reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

hej

Ewcia dobre wiesci.

u nas dzis deszczowo ale spacerek zaliczony w przerwie deszczowej;-).mala teraz spi.zaraz kapanie.musze jeszcze tylko do sklepu skoczyc ale czekam az moj wroci z meczu.
co do szczepionek to ja szczepie mala tymi normalnymi nie skojarzonymi.jest placz ale dajemy rade.po prostu nie stac mnie zeby tyle kasy wylozyc.kredyt miszkaniowy i inne raty nas zjadaja a moj ma teraz malo roboty wiec malo godzin i malo kasy.
 
reklama
u nas wazenie zaliczone-malenstwo wzy 6.06kg:-) wg poloznej idzie idealnie wg siatki centylowej, wiec moja decyzja dokarmiania butelka jak najbardziej trafna,kurcze mialam takie odczucie ze trzeba jej troszke wiecej mlczka niz moje cycuchy moga jej dac, chociaz ostatnim razem polozna przekonywala ze napewno nie.
a tak w ogole to heeeeelp!!!! moja wredna tesciowa znowu chce przejechac..bo sie "za wnusia stesknila" to wcale nie jest smieszne dopiero co byla na koniec lipca i jeszcze sie nerwowo nie otrzasnelam i wciaz dochodze do siebie a to babsko znowu sie tu pcha!mezusiowi to nie przeszkadza, chociaz jest swiadomy "nienormalnosci" swojej mamusi.... planuje przyjazd na poczatek pazdziernika na 4 dni, ja tego nie zniose, az mi sie plakac chce na sama mysl, ja na te 4 dni strace tyle energi i nerwow co w pol roku.....ahhh ale sie wyzalilam...kurcze szkoda ze nie da sie wyczarowac by nie przyjechala...dziewczyny moze jakies czarne moce uruchomic....
 
Gonia a nie mozesz poprostu powiedziec męzowi ze tak czeste wizyty nie wplywaja dobrze na twoja psychike?

My po szczepieniu niestety tm razem nie dowiedzialam sie ile wazy musze sie umowic do baby clinic .. nastepne 1 pazdziernika i chyba juz potem spokoj az do 13 mż :)
 
Anwisniewska, ładnie Rafałek waży :-):tak:

Gosia, hmmm, jakby Ci tu pomóc... już wiem :-D:-D

A sio, a kysz zła teściowo :-D:-D:-D sio cholero :rofl2:

Po takich czarach powinni jej się odwidzieć hahahaha :-D

Sunniva :szok: już Kamilka do przedszkola zapisałaś?! ja nie mogę ale jaja :szok::szok: osłabiłaś mnie...

Ciekawe, jak tam Sandra Martusi, po przedszkolu...

widocznie tak musiało być, że musiałam wziąć sprawy w swoje ręce, aby coś się wreszcie ruszyło :tak:
 
Czesc

U nas dzis pogoda okropna i w domu nie za cieplo.
Juz chyba zaczynaja sie te dni kiedy jeszcze nie grzeja a w domu zimno jak nie wiem.
Gabi siedzi wlasnie siedzi na moich kolanach i wpatruje sie w mini mini. Czy ona cos tam widzi?

Ewcia swietnie ze zaczyna sie wszystko ukladac!!
Sunniva, 3 razy sprawdzalam czy nie pomylilam wieku Kamilka. To jakies topowe przedszkole ze tak wczesnie trzeba zapisac malucha?
 
Hej my tez po drugim szczepieniu. Mały waży już 7440g :szok::szok::szok: Miesci się w 95centylu. Tylko na cycuchach jedzie. Następne szczepienie 15 października.
Ariada mój synuś ostatnio oglądał Franklina na TVNStyle, machał rączkami i nóżkami taki był zafascynowany, a jak tylko bajka sie skończyła to zaczął płakać. Coraz mądrzejsze te nasze dzieciaki.:-):-)
 
Witam, ja ostatnio nie mam weny na pisanie, ale codziennie czytam forum. Ja szczepie swoja mała ta 5w1 koszt to 110zł. Pneumokoki mam za darmo, a rotawirusa nie moze dostac. U nas pogoda sie popsuła jest chłodno i przelotne opady. Nie lubie takiej jesiennej pogody bo łapie doła.
 
reklama
Do góry