na basen, na zajęcia. Piter też pływa na pleckach w rękawkach :-D super, jestem dumna z synunia
 

Załączniki

  • DSC05341.jpg
    DSC05341.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 37
ślicznie pływa:) ja mam z pierwszych zajęć fotki i teraz po świetach jakos zrobię nowe. my mamy na basenie inne rekawki - takie z pianek ale tez zdają egzamin :tak:

2agpyk9.jpg
 
Hejka
My zaraz jedziemy na pół roczną szczepionkę. Jak zawsze mama bardziej wystraszona i zdenerwowana od dziecka:wściekła/y:
Jak ja nie lubie tych szczepionek... brrrr
Aaaaa dziewczyny mieszkające w PL!!! Mam pytanko... czy Wy macie również wyznaczony jakiś cykl na szczepionki????
My mielismy tak:
6tydz- gruźlica
2mieś- 6w1 tj. błonica, tężec, ksztusiec, wir. zapal. wątroby typu B, polio i cos tam jeszcze :-)
oraz pneumocoki,
4 mieś- 6 w 1 oraz miningokoki
6 mieś- 6 w 1 oraz miningokoki i pneumocoki

i teraz mam pytanko ile z tego jest płatnych i jakie ceny???
no i czy macie jakis plan szczepionek czy jak to sie tam odbywa???

Pytam bo za 3 mieś wracamy do kraju i chcialabym wiedziec jak to sie tam odbywa.
 
Kami, ja mam szczepionki 3 w 1. Są dawki na 6 tydzień, 12 tydzień i 18 tydzień. Pneumokoki mam bezpłatne, ale są 3 dawki : 6 tyg, 12 tyg i roczek. Żółtaczka jest za free.

U mnie ta szczepionka 3 w 1 za jedną dawkę 125 zł, a za 3 pneumo 1000zł. Jeszcze ewent rotawirus, 2 x 300zł.
 
reklama
My szczepimy normalnym trybem i dodatkowo na rotawirusy, mamy juz za sobą trzy szczepienia, teraz w styczniu pólroczne. Na pneumok. doszczepimy jak zacznie chodzić do przedszkola i niestety nie orientowałam się w cenie, przypuszczam,że tyle co Ewunia22 napisała, za rota tyle samo zaplaciłam.
 
Do góry