reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ewunia wspolczuje serdecznie z tego powodu. Ja juz po trzydziestce jestem, jakbym nadal miala mieszkac z rodzicami to bym w depreche popadla...


Z moimi rodzicami to pół biedy, ale teściową mam... szkoda gadać... nie będę się rozgadywać... strasznie jadowita i toksyczna osoba...

Taaa Minutko, będziemy wyć auuuuuu!!! dzidziu wyłaź hehehe :-D choć u mnie księżyca nie widać, chyba znów się chmurzy, burza była znowu po południu...
 
Nawet jakbym sobie chciała powyć to nie mam do czego :-D mała śpi od 21, a mój A to się nadaje zeby mu tylko łeb urwać psuje mi nerwy i mu wkopię :-) :tak:
 
No mozna powyc do zdjecia w necie :-D
Moj A juz w Warszawie. I sie smieje ze dzis w nocy bede miala nudno bo mi krzywdy nie zrobi i nie obudzi z tysiac razy. Cholera tak mi dzis z glowki pociagnal ze myslalam ze mi czaszka peknie i z lokcia kilka razy i w ogole ze ehhh..... posiniaczona i obolala!!!
A wyc to ja bede z rozpaczy taka mam zgage po tych ochydnych chipsach !!!!!!!!!!!!!
 
Hehe jak czarownice na łysej gorze...pełnia...jak nie pełnia to możejakies specyfiki...hmmm mi tam sie podoba!!!!

Miala byc pelnia i co?:sorry::sorry::sorry:
U mnie tylko wilkolak sie pojawil. I to taki przeterminowany, juz z zebami i zarostem....
Hahaha dobre!

Dziewczęta ja się żegnam narazie bo jutro o 7.00 muszę być w szpitalu. Spokojnej nocy Wam życzę, a Tym co chcą żeby już dziś wylądować na porodówce życzę spełnienia tego marzenia :-):-):-)
odezwę się jak tylko wrócę. Trzymajcie kciukasy :rofl2: za małego i za mnie

Ola- powodzenia, trzymamy kciuki!
Adapterku, Kamireszel podziałała z mężem i ruszyło, no to my też do akcji :-D:-D:-D

Anavel, niestety, ja sobie na to nie mogę pozwolić i strasznie nad tym ubolewam :-:)-(
Ewunia ja gdzies to przeoczylam...Kamireszel juz urodzila?
 
Ostatnia edycja:
Ewunia- kochana jak to do czego znajdz jakas fotke pelni i dawaj :-D
goniap- zlot czarownic na forum robimy?? czy jak hehehehe



Dobra ja ide spac :-) Ewunia zobaczymy jak pelnia podziala na Ciebie hihih.... moze do rana juz nie bedzieszz 2w1



Spijcie dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry