reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Nie wiem jak Wam służą dzieci, ale ja chodzę jak zakręcona... zapominam co miałam zrobić, zaczynam coś robić i zastanawiam się po co :)))))
Łudzę się ze to kiedyś minie... :)))

Spokojnej nocki Laleczki
 
reklama
Witam,
Czy jest możliwe żeby najpierw wychodziły kiełki zamiast jedynek? Moja wczoraj strasznie krzyczała i pchała rączki do buzi, zaglądam jej i nic nie widzę na jedynkach ani na górze ani na dole. Ale mała nie chciała się uspokoić, zaglądam jej jeszcze raz a tam gdzie wychodzą kiełki jest twarde i białe, tak jak by ząbek próbował się przebić. Niestety nie dała mi porządnie obejrzeć i niewiem dokładnie. Zawsze myślałam, że pierwsze wychodzą jedynki...
 
gdzieś czytałam że najpierw wychodzą jedynki potem dwójki czwórki a na końcu trójki. Więc chyba nie możliwe żeby trójki wyszły pierwsze, ale kto wie?
Carmi gratulacje pierwszych ząbali :tak:
 
No właśnie też tak myślę, muszę dokładnie jej tą buzię przepadać. Tak strasznie mi jej szkoda było wczoraj wieczorem. Dzisiaj jak narazie jest ok. Ma melodię do spania, spała do 11.30 :szok: Już dawno tak długo nie spała... Pogadała ze mną z półtorej godzinki i znowu śpi...
 
U nas dzisiaj fatalna pogoda, ciągle pada, a na spacerku to Piotruś ładnie śpi. Od 12 nie śpi i jakoś nie może zasnąć. Mam nadzieję, że pośpi za chwilę trochę, bo jak nie to cały dzień będzie marudzić, a dzisiaj mam urodzinki i przychodzi rodzinka.
 
Cześć Dziewczynki!

My dziś byliśmy w baby clinic zważyć się i zmierzyć:tak: No i Beniutek w wieku 3 miesięcy i 1 dnia waży 8080g i mierzy 69cm :szok::-) Poza tym w ciągu ostatniego tygodnia Benio bardzo się rozgadał i rozchachał, także teraz zaczepia wszystko i wszystkich naokoło i rozdaje uśmiechy na prawo i lewo:tak:

Zielona wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:-)
 
Cześć Dziewczynki!

My dziś byliśmy w baby clinic zważyć się i zmierzyć:tak: No i Beniutek w wieku 3 miesięcy i 1 dnia waży 8080g i mierzy 69cm :szok::-) Poza tym w ciągu ostatniego tygodnia Benio bardzo się rozgadał i rozchachał, także teraz zaczepia wszystko i wszystkich naokoło i rozdaje uśmiechy na prawo i lewo:tak:

Zielona wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:-)
Tusienka, nie boisz sie nastepnego szczepienia, tych 3 zastrzykow?? Ja jestem przerazona :szok::no:
Byk!!! Ten Twoj Maluch!!! Gratuluje!!
 
reklama
Do góry