reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
witam was

od wczoraj u mnie pogoda okropna wczoraj caly czas lalo dzis tez pochmurno deszcz popaduje wieje i jakas burza sie zanosi bo grzmi.wczoraj mi glowa pekala jak nie wiem.bylam do niczego.
ide do kuchni jakis obiad nastawic

Magni trzymam kciuki
 
witam dziewczynki :)

Magnioczywście trzymam kciuki za twojego Bruna - na pewno wszystko będzie dobrze!

ja w wekend zdawałam ostatnie egzaminy :) i niezależnie od wyników (ale powinno być dobrze) mam już koniec :) no więc w końcu mam chcilę odpoczynku i relaksu - termin mam na 15go więc powinnam zdązyć odpocząć do tego czau

buziaki:)
 
Magni ja również trzymam kciuki za waszą rodzinkę będę się modlić o szybki powrót do zdrowia twojego synka. Kochana bądź dzielna wszystko będzie bobrze, modlitwa działa cuda a jak nas tyle czerwcówek będzie się modliło to na pewno wspólnie wymodlimy zdrówko dla Bruna
 
Magni- wspolczuje Ci z calego serducha tych nerwow, ale nie martw sie wszytsko bedzie dobrze, my tutaj odwalimy wszelkie mozliwe modły, czary i trzymania kciukow, w ty sie trzymaj


A wogóle to oddaje dziś autko na przegląd i mi smutno :-( bo to moje cudeńko wróci do mnie za dwa dni :-(
Adapterek- u nas autko mezulek przejal ostatnio, wiec siedze calymi dniami na tylku w domciu...a tak sie przyzwyczailam do wygody posiadania autka na swoje potrezby nawet te najmniejsze typu skoczenie do sklepu :-)hehe

witam się po długiej nieobecności :) a to wszystko przez remont...:sorry: dziś zapowiada się śliczna pogoda trzeba zrobić troszkę prania:);-) uciekam jeść śniadanko...Życzę udanego dnia wszystkim mamusiom:tak:

ooo czesc Kamusia...wspolczuje remontow i tego calego balaganu


witam dziewczynki :)

Magnioczywście trzymam kciuki za twojego Bruna - na pewno wszystko będzie dobrze!

ja w wekend zdawałam ostatnie egzaminy :) i niezależnie od wyników (ale powinno być dobrze) mam już koniec :) no więc w końcu mam chcilę odpoczynku i relaksu - termin mam na 15go więc powinnam zdązyć odpocząć do tego czau

buziaki:)
Malenstwo no w koncu, podziwiam Cie ze tak do ostatniej chwili dawalas czadu!Tez wstepny termin mialam na 15go i nie wyobrazam sobie zaliczac egzaminow do teraz....wow zaslugujesz na uznanie :-)

A ja juz naprawde zaczelam liczyc godziny do czwartku! dzis na szczescie kumpelki przychodza mnie odwiedzic...wiec mam szczera nadzieje ze ten dzien jakos minie, tym bardziej ze mezus idzie prosto po pracy pilke kopac wiec w domciu bedzie ok 22.30! i mialabym tak samiutka, caly dzien w domciu siedzic...ehhh i rozmyslac...
 
reklama
ewunia- cholera ja dzis nie kupilam truskawek bo sama nie wiem od czego mi wczoraj bylo tak nie dobrze ze spalam z miska :-D wiec dzis sobie odpusze truskawki wiec zjedz tez za mnie !!!

Ogolnie jestem po wizycie w szpitalu a co i jak napisze gdzie trzeba.
 
Do góry