reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Magni bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego Brunka, będzie dobrze, musi byc dobrze!!! Trzymaj się kochana, jesteśmy myślami z Wami..

Maleństwo gratuluje zdania wszystkich egzaminów, teraz odpoczywaj przed wielkim dniem.
 
reklama
Magni, ja również pomodlę się o szybciutki powrót Bruna do zdrowia. A Ty, kochana, po prostu przy nim bądź. Wiem, że najgorsza jest ta bezsilność, że nie możesz mu pomóc, ale sama świadomość, że ktoś go kocha i się o niego martwi może zdziałać więcej niż najlepsza terapia. Trzymaj się, dasz radę!
 
Witam czerwcowe mamusie :) Pisalam do was jakis czas temu, ze pewnie podziele wasz los mimo, iz termin mialam na maja Tak wiec, moja pociecha przyszla na swiat we czwartek tj. 4.06.09 o 18.25 Porod silami natury. Majeczka wazyla 3755 i miala 54 cm dlugosci :-D Od piatku juz jestesmy w domku ale zabiegana jestem i czasu nie bylo zeby cos napisac Wszystkim oczekujacym zycze powodzonka:tak:
 
Witam czerwcowe mamusie :) Pisalam do was jakis czas temu, ze pewnie podziele wasz los mimo, iz termin mialam na maja Tak wiec, moja pociecha przyszla na swiat we czwartek tj. 4.06.09 o 18.25 Porod silami natury. Majeczka wazyla 3755 i miala 54 cm dlugosci :-D Od piatku juz jestesmy w domku ale zabiegana jestem i czasu nie bylo zeby cos napisac Wszystkim oczekujacym zycze powodzonka:tak:

Wielkie gratulacje :-)
 
Ciekawe co z Dorotka nic sie nie odzywa????

Mialam dzis nie jesc truskawek ale nie powstrzymalam sie i poprosilam mame zeby kupila jak bedzie wracala do domu ehhh.... uzaleznienie truskawki i bb :-D
 
reklama
Do góry