reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Adapterek, Dorota też to miałam, strasznie męczące i denerwujące.
Martwiłam się do momentu kiedy nie przeczytałam - co się dzieje wewnątrz ciebie

"narastając skrócenie oddechu, spowodowane naciskiem macicy na płuca (które ustępuje nieco, gdy dziecko przesunie się niżej)"
 
reklama
Adapterek, Dorota też to miałam, strasznie męczące i denerwujące.
Martwiłam się do momentu kiedy nie przeczytałam - co się dzieje wewnątrz ciebie

"narastając skrócenie oddechu, spowodowane naciskiem macicy na płuca (które ustępuje nieco, gdy dziecko przesunie się niżej)"

ALE JA JUŻ MYSLAŁAM,ŻE PRZY KOŃCÓWCE CIĄŻY DZIECKO JEST JUŻ TAK NISKO,ŻE NIE UCISKA MNIE NA PŁUCA???:baffled:
 
Oli ja już mam upatrzony od jakiegos czasu, słyszałam o nim same pozytywy, więc myślę, że będzie ok. coś takiego 5000 SPRZEDANYCH LEZACZEK FISHER PRICE L0539 + BON (644984517) - Aukcje internetowe Allegro
Hehe oberwie nam się bo to nie ten wątek;-)
:-)
Mam nadzieję że będziesz zadowolona - wygląda super :tak:

A do mnie w ramach podniesienia na duchu zadzwoniła siostra cioteczna, która jedno dziecko rodziła naturalnie i bliźniaki przez cc.
Nie będę pisała jak mnie podtrzymała na duchu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale mam teraz pełne gacie przed poniedziałkiem :baffled::baffled::baffled:
 
Kalina, no baaaaaaaaaaaaaaaa, co za pytanie, jasne, że będe ogladala całe ciecie w lampach i jeszcze każę sobie wszystko nagrac na kamerkę co by przy kolejnej ciązy juz do szpitala sie nie fatygować, tylko samemu w domu sobie fachowo cięcie przeprowadzić, no w najgorszym wypadku męza poinstruować w tej kwestji :laugh2:
 
Kalina, no baaaaaaaaaaaaaaaa, co za pytanie, jasne, że będe ogladala całe ciecie w lampach i jeszcze każę sobie wszystko nagrac na kamerkę co by przy kolejnej ciązy juz do szpitala sie nie fatygować, tylko samemu w domu sobie fachowo cięcie przeprowadzić, no w najgorszym wypadku męza poinstruować w tej kwestji :laugh2:

Tricolor szalona kobieto :-)
to wiesz co... roześlij w necie, wszystkie skorzystamy, po kiego fatygować się do szpitala ;-);-);-):-D:-D:-D
 
Tricolor to lepiej zatrudnij Kalinę następnym razem - ona ma takie zdolności plastyczne, że Ci ładny hafcik strzeli i będziesz miała najładniejszą bliznę po cesarce;-)
 
Kalina to złosliwiec jest i jeszcze mi gotowa cos nieprzyzwoitego wyhafcić :-p

A takich filmików na You Tube to pewnie setki juz są, a jak popularności zadnej przez to nie zyska to mi sie nieoplaca :laugh2:
 
Tricolor dobrze że z nami jesteś przynajmniej humor lepszy:tak::-), a gdzie podział sie Twój suwaczek?

Ja dzis wymiękam, cały dzień latam, robie porzadki, ścieram kurze, dopóki jestem w locie to jest ok jak tylko klapnę to robi mi się niedobrze:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, nie pytajcie mnie :no:, nie chce wiedzieć nawet gdzie teraz są moje częsci ciała... napewno nie na swoich miejscach.
Ale jak piszą że może tak być to przyjmuje to i się nie denerwuje :tak:
 
Do góry