reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ja nie wiem do kiedy bym chciala :p ale wiem ze okazje mamy fajnie dzien matki dzien dziecka dzien ojaca :-)

dobra ja ide spac :*
spijcie dobrze kochaniutkie :-)
 
Ostatnia edycja:
i właśnie w międzyczasie moje urodzinki 9 :-D bo 18 termin zakazany bo Julka ma 1 urodziny a nie chcę być wtedy w szpitalu...
 
Witam

U nas weekend byl przepiekny dlatego tez caly czas bylismy na dworku :tak: spacery, place zabaw i odwiedziny u znajomych :-)

W sobote robilismy mala imprezke i usmialam sie za wszystkie czasy :tak:
Sandrusia ze swoim rowiesnikiem tak dawali popisy taneczne przy Vivie ze sikalismy po nogach :-D:-D:-D

Wczoraj tak gorqaco bylo, ze po godzince do domu uciekalam bo lalo sie ze mnie z tego zaru ;-)

Dzis pieknej pogody ciag dalszy :tak::-) oby tak b ylo juz caly czas :-) dzis mielismy bardzo intensywny dzien, po snaidanku pojechalismy do urzedow pozglaszac z emaz juz pracuje :-) ale to fajna sprawa takie wiadomosci ogladszac heehh :-D potem wybralismy sie na male zakupy, po powrocie ja pichcilam obaidek, a maz z cora rysowali kreda na podjezdzie przed domem :tak:;-)Zaraz po obiadku maz nas podwiozl do poloznej, a sam pojechal do pracki. i jak wyszlysmy o 14.30 to wrocilysmy po 18 :-D Dzis mam druga lekcje ze szkoly rodzenia no i nie poszlam bo nie dam rady tak mi si enie chce. Odpoczywam a za chweile kolace robie i klade mala zabke spac :tak:

Od piatku taki mnie katar zlapal ze ciagle mam zatkany nos :baffled: i nie da sie wysmarkac. Chyba z zatok wszytsko zlazi bo kilka dni wczesniej glowa mnie pobolewala. Najgorsze ze ja bez kropli do nosa zyc nie umiem podczas kataru a nie wolno mi teraz go brac :baffled: Musze sie jakos przemeczyc ;-)
 
A ja wpadłam napisać Dobranoc :-)
Pół godziny temu skończyłam pranie rzeczy Maluszka :-) Padam!
Ale za to mam popraną pościel, kocyki, ochraniacze na szczebelki itp. oraz wszystkie ciuszki w rozmiarze 56 i 62 :-D

no ja juz sobie coreczke wysnilam. :-D:-D:-D taka madra, ze po porodzie od razu mowic potrafila (np. mnie informowala, z ktorej piersi mleko lepiej leci :-D:-D:-D:-D:-D), a z polozna ja z szafy sciagac musialysmy, bo juz raczkowala, i to na wysokosciach :-D:-D:-D

ja to zawsze durne sny mialam... :sorry2:

we snie jednak caly porod zostal "wykasowany" z mojej pamieci. Bylo przed i zaraz potem juz po i nikt z lekarzy nawet nei chcial mi powiedziec jak przebiegl....znak jakis? moze na bezbolesny porod? :-p:-D:-D:-D

Mnie się często śni mój poród i ogólnie ta cała akcja z rozpoczęciem posiadania dziecka :-D
Raz mi się śni podobnie, jak Tobie, czyli tuż przed i zaraz potem. A innym razem sam poród i nawet jak mnie jakaś baba szyje :-D
Zdarzyło mi się również urodzić córeczkę, murzynkę. Wylazła ze mnie od razu z uczesanymi kitkami :-D

Mojego jak cos zaboli to od razuniu jeden tekst....DAJ MI TABLETKE!!!!

niewazne jaka byleby tabletka była a przechodzi jak reką odjoł

Mój nie mówi "daj mi tabletke", mój mówi "daj mi KETONAL!" :-D i to od razu 1000mg sobie życzy. A dolega mu wtedy np. zwykły kac :-D

No dobra, lecę doczytać inne wątki i spadam spać, bo kręgosłupa nie czuję :-)
 
reklama
Nie wierze jestem pierwsza :))

No kobietki widze ze wczoraj jakas impreza byla tutaj humorki wyborne przyznac sie co piłyście? i to bezemnie świntuszki nie ładnie tak :)


A ja mialam noc skurczową do trego stopnia ze jak mnie budziły to piersza mysl śniły mi sie czy sobie wmawiam ale niestety bolało troszke wiec chyba byly prawdziwe ;( Moj naszczescie zdaje sobie sprawe z wielkosci bólu porodowego moze dlatego ze moj próg bólowy jest bardzo wysoki i wie ze jak mnie zaczyna bolec to juz nie jest dobrze a wiecie ze lekarze porównuja poród do maratonu podobno porównywalny wysiłek ...To ja teraz zmykam co sobie bede pisala monologi sama Czas szykowac wampiry do szkoly ;)
 
Do góry