reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Kurcze tak sobie myślałam, że jak będziemy "może" w przyszłości planować następne dziecko to chciałabym termin na początek miesiąca, bo to czekanie mnie dobija. Niby tu i tu 9 miesięcy, ale chyba jakoś raźniej jak znajdziesz się w pierwszej 5 piątce rozpakowanych mam:-D:-D:-D już tak wcześnie.
 
reklama
Cześć dziewuszki.
Wpadłam się tylko przywitać i spadam ubierać siebie i małego bo zaraz idziemy na szczepienie. Boję się jak cholercia, nie chcę żeby go bolało.
Trzymajcie kciuki żeby Filip dobrze na szczepionkę zareagował i żeby nie było żadnej gorączki i innych historii.
 
Dzien Dobry dziewczeta.
Ja sie zapisuje do wyspanych :D Olcia sie budzi mnie na jedzenie co 2-3 godz, ale szybko sie naje, zmieniamy pampka i ladnie spi.
Monia - trzymam kciuki zeby szczepienie poszlo szybko i bezbolesnie, my wczoraj szczepilismy na BCG..i wszystko bylo ok.

 
Hej!!!

U mnie dziś termin - ale cisza jak makiem zasiał, więc pewnie od jutra powiększę grono przeterminowanych.... No i będę czekać - albo na to, że dziecię się zlituje i wylezie samo, albo na wywołanie. Tak, czy siak muszę uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości, czego sobie i reszcie nierozpakowanych życzę;-)
 
Ja jeszcze do terminu mam kilka dni, ale też wydaje mi się, że to rozwiązanie nie nadejdzie nigdy...
Chwilami myślę, że może lepiej było zapisać się do lipcówek, toby aż tak się nie dłużyło, tam pewnie więcej "zapakowanych":-D
 
HEJ mamunie -mój termin wyliczony prze zemnie to też dziś szpitalny był na 15 czer.:tak:i nic się nie dzieje oprócz tego że brzuch mi twardnieje ale cóż w poniedziałek na wywołanie jestem już zapisana:tak:
 
Witam dziś 7 doba po terminie. Mam się zgłosić do szpitala. Mam nadzieje,ze lekarze zaczną coś działać. Bóle mam czasem nie do wytrzymania, dochodzi jeszcze lęk o maluszka-więc już mi wszystko jedno byle był by z nami. Mam nadzieje,ze mnie nie odeślą. Całą noc nie spałam. Nie mogę uwierzyć,ze być może tak niewiele mnie dzieli do spotkania z moim robaczkiem :) trzymajcie kciuki:)
 
czesc dziewczynki ;-)
wszystkim nierozpakowanym zycze jak najszybszego rozpakowania.
Ja tez sie wysypiam bo Julka w nocy budzi sie dwa razy , jesli np. 5 rano to noc bo o 5 jest druga pobudka ale zje , i od razu zasypia zmieniamy tylko pieluszke i spimy.
Zaliczylismy juz spacerek i na dworze spała mi 5 godz, podobało jej sie i mnie tez fajnie wóziu wozic.
MIłego dnia dziewuszki i trzymam kciuki za pomysle rozwiazanie nierozpakowanch:-)
 
lenka trzymam kciuki żebyś dzisiaj tuliła już swoje maleństwo :-):-):-).
U mnie nadal cisza,czasem coś tam zakuje,ale nic wielkiego się nie dzieje :-(.
Na wywołanie mam się stawić dopiero 24 czerwca jeżeli nic się nie zacznie dziać,tylko się tak zastanawiam czy to nie za póżno. Termin z miesiączki miałam na 14 czerwca a z USG z pierwszego trymestru na 22 czerwiec,więc można liczyć że termin mam gdzieś tak po środku . Nie za póżno ten 24 ?
 
reklama
lenka - trzymam kciuki, napewno dziś albo jutro dzidzia będzie z Tobą - napewno dłużej nikt nie będzie czekał,
milkada - musisz bacznie obserwować swoje ciało a w nim maleństwo - jeśli cokolwiek niepokoiłoby Ciebie - zgłaszaj się do szpitala - to jest końcówka i muszą Cię przyjmować jak tylko coś czujesz nie tak. Trzymam kciuki - już lada moment obwieścicie wieści, że niuniaczki są z Wami.
A my chyba w końcu dzisiaj zaliczymy spacerek (o ile znów pogoda nie spłata nam figla).
Pozdrawiam.:-)
 
Do góry