reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam się po trzydniowej nieobecności :-)

W sobotę i niedzielę byliśmy na działce, było super słoneczko i leniuchowanie :tak:. Wczoraj natomiast wstawiłam ostatnią partie prania Córci i poprasowałam co było poprane. Jutro poprasuję i w zasadzie mogę rodzić;-):-D (aha jeszcze fotelik muszę uprać).

Z tego co czytam to humorki dopisują a to bardzo ważne :-).
Co do dolegliwości to ja ostatnio mam ich coraz więcej (od wczoraj plecy dają mi popalić) ale ponieważ zostało mi tylko 1,5 miesiąca to narzekać nie będę :-).

Wszystkim Mamusiom gratuluję dobrych wieści po wizytach:-) a za pozostałe trzymam kciuki żeby wieści były super !!! :tak:

Miłego i słonecznego dnia!!!:-)
 
reklama
Dzien doberek:-)
Ja tylko na chwilke bo teraz to juz coraz mniej czasu bede miala ale bede starala sie czytac was ile sie da:-) Widze ze humorki na wieczor dopisaly....fajnie fajnie, smiech to zdrowie:-D
Maz wczoraj dojechal i jestem taka szczesliwa ze az mnie nosi:-D
Milego dnia Laseczki i....duzo usmiechu:-D:-D:-D
 
hej
icon_smile.gif
ja wczoraj byłam na wizycie
icon_smile.gif
Wszystko ok
icon_smile.gif
moja córeczka waży już ok 2300 gram
icon_smile.gif
teraz mam już za 2 tyg. kolejną wizytę...im bliżej tym częsciej bede musiała chodzić... jak sobie pomyśle że to już niedługo to aż mi ciarki przechodzą
icon_smile.gif
Pozdrawiam!
 
Cześć babeczki. Nie wiem czy któraś z Was brzuchatki mnie jeszcze pamięta, na poczatku pisałam z Wami, później zaprzestałam bo ogrom użytkowników i wiadomości były nie dla mnie, ale teraz postanowiłam ,że choć się czasem do Was odezwie . No bo głupio tak jak ktoś tylko czyta a nic nie pisze;-)
Może nie będę opisywać co się u mnie działo przez ostatnie czasy bo to i tak nie ma sensu ani nikogo by pewnie nie interesowało;-), ale za to mogę się pochwalić nowością...otóż mam już 3 noce przespane ( tylko dwa razy wstaję na siku):-DAch człowiek wyspany to i szczęsliwy.

Pozdrawiam Was
 
Witajcie dziewczynki,
dzisiaj pogoda senna , pochmurno, ale mi humor dopisuje, bo dzisiaj maz zakupi mi połki do szafy i zamontuje, będę mogla pookładać już ciuszki...:-)

muszę zadzwonić do pracy, zeby mi ksiazeczkę zdrowia podbili w centrali, bo tak szykuje sie pare dni wczesniej urodzic , maks. do 10 czerwca :-D:-D bo juz ledwo chodze, buja mnie na boki.." a nogi trzeba trzymac razem", bo jeszcze troche za wczesnie by było ..:tak:









 
Hej kobiałki :-)
Ja sie prawie wyspałam bo o 4 nad ranem mialam pobudke domofonem grrr.....
Czuje sie dzis nie najgorzej tylko krzyz mnie boli jak na okres juz 2 dzien kurde zeby sie tylko moja dzidzia nie pospieszyla za bardzo!!!! niech chociaz do konca maja poczeka :-D
A zraz spadam kupic cos slodkiego i czekam na gosci :-)
Wiec kochane milego dzionka i do pozniej :-)
 
dzieńdoberek :-D Tacjanko, miło Cię widzieć, i jak tam po malowanku :-) ???? udało się chociaż parę zaliczyć mężowi :-)
Agatko, pojadłyśmy grzybków halucynków i popiłysmy sokiem jabvłkowym i doprawiły lodami hehehe... i złapała nas schiza :-D


taaa Minutka a sobie pewnie truskawki hihihi
 
witam dziewczynki,

kurcze nie odzywałam się od jakiegoś czasu ... i raczej nie szybko nadrobię zaległości :( od kiedy poszłam na L4 jakoś zupełnie inaczej mi się ukłądają dni i zupełnie nie zaglądam na komputer ... zakupy też już zrobione więc nawet na alegro już nie zaglądam .... do tego mam jeszcze strasznie dużo nauki .... ale obiecuję, że postaram się częściej zaglądać :)

mam nadzieję że u was i waszych maluszków wszystko dobrze :) widziałam że pojawił się wątek wspomnień z porodowki czyżby już były pierwsze dzieciaczki "czerwcowe?"
 
Witam czerwcóweczki :-)

U mnie spokojnie wczoraj skończylimy szkołę rodzenia :-) Mój mąż dumnie odebrał dyplom ukończenia, teraz musimy go jakoś oprawić - szok jak szybko minęło te 8 tyg szkoły :-)

Od wczoraj tam gdzie mamy pokoje zaczęli nam zwozić żwir i jakieś inne paskudztwa, obawiam się, że zaczną robić drogę osiedlową i parking, masakra... Mam nadzieję, że zdążą się obrobić zanim mała się urodzi, bo chałasu robią już w tej chwili dużo, a co dopiero jak zaczną na dobre ... Dzidzia nie będzie mogła spać, już nie mówię o tym, że rzeczy na balkonie nie będę mogła suszyć bo kurzu będzie pełno... ale sobie czas wybrali ;>
 
reklama
Witam dziewczynki:-)

Ja dzis miałam okropna noc meczyła mnie mega zgaga masakra jakas spac nie mogłam do 3 potem zasnełam jakos i dotrwałam do rana. Kurcze pierwsza taka noc bo ja zazwyczaj dobrze sypiam nie miałam z tym kłopotów a tu masz ci babo placek.

U nas pochmurane ale mam nadzieje padac nie bedzie.Mam zamiar isc na zakupy ale jakos zebrac sie nie moge, zaraz polece umyje sobie głowe i trzeba bedzie kupic co nie co do jedzenia.
Do 16-tej siedze sama w domku a potem dopiero dzieci wróca ze szkoły, kurcze czasami sie zastanawiam troje dzieci w domu a ja prawie ciagle sama siedze, no cóz w koncu to juz duze dzieci ale niebawem jak JUlka juz bedzie z nami nie bede sama i bardzo dobrze bo zwariowac mozna.Jak siedze na L4 od pazdziernika i juz mam serdecznie dosc takiej w sumie bezczynnosci.Ilez monza, sprzatac, gotowac, prac itp....Jak chodziłam do pracy to kazdy dzien jakos inny był a teraz kurde kazdy taki sam ja juz wymiekam ....

Dobra dziewuszki miłego dnia wam wszystkim zycze ....napewno zajrze to pózniej....:-)
 
Do góry