reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

zx8messbrasil_1_.jpg
Uśmiech prosze drogie panie, narzekacie jak rasowe baby w ciązy ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki

no to żeście nabazgraly ...az ciezko nadrabiac tylko jednodniowe zaleglosci...

Malenstwo, Kamusia- idze wy nie odpuszcacie z egzaminami do ostatniej chwili...powodzonka dziewczyny

Andzia- a moze czosnkiem sprobuj sie pokurowac


Hej kobietki.

Wpadlam tylko kliknac ,ze Agata077 jest na porodowce, jak bede miala wiecej info to zaraz dam znac.

Tak wiec Agatka trzymamy kciuki :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ojjj pewnie ze trzymamy kciuki!!!!:-):-):-)

Ja to dopiero zagubie się w akcji, ale porodowej jak co do czego przyjdzie:laugh2: Dzieki Bogu cc jest dośc przewidywalne więc chyba jakos to sobie poukladam :baffled:
haha tez mi mezus powtarza ze cc jest w moim stylu...bede mogla sobie to w miare zaplanowac i przewidziec

oj zapodam zapodam;-)....choć...:szok: ja to sie bardziej baby w białym fartuchu z igła boje niż skurczy porodowych...bo tak jak piszesz, jak się zaczną te konkretne to człowiekowi i tak juz wszystko jedno tylko chce szybko zobaczyć dzidziusia........to oni mnie sie tam powinni bać....bym ich tam nie rozniosła na tej porodówce..:laugh2::laugh2::laugh2:...a tak na serio to znieczulenia nie rozważam, lubie isc na zywioł i chce być porządnie przez moja małą zmaltretowana
....masochistka jestem czy co....:happy:
masochistka!...hehe ale wlasnie dlatego czulam sie zawiedziona cc...chcialam sie pomeczyc i poczuc jak rodzi sie wlasne dziecko w tych bolach...dziwnie brzmi...no ale cos w tym jest!

Mam nadzieję że będziesz zadowolona - wygląda super :tak:

A do mnie w ramach podniesienia na duchu zadzwoniła siostra cioteczna, która jedno dziecko rodziła naturalnie i bliźniaki przez cc.
Nie będę pisała jak mnie podtrzymała na duchu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale mam teraz pełne gacie przed poniedziałkiem :baffled::baffled::baffled:
Ola ty wez mnie nie strasz!!!

A ja dzis przecietny dzionek mam... bylam z kumpelka na zakupach...troche żarełka i innych pierdołek, pozniej obiadek ugotowalam a teraz lenistwo!
troche mi brzucholek twardniał a kumpelka tylko mnie przestrzegala bym sie przed czwartkiem nie rozsypala. W poniedzielek bede miala gosci...znajome z poprzedniej pracy przychodza z maluchami...chyba karpatke zrobie..oczywiscie z pudelka- pol- gotowca. A we wtorek badania krwi by na czwartkowe cc byly.
Ciekawe ile nam sie dziewczynek w weekend rozpakuje...
 
Ostatnia edycja:
Mamcia przyniosla mi truskaweczki mnaim mniam :-D musze jesc na zapas bo sie koncze :-D
A pozniej to tylko na zdjeciach hahaha :-D
Normalnie humorek mi wrocil :-) i jakos mi lzej :-)
Za 30 minutek bedzie moj A wiec przez weekend bede troche milczaca :-D
Mam nadzieje ze po weekndzie beda jeszcze jakies dwupaki :-)
 
W poniedzielek bede miala gosci...znajome z poprzedniej pracy przychodza z maluchami...chyba karpatke zrobie..oczywiscie z pudelka- pol- gotowca. A we wtorek badania krwi by na czwartkowe cc byly.
Ciekawe ile nam sie dziewczynek w weekend rozpakuje...

ja kcem karpatki :sorry::sorry::sorry:
A JA PROSZĘ O MODLITWĘ CO BY DO NIEDZIELI SIĘ NIE ROZSYPAĆ!!!!
 
ja kcem karpatki :sorry::sorry::sorry:
A JA PROSZĘ O MODLITWĘ CO BY DO NIEDZIELI SIĘ NIE ROZSYPAĆ!!!!


No to sie pomodlimy :-)


U mnie to sie modla zebym tylko 9 sie nie rozsypala moja mama ma male swieto ze swoim partnerem i smieje sie ze ja zawsze lubie wszystko popsuc :-)
Ostatnio jak po dlugiej przerwie przyjechal z Niemiec to ja tez wyladowalam w szpitalu i mi grozi ze nie moge 9 i koniec :-D
 
No to sie pomodlimy :-)


U mnie to sie modla zebym tylko 9 sie nie rozsypala moja mama ma male swieto ze swoim partnerem i smieje sie ze ja zawsze lubie wszystko popsuc :-)
Ostatnio jak po dlugiej przerwie przyjechal z Niemiec to ja tez wyladowalam w szpitalu i mi grozi ze nie moge 9 i koniec :-D
Ale ty masz jeszcze ponad tydzień przed sobą, a ja nie dość ze kilka dni to jeszcze sama umierajaca z tęsknoty za swym Panem :-D

Uciekam Laleczki pod gorący prysznic, bo kręgosłup mnie pobolewa
Papa
 
Witajcie!!!

Tricolor, Kalina, miło Was widzieć kochaniutkie :-D aż się forum ożywiło :-D

Minutka, z chęcią za Ciebie urodzę 9, choć to moje święto :-D hehehe

Adapterku, trzymamy kciuki :-D:tak:

AGATKO, JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!! trzymaj się :-D :tak:
 
Minutka, ja to juz dawno nie czytałam wszystkich postów, ale czy ja dobrze rozumiem, że Tobie juz wody odchodza od jakiegoś czasu, czy co jest bo zgłupialam ? :eek:

Adapterek, a jest jakas modlitwa na ta okoliczność, to ja chętnie pomogę ;-):laugh2:

No, Ewcia my z Kaliną to zawsze imprezę rozkręcimy, tylko, że tutaj to chyba nikt o baletach nie mysli:laugh2:
 
reklama
Do góry