reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Jezuniu, jak mnie wszystko wkurza!!!! AAAAAAA..... normalnie pozabijam zaraz... Ból kregosłupa ledwo minął pod prysznicem a już się zaczął od nowa i jakieś nieregularne skurcze nic nie mówiące....:-(
 
reklama
ewunia- ja jak sie przysssam to mnie mloda goni :-D bo mowi ze to nie dla sloni :-D
anavel- swietna fotka tez mam smieszne brzuszki ale wilkolaka nie :-) :-D
adapterek- moze sie zaczyna ???


Moj A pojechal, a mi jest nie dobrze chyba dzis za bardzo eksperymentowalam z jedzeniem spagetti serowe, chipsy, kilo truskawek i pozniej pizza a teraz jak pojde haftowac to zebym tylko na zakretach wyrobila :-( narazie zapijam mietowka moze pomoze. I boli mnie kosc ogonowa .... ale dlaczego???
 
Dziewczęta ja się żegnam narazie bo jutro o 7.00 muszę być w szpitalu. Spokojnej nocy Wam życzę, a Tym co chcą żeby już dziś wylądować na porodówce życzę spełnienia tego marzenia :-):-):-)
odezwę się jak tylko wrócę. Trzymajcie kciukasy :rofl2: za małego i za mnie
 
Anavel, jak potrzebujesz wilkołaka, to podeślę ci mojego wampira z drugiego pokoju, trochę upierdliwy, ale sztuczną 30-letnią protezą nic ci nie zrobi :-D nie martw się u mnie też cisza na morzu...

Adapterku, witaj w klubie :tak::tak:

Oli, trzymaj się ciężaróweczko :-D

Minutka, może ci diable wcielony wreszcie ogonek rośnie :rofl2::rofl2: a różki już masz :-D:-D:-D
 
Ewunia za takie wilkolaki to ja dziekuje, dlatego sie wyprowadzilam na swoje i choc drozej to wole wynajmowac mieszkanko i miec swiety spokoj.
A co do czekania to jutro wkrocze w 42 tydzien ciazy!:szok:
Oli.B powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Adapterku, Kamireszel podziałała z mężem i ruszyło, no to my też do akcji :-D:-D:-D

Anavel, niestety, ja sobie na to nie mogę pozwolić i strasznie nad tym ubolewam :-:)-(
 
reklama
Do góry