reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tacjanka, z tymi chłopami, dobrze że chociaż tyle umalował, zawsze tyle będzie mniej na drugi raz hehehehe :-D:-D
Minutka, taaa przemyślenia, chociaż się uśmiałyśmy jak nie wiem... :-D a z Tobą to różnie bywa, zaraz będziesz się truskawkami obżerać :-) taki Twój urok hehe
http://www.truskawki.waw.pl/files/truskawka_m.jpg
to tak żeby ci podraznic podniebienie :-p
 
reklama
oj Ewunia co prawda to prawda smiechu bylo i skoncz moja droga z tymi truskawkami bo znowu narobisz mi apetytu tymi obrazkami a wlasnie zostalam sama i na pewno nie zejde z 4 pietra po truskawki bo krzyz mnie boli wiec nie draznij moich kubek smakowych plissssss :-)
 
oj Ewunia co prawda to prawda smiechu bylo i skoncz moja droga z tymi truskawkami bo znowu narobisz mi apetytu tymi obrazkami a wlasnie zostalam sama i na pewno nie zejde z 4 pietra po truskawki bo krzyz mnie boli wiec nie draznij moich kubek smakowych plissssss :-)

Nooo, takie pierdoły a ile śmiechu było :-D ja też jestem sama, na dodatek mała śpi, to też jestem uziemiona dopóki nie wstanie... a nawet cholera loda nie mam w lodówce:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć!

A u nas wreszcie słonecznie i to od jakichś trzech dni - normalnie jakieś cuda;-)

gadałam ze mi sie wogóle nic związanego z ciążą nieśni a tu masz całą noc rodziłam w takich bólach i to na ławce w parku , masakra :szok: a na tą ławke to zawlókł mnie mój mąz , głupek zapomniał gdzie jest szpital:confused:.

Co prawda serdecznie Ci współczuję tych porodowych męczarni na ławce w parku, ale muszę przyznać, że ten Twój "głupek", co zapomniał, gdzie jest szpital ubawił mnie do łez:-D

Ewka0202 właśnie zauważyłam, że Ty moją krajanką jesteś:-) Tyle, że mnie niestety zagramanicę chwilowo wygnało, ale tęsknię za Piernikowem, że hej:zawstydzona/y: A na kiedy masz termin?
 
A ja mam i zaraz powcinam . w mojej lodówce niemoże zabraknąć lodów i mleka , dla mnie to jak powietrze:tak::tak::tak::tak::tak:


ale śmieszne ha ha ha
Ja też mam lody w lodówce.... ale mam coś jeszcze..... uczulenie na nabiał i odstawiłam go caałkowicie ostatnio bo właśnie po lodach wysypywało mnie :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
:no:
ale śmieszne ha ha ha
Ja też mam lody w lodówce.... ale mam coś jeszcze..... uczulenie na nabiał i odstawiłam go caałkowicie ostatnio bo właśnie po lodach wysypywało mnie :-:)-:)-:)-:)-:)-(

To ci szczerze współczuje , bez lodów to jak bez ręki ;-), ja znów niemoge patrzec na ziemniaki , odkąd jestem wciąży nietknełam nic ziemniaczanego :sorry2::no:


Zapomniałam dodać że z tego co wyczytałam to tusieńka i ewka 0202 są chyba scyzorykami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry