reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć dziewczynki :-)


u nas sypią się dobre wieści!!! Znaleźliśmy dla A pracę hurrraaaaaaaaaa, wysłane dokumenty i czekamy na bieg wydarzeń :-) ach, jak dobrze :-) wreszcie coś się ruszyło :-D:-D:-D małe też są przekochane, spały obie do 9. I obie znów śpią ;-) mam zupkę brokułową z wczoraj to obiadek mam z głowy :-)

Anwisniewska, ja szczepię Julię i Anię szczepionką ROTARIX. Sa to dwie doustne szczepionki, a koszt jednej to 300 zł. A szczepienia 3 w 1 kosztują mnie 125 zł jedna, a są trzy czy cztery wkłucia...

Monia, hehe, umiałam się ustawić ;-) żeby dołożyć do pieca, to powiem Ci, że teraz bedę szczepić Julkę... ta szczepionka kosztuje 170 zł, a mam ją za darmo ;-)

Martusiu, Sunniva, jak tam Wasze gwiazdki w przedszkolu?

udanego dnia kobitki
 
reklama
kurcze sie macie dziwczyny przeboje z tymi szczepionkami w PL, nie dosc ze czlowiek fortune na nie wywala to jeszcze problemy z zaszcepieniem, co prawda tutaj tez mialam problem na umowienie sie na pierwsza, ale podobno w jej przypadku termin nie byl sztywny...ale kto ich tam wie...
my zis na wazenie spadamy, i musze sie pochwalic ze moje kochane dziecko pospalo dzis do 6 rano, dostalo jesc i dalej spac do 9 super!wyspalismy sie :)
 
Gosia, ładnie Ci mała śpi :-):-)

U mnie Juluś wstała, zaraz mykamy na obiadek, niech się rozbudzi.

a i będziemy robić remont... malowanko i drakula dała nam drugi pokój, gdzie wsadzimy Julkę hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D nie wiem, skąd u niej dzień dobroci dla zwierząt ;-) mam nadzieję że się jej nie odwidzi...
 
Pięknie waży!!! ale klocuś :-) ile ciałka do całowania mmmmmmm ;-)

Tak, Oli, mieszkamy w wieżowcu na 7 piętrze...

Tylko nie wiem czy to dużo ,czy mało, czy norma :eek:
Kurcze Ewuś to ciężko musi być :-(, w domku jakoś łatwiej chyba byłoby z draculą wytrzymać :rofl2: zawsze można na podwórko wyjść
 
hehe, nie jest tak źle. Chociaż wiadomo, że domek jednorodzinny z wielkim ogrodem i basenem to szczyt marzeń ;-):-p

AAA, a co do wagi Piotrusia nie masz siatki centylowej? zaraz Ci powiem czy to norma :tak: sprawdzę u siebie

Sprawdziłam, jak najbardziej w normie 50 centyl, więc jest git :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja szczepię małego 6w1 i na rota, oczywiście płacę, jakby inaczej, za pierwszą 200zł a za drugą 400zł, masakra:baffled: 10 września wybieramy się na drugą dawkę to i przy okazji sprawdzimy jak mój klocuś rośnie.

Majcia w przedszkolu super, chętnie chodzi, ładnie je, tylko spac nie chce, ale nic dziwnego, odkąd skończyła 1,5 roku już wcale w dzień nie spała. Dzisiaj zamiast spac opowiadała pani o swoim psie:-D Ale za to w domu zrobiła się strasznie marudna, płaczliwa, nie wiem o co chodzi:confused:
Aha, no i zapisałam dzisiaj do przedszkola Kamilka, bo już prawie komplet mają z jego rocznika:-)

Ewcia kolejne super wieści, wreszcie i do Ciebie los się uśmiechnął, bardzo się cieszę:tak:
 
Do góry