reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Melduję Szanownym Koleżankom, że jestem trzecia:-)


Musiałam już wstać, bo głód tak mnie ścisnął jakbym rok nie jadła i wiecie co.... zjadłam 5 kromek chleba z wędliną. Toż to szok:szok: Ostatnio tak właśnie wyglądają moje śniadania....
A wiecie sny mam przedziwne, nie wiem skąd się biorą, chyba za dużo tv.
Wyobraźcie sobie, że dziś akurat przyśniło mi się, że mam romans z Palikotem i autentycznie w tym śnie byłam w nim na zabój zakochana:-)
Rano powiedziałam mężowi jak wstawał do pracy to się uśmiał za wszystkie czasy.

15406844d8.png
 
Czwarta :-) - duże zamieszanie w pracy od rana ....

Melduję Szanownym Koleżankom, że jestem trzecia:-)

A wiecie sny mam przedziwne, nie wiem skąd się biorą, chyba za dużo tv.
Wyobraźcie sobie, że dziś akurat przyśniło mi się, że mam romans z Palikotem i autentycznie w tym śnie byłam w nim na zabój zakochana:-)
Rano powiedziałam mężowi jak wstawał do pracy to się uśmiał za wszystkie czasy.

z palikotem ??? to musiał być koszmar !
 
Nika, zmien baterie w pilocie
Baterie sa dobre, bo swiatelko na pilocie palilo sie jak przyciskalam:-D Widac musialo sie cos zaciac;-)

Melduję Szanownym Koleżankom, że jestem trzecia:-)


Musiałam już wstać, bo głód tak mnie ścisnął jakbym rok nie jadła i wiecie co.... zjadłam 5 kromek chleba z wędliną. Toż to szok:szok: Ostatnio tak właśnie wyglądają moje śniadania....
A wiecie sny mam przedziwne, nie wiem skąd się biorą, chyba za dużo tv.
Wyobraźcie sobie, że dziś akurat przyśniło mi się, że mam romans z Palikotem i autentycznie w tym śnie byłam w nim na zabój zakochana:-)
Rano powiedziałam mężowi jak wstawał do pracy to się uśmiał za wszystkie czasy.

Apetyt widze dopisuje...bardzo dobrze;-)
A co do snu to faktycznie...horror jakis:-D
 
Sabin, może przybliżysz nam szczegóły tej wielkiej miłości i romansu? :-D

Nie martwcie się, ja ostatnio w tv widziałam dosłownie kawalątek programu, w którym mówiono o czyszczeniu okrężnicy. Całą noc śniły mi się lewatywy :baffled:
 
Dzień dobry

A ja wczoraj bylam na Kochaj i tancz w kinie....calkiem mi sie podobal, ale to chyba dlatego ze mam hopla na punkcie tanca:-D Filmik z serii latwych i przyjemnych...ale moim zdaniem warto obejrzec, chocby dla samego Damieckiego...niezle ciacho...hehe;-)

Byłam na tym filmie i tez uważam, że warto go zobaczyć:tak: Ja z kolei za Damienckim nie przepadam natomiast chciałam Miko zobaczyć :-)

A wiecie sny mam przedziwne, nie wiem skąd się biorą, chyba za dużo tv.
Wyobraźcie sobie, że dziś akurat przyśniło mi się, że mam romans z Palikotem i autentycznie w tym śnie byłam w nim na zabój zakochana:-)
Rano powiedziałam mężowi jak wstawał do pracy to się uśmiał za wszystkie czasy.

Sabin dobrze,że się mężuś nie obraził jak usłyszał o Palikocie ;-) co innego jakby to był np. Clooney :-D:-D:-D

Miłego dzionka Mamuśki!:-)
 
Witajcie

co do jedzenia, to i mi ostatnio sie tasiemiec włączył, chyba za slabo sie odżywiam i sie synalek dopomina :tak:

u nas jakby słoneczko wyszło, zobaczymy jak pozniej

upolowałam na ebay nowiutki spioworek za 4 funty, ale jestem zadowolona.
dziewczyny jescze mam pytanie o laktator, bo chce kupic tylko nie wiem, jaki jest najlepszy, ktora ma juz doswiadczenie w tym zakresie?








 
reklama
Pierwsza chyba nigdy tu niezajrze bo taki śpioch zemnie , a jak tylko oczy otworze to zamiast tu zajrzeć to żarcia w lodówce szukam:-D:-D:-D.
Pogoda u nas dziś taka niemrawa , resztki śniegu gdzieś po kontach leżą , ale podobno od jutra ma być już ładniutko:cool2::cool2::cool2::cool2:.
Głowe mi dziś zaprzata obiadek bo niemam pomysłu a apetyt wielki....:-D:-D:-D
 
Do góry