reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam
U nas wszystko ok Piotruś ostatnio jakiś odmieniony wo gule nie płacze w dzień więcej śpi i na okrągło się śmieje i gada do siebie tak że mogę trochę domek ogarnąć z tym że w nocy bez zmian budzi się co 2,3 g
W niedziele mieliśmy chrzciny synuś był bardzo grzeczny w kościele :-) Jest u nas babcia M została na 2 tygodnie i nie wiem czy ta nagła zmiana u synka to nie na pokaz przy babci ;-):-D
Nanya ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia i przykro mi że musiałaś przejść przez takie katusze.
 
Nanya, biedaczysko, przeżyłaś horror, bardzo Ci współczuję. Oby zabieg był pomyślny i oby było wszystko dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki i będę się modlić za Ciebie, aby wszystko było pomyślnie :tak:

u nas nocka ok, mała spała do 7 a Julka do 8.40, teraz znowu śpią, więc mam chwilunię na BB...
 
A my właśnie wróciliśmy ze szczepienia..... ewidentnie się Małej nie spodobało..... Ciekawe czy będzie wariować wieczorem.... mam nadzieje, że może jakoś uda mi się mecz wieczorem obejrzeć....
 
Hej

U nas wszytsko oki :tak:

Sandrusia zachwycona przedszkolem :tak: sama chetynie zostaje a mamusia jedzie do domu i sobie miejsca znalezc nie umie :-p
Alanek rozesmiany na maksa :-) i bardzo kochany i grzeczniutki :-)

Wczoraj bylismy w Belfascie u konsula zlozyc wniosek o paszport dla malego. Za miesiac nam przysla :-) Fajnie przynajmniej bdzie mozna bukowac bilety na halloween jakby co ;-) W drodze powrotnej zachaczyluismy o duzy sklep zabawkowy i Sandrusia wybierala sobie prezent uodzinkowy ;-)mialy byc te nieszczesne zefirki ale nigdzzie ichn nie bylo wiec corcia wybrala sobie lalke Barbie z pieskami i hustawka na drzewie, plecak z ksiezniczkami i pudelko na ;unch do szkoly (bedzie juz na za rok bo narazie nie potrzebny ;-))no i mamy problem z prezentem z glowy ;-)

Co do allegro to ja wlasnie zlozylam zamowienie na pare rzeczy dla dzieciaczkow :tak:tesciowka 24 przywiezie wszytsko :-)

Co do zabkow to Sandrusi pierewszy wyszewdl w wieku 6 mscy i byla to dolna lewa jedynka :-) Ciekawe kiedy alankowi wyjdzie :sorry:Raczki ciagle pcha do buzi i slini sie neisamowicie. Nic jeszcze nie widac, lyzeczka stukalam i tez nic nie wyczulam, ;pewnie jeszcze to nie to ;-)

hehe mi też kasa przez palce wycieka z powodu warjacji w smyku lub HM mam bzika na punkcje kolekcji disneya , Oskar chyba nigdy tego niewychodzi :-D:-D:-D:-D
U mnie to samo. Tak kasa leci ze szok, jak nie ejdnemy to drugiemu zawsze cos sie kupuje :tak:
Andzia nic ci nie zgnie bedzie na drugie bobo jak znalazl :-)

Olib 42 kg :szok: ale szczypioreczek z Ciebie :-)
Ja sie cisze strasznie bo wchodze we wszystkie spodnie z przed ciazy :-) a do niektorych musze pasek zapinac :-p

Dorota super chustawka :-D
Moj maly tez strasznie lubi sie bujac :-)

Nanya dobrze, z ejuz jests w domku.
Duzo zdroweczka ci zycze.

Nocanka sliczna sukienusia :tak:
tez bym sie nie mogla oprzec ;-)

Zaraz jemy obiadek a potem idziemy do znajomych zobaczyc ich mala niunie:-)

milego dnia
 
Martusia, super, że się odezwałaś.:tak: fajnie, że Sandrusia zaaklimatyzowała sie w przedszkolu :-)

Nocanko, fajowe zakupki... hehe, jak miałam tylko Julkę, to tak samo, wszystkie pieniądze szły na nią... ale teraz przyhamowałam i to ostro...

Ja będę obie gwiazdy szczepić 22 września, Boże aż się boję, bo Ania bardzo płacze... Ja nie mam nerwów... na szczęście moja mama dała się uprosić kochana kobieta :tak:

Mnie też portki z dupska lecą, ale cholera nie mam za co sobie nowych kupić grrrr ale w przyszłym miesiącu sobie to wynagrodzę, a jak nie to za dwa :-p
 
NANYA
życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
ja też miałam ostatnio doczynienia z lekarzami jak mnie głupi ginekolog nawet nie zbadał porządnie a ja z chorubskiem chodziłam 11 tygodni, dopiero jak poszłam do innej lekarki to się dowiedziałam co mi jest.:no:
 
reklama
Do góry