reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Sunniva, Martusia az milo poczytac o wzruszonych mamusiach posylajacych maluchy do przedszkola. Tutaj tez taki wyz demograficzny ostatnich rocznikow ze ogolnie panika z zapisywaniem do przedszkola. W sumie niezly bylby innteres otworzyc prywatne....:oo: Moja kolezanka 1.09 zuzyla paczke chusteczek na inauguracji dla pierwszoklasistow. Nawet ja zaczelam sobie wyobrazac Alexa z tornistrem na plecach.;-):-D

Ewunia gratuluje dobrych wiesci.

Gonia co do tesciowej to zawsze mozesz powiedziec ze masz depresje poporodowa i wizyty w tej chwili nie sa najlepszym pomyslem:-p. Powinna zrozumiec i sie nie obrazic.

Co do ogladania TV to nasz maly wpatruje sie w nia jak zaczarowany, ale my staramy sie zawsze tak go odwrocic zeby nie ogladal bo to chyba nie najlepiej wplywa na jego oczka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki. U nas noc pięknie przespana. Mały usnął o 20.30 i spał do 6.30 potem jedzonko i spaliśmy do 9.00 a teraz Fifi znowu drzemie mały śpioch :-D
Ewunia gratuluję świetnych wiadomości.
A ja się wczoraj wkurzyłam bo u mojego A w robocie naliczali pensję i przy jego zrobili notatkę "do weryfikacji przez Panią dyrektor":wściekła/y: Kur.... co tu weryfikować przy wypłacie 1600 zł?? Boże jak mu obetną kasę to z czego my będziemy żyć na wychowawczym?:-( Poprostu chce mi się ryczeć i tyle.
A co do wagi maluszków- ja ważyłam mojego Filipa w zeszłym tygodniu i ważył 7500 g a po zmierzeniu miał 68 cm. Jestem dumna z mojego maluszka :tak: Przynajmniej tyle mam radości z życia. Świat bez Fifiego byłby strasznie pusty.
 
Moja Lilka uwielbia to:

Baby Einstein - Baby Mozart - Music Festival :: Видео на RuTube


Takie wlasnie cosik, opracowana dla maluszkow w tym wieku.

Moze waszym maluszka tez sie spodoba, jeak co to moge podac wam linka do zassania calej plytki za free
;-);-)
Dominika o dzięki Ci o Pani :-D:-D:-D:-D póściłam Pepusiowi w 3 sekundy zasnął, a tak walczył z tym snem chyba z godzinę :crazy:

Ja już poprasowałam w tym czasie, wykąpałam się i naszykowałam nas do wyjścia :laugh2::laugh2:, a on nadal śpi .
 
Dostałam całą kolekcje Einsteina... ale Gabi woli słuchać rocka i przy nim zasypiać :-D (chodź nie jestem wcale fanką takiej muzyki)

Ale to nie jest CD tylko DVD z obrazkami zmieniajacymi sie w rytm muzyki, ktore dzialaja cuda na dziecku. Moja Mayka je uwielbiala, Lilka tez zaczyna a ja moge miec chwilke dla siebie dzieki temu oto DVD i tez jestm zadowolona :tak::tak:
 
Tak, Oli, mieszkamy w wieżowcu na 7 piętrze...
EWUNIA, co za zbieg okoliczności ja też mieszkam w wieżowcu na 7 piętrze!:-)
Powodzenia w znalezieniu pracy przez twojego A.
No i szybko zabierajcie się za ten remont... żeby sie nie rozmyśliła teściowa.
P.S.
ja mam ciągle niesnaski z moją mamą - ona jest niezadowolona że musi z nami mieszkać.:-(
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko czy któraś z was używała pieluszek Pampers premium care? Bo dostałam właśnie całą paczkę takich pieluch tyle że w rozmiarze 2 a mój Fifi już nosi 3. I muszę napisać raport o rozmowach na temat tych pieluszek :zawstydzona/y: a nie mam co napisać bo Fifulec ich nie będzie używał.
Dzięki za ewentualną pomoc :tak:
 
Do góry