reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009


AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! a raczej zlot czerwcówek :-D auuuu :-D

A Kami, urodziła już :tak::tak:

Łysa tylko z nazwy zarośnięta trawskiem i drzewami :-D se wymyślili łysogóry i tak zostało... :-D

Idę chyba spać, dziewczyny z czerwca 2008 usilnie chcą mi wykrakać poród :-D ale wątpię aby mnie spięło w nocy...

To ja pokraczę dal wszystkich 2 paków kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jak już jesteście tymi czarownicami to możecie zaczarować, żebyśmy z K. w końcu usnęli. :crazy:
Obejrzeliśmy film, zrobiłam 3 prania, umyłam podłogę z 5 razy (bo jeszcze piesunio chyba też z nerwów sraczki dostał) teraz czytam was na zmianę z książką, a K, gra w fifę na komputerze. Jak tak dalej pójdzie to się nie obudzimy o tej 5.00:-D:-D albo przywitamy synunia ziewając.
 
cześc dziewczynki.
Ja tez nie mogłam spać. Męczyłam się od 2 do 4. Słuchałam radia na komórce. A już o 6.30 mały był na nogach i zazyczył sobie sniadanka. Oczywiście podziubał troche i dość a mnie już nerwy biorą. Ile można chodzić w ciąży? Czuję się już jak słonica, one chyba 22 miesiące chodzą. Jestem 3 dzień po terminie. Pocieszam się że jeśli się nie zacznie to mam się zglosić 13 a to już bliziutko.
Na szczęscie pogoda zapowiada sie piękna. niebo lazurowe, słoneczko. Obym nie zapeszyła.
 
Dzień Dobry :-)
Ja nadal w dwupaku i myślę ze ten tydzień jeszcze spokojnie taki będzie :tak::tak:
Ja dziś wyjątkowo troszkę pospałam, wstawałam w sumie chyba dwa razy a potem hops, przytulałam do mojego "kaloryferka" i ...lulu.

Ale już się wyspałam a on bidulek odsypia :-D:-D:-D bo prawie go brzuchem wgniotłam w ścianę :-D:-D:-D

A wogóle to oddaje dziś autko na przegląd i mi smutno :-( bo to moje cudeńko wróci do mnie za dwa dni :-(
 
witam się po długiej nieobecności :) a to wszystko przez remont...:sorry: dziś zapowiada się śliczna pogoda trzeba zrobić troszkę prania:);-) uciekam jeść śniadanko...Życzę udanego dnia wszystkim mamusiom:tak:
 
Hej kobiałki :-)
U mnie nocka nawet cholercia moge powiedziec udana nikt mnie nie pobil w nocy wiec jest dobrze pobudki na siusiu i slodkie oczywiscie :-)
Zaraz sie musze ogranac i jade na to KTG.
goniap- ze mnie tez podobno zlosnica i wiedzma wiec moze juz ten typ tak ma w ciazy heheheh
:-D
Ewunia- jak pieknie zawyłas i pokrakalas wiedzmo nasza ciekawe czy cos z tego wyszlo :-) czy ktos sie rozpakowal?????
dee- to pozazdroscic pogody u mnie znowu zimno, szaro i deszczowo !!! I jak patrze na pogode to zmian nie widac :-(
kamusia - witaj :-) mwoisz remont :-) jak ja sie ciesze ze juz mam go za soba bo teraz to bym nerwowo nie wytrzymala jak sobie przypomnie ile mnie to zlosci kosztowalo :-D



Dobra teraz lece na sniadanko :-) I szykowac sie do szpitala odezwe sie jak wroce z KTG.

Milego dnia kochaniutkie :-)
 
reklama
minutka.... heheh dopiero teraz bo udało mi się doprosić :-) mój Przemek ma taki zapłon do tego wszystkiego że głowa boli :p:p:p jak narazie nie kosztuje mnie to dużo nerwów i oby tak do końca :)
 
Do góry