reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

blumetka ja tez siedzie od października na zwolnieniu, ale ja nie narzekam , wole siedzieć w domku:-)
Ewcia pisałam wcześniej ze mój ukochany malował caly dzien pomalował tylko 2 futyrny z 5 ! i pobrudzil wszystko co uznal za stosowne:tak:
cos nas ubyło na forum !!!!!! /tak to jest aluzja :tak:/









 
reklama
Cześć Wam,
Własnie wróciłam od lekarza, relację napiszę w osobnym wątku, w każdym razie mała ma już 3 kilogramy - duża baba:).
nawet jestem wyspana, ciuszki poukładane, wczoraj nakupiłam pampersów i chciałabym jeszcze małą lampę nocną kupić.
A mama mi lepi pierogi:)
Miłego dnia brzuchatki!
 
witam wszystkie laseczki:-)
mnie dzis w nocy meczyly skurcze,ale lydki:-( serio nie zartuje tak mnie chwytalo ze az sie z krzykiem budzilam i maz musial mi masowas noge dopoki nie przeszlo.cos strasznego!ostatnio chyba w podstawowce cos takiego mialam.pozniej do rana nie moglam usnac,bo sie balam ze jak rusze noga to znow sie zacznie.
ale to tyle o dokuczajacych nas rzeczach.ogolnie jest ok i razem z zuzia czujemy sie ok.tylko zeby juz zechciala wyjsc z tego bebzuna to byloby idealnie;-)
pozdrowka dla wszystkich:happy2:
 
czesc brzuchatki

troche mnie tu nie bylo i sama nie wiem dlaczego.
u mnie pogoda wzgledna nawet ,slonce jest deszcz nie pada czyli nie jest zle.
odebralam dzis wyniki i jak zwykle nie sa najlepsze,choc hemoglobina mi sie w koncu podniosla troszeczke,dalej nie jest dobra ale juz jest lepsza to znowu co innego nie tak.za tydzien mam wizyte okaze sie co mi powie.choc od paru dni nie najlepiej sie czuje znow mam te "ciagniecia "w dole brzucha i zaczynam sie obawiac slow pana ordynatora ze szpitala ze moge urodzic w kazdej chwili.ale mam nadzieje ze jeszcze z 3 tyg moja niunia wytrzyma.
ostatnio kolezanka urodzila papusna coreczke i porod trwal zaledwie 2 godziny.
mnie ogarniaja mysli ile ja bede rodzic i jak to bedzie przebiegac.im blizej tym wiecej zaczynam myslec.
 
Ale sie u mnie rozpadalo nagle tak poprostu no szok normalnie !!! Grrrrr.... ze spaceru chyba nici. Przeszlam sie do sklepu i powiem wam ze boli mnie tak okropnie w pachwinach i krzyz ze oszaleje. I jeszcze to moje 4 pietro "uwielbiam"

ewunia
- jakie schizy :p to powazne przemyslenia byly :-D a truskawek hmmm.... nie kupialam ale kto to wiec na co mnie napadnie za chwile :p
malenstwo- no mamy juz pierwsza czerwcoweczke :-)
kaska- oby szybko skonczyli bo szkoda takiej pogody na zamkniete okna i suszenie prania w domku
 
Cześć!
Mnie wczoraj po tym wielkim praniu tak zaczął nawalać krzyż, że nie mogłam się ruszyć w żadną stronę. Trzymało mnie tak ponad godzinę. Aż się poryczałam z bezradności :-(
Na szczęście dzisiaj już lepiej. Jednak nie mogę się tak forsować :-(

A co do naszego forum, to strasznie mi smutno, że tyle fajnych Dziewczyn przestało się udzielać :-(
Niestety, najgorsze, co może być, to gdy pojawia się różnica zdań i każdy zaczyna podchodzić do tego personalnie :-( Przerabiałam już na niejednym forum :-(
 
A ja mam nadzieje ze wszystko wróci do normy i stawimy sie wszystkie jak jeden mąż przeciez lada chwila zaczynamy rodzic :)
 
ahhh dziewczyny widze ze upartujecie sie znakow na niebie i ziemi ktore choc troszke Wam podpowiedza kiedy to nastapi...ehh to tak jak ja nawet nawkrecac sobie dalam rade heheh
Nika77- ojjj pewnie z mezulkiem to sie nacieszyc soba nie mozecie..ahhh po takiej dlugiej rozlace :-)

Ehhh sny!!!
moj mezus ostatnio wysnil ze mu sie czarna coreczka urodzila :szok: hmmm
a mi sie snilo ze mielismy mala smieszke...ktora chichotala sie zaraz po urodzeniu i bez przerwy i do kazdego
no to sobie wesolutkie dziecko wysnilam!

Blumetka-ehh ty narzekasz na wolne a ja na prace...chetnie bym juz szybciej poslza na L4, gdyby to tylko latwe tutaj bylo....no nic zostalo mi do konca tygodnia!

a zreszta dogadalam sie dzis bym mogla zaczynac godzinke pozniej bo nie daje rady przez te bezsenne noce i mimo iz to tylko godzinka to czuje dzis roznice...jakbym troszke wiecej sily miala...moze to zwykly przypadek.
Wiecej sily nie znaczy ze mniej bolu...bo boli...wszytsko i mocno!!!
ehhh co Wam bede marudzic...
 
goniap- marudz marudz teraz to juz tak kazda po kolei bedzie mnie tez juz wszystko po kolei zaczyna bolec i nastawiam sie na to ze do porodu z dnia na dzien bedzie coraz gorzej.
 
reklama
Witam brzuchatki . Sosnowiec dziś cały w słońcu , więc ja już po spacerku.
pan kurjer przywlókł mi dziś łóżeczko i materacyk , czekam teraz aż męż wróci i poskłada - to zroobie focie w odpowiednim wątku;-).


oj oj Andzia, bo ja to msciwa byc potrafie i jeszcze Ciebie przed Twoim porodem nastraszyc zdarze :evil::-p

Kochana sama sie nastraszyłam , zartowałam z twojego snu i gadałam ze mi sie wogóle nic związanego z ciążą nieśni a tu masz całą noc rodziłam w takich bólach i to na ławce w parku , masakra :szok: a na tą ławke to zawlókł mnie mój mąz , głupek zapomniał gdzie jest szpital:confused:.
 
Do góry