reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Sylwuś, nie wiem czy jej rycyna posmakuje, bo ananas i wiesiołek to pól biedy hehehehe, ma czkawkę po wszystkim, co zjem... nawet po pomdorach podskakuje :-D
 
Mojej kumpeli nieźle sie ruszyło po masazu szyjki, może to jest metoda. Ewunia codziennie sobie zafunduj taki masażyk to młoda zaraz stwierdzi, że wyłazi, żeby zobaczyć kto jej tam grzebie przy drzwiach :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Dorotka, mój za to chętny zawsze i wszędzie... ale nie będzie tak dobrze hehehehe :-D

a ty Tricolor, cholero nie denerwuj mnie z tą drakulą, chętnie bym ją otruła, ale nie mogę :-(
PS ale ile ja bym jej wyliczyła.... łoooooooo hohoho :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wiesz jak zawsze sie mówiło, eby sienie denerwować bo mozna urodzic za wczesnie ? Teraz to by Ci sie przydało to tylko Ci przysługe robię ;-):laugh2:
 
Do góry