reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

maggieness twój suwaczek pokazuje tylko 2 miesiące :szok: jak to :confused::confused:....

Hmmm, no teoretycznie mam termin porodu wg OM na 28 maja, jak się zapisałam na forum, to moja dzidzia była do tyłu... i lekarz powiedział, że to nie możliwe, i że zaszłam w ciąże później na 100%, a że okresy miałam nie zawsze regularne, to przystałam na nowa datę - 5 czerwca... :-) A tu dzidzia zrobiła niespodziewankę i choć jest ciągle bardzooo malutka, to data się zmieniła znów na maj....
ale ja już tu chcę zostać :sorry2:

...no a kiedy urodzę ....to w ogóle już nie wiem :-p:-D
 
reklama
Zimowy Lublin pozdrawia białe Kielce i inne mało wiosenne zakątki naszego pięknego kraju:-)
U nas biało biało jak okiem sięgnąć. Dzionek zimowy, zaraz idę z córcią na spacerek. Nic mi się nie chce szczerze powiem. Wypiję kawkę na rozruch;-)

Ewunia 22 Kielce powiadasz... ja mam wielki sentyment do tego miasta:tak: Mój małżonek przemieszkał tam wiele lat (od podstawówki do studiów)- ściśle mówiąc na Uroczysku:-). W Kielcach też się poznaliśmy...

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i życzę Wam miłego dnia

odwdzięczam się i Kielce pozdrawiają Lublin :-) ja akurat mieszkam teraz na Herbach ale Uroczysko znam bardzo dobrze
 
Ja rowniez sie witam:tak: Pogoda u nas pod psem, deszcz kropi prawie caly dzien:wściekła/y:. Ja juz chce wiosne, bo ta ponura pogoda mnie przytlacza.
Rzeczywiscie, macierzynski w PL jest dluzszy i tylko tyle:tak:, dlatego chyba wole tutejszy podzial:tak: (14 tygodni macierzynskiego + 1 rok platnego wychowawczego). Przynajmniej nie bede musiala sie martwic, co zrobic z taka kilkumiesieczna dzidzia, gdy trzeba wrocic do pracy. Moj juz bedzie mial conajmniej 14 miesiecy, jak go posle do zlobka.
Co do truskawek, to rowniez mam wielka ochote, ale nie chce kupowac tych hiszpanskich lub marokanskich, bo sa pedzone i smakuja jak siano (choc jeszcze nigdy go nie probowalam:-D). Zdecydowanie poczekam na tutejsze:tak:
 
A tak na marginesie to czy słyszałyście piosenkę Natalii Niemen "Jestem mamą-to moja kariera"????
Ja chodzę od paru dni i ją śpiewam jak jakas nienormalna. Zakochałam się w tej piosence na zabój.....:-) bo jest taka na czasie-szczególnie dla nas ciężarówek.
Ja też się zakochałam w ten piosence... męczę nią męża na okrągło :zawstydzona/y: Za to Mikusiowi się podoba :-D

maggieness twój suwaczek pokazuje tylko 2 miesiące :szok: jak to :confused::confused:
Może on odlicza ile pozostało do końca? To by się chyba zgadzało :-)

Mam ochotę na pieguski.. STRASZLIWĄ!!! A nie mogę wyjść z domu, bo bąbel śpi, a sama jestem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Normalnie to chyba moja pierwsza tak mocna zachcianka ciążowa. Pieguski, zamaczane w zimnym mleczku, znikające w moich ustach... MNIAM!
 
Witam wszystkie grubaski!:-)
Ja kilka dni nie tknęłam kompa, bo miałam takiego doła, że hej!I na dodatek nie wiem czemu:sorry2:
Dzisiaj już lepiej, to muszę nadrobić zaległości na BB.A postarałyście się , nie ma co;-)
Wczoraj mieliśmy widzenie z naszą Niunią ( dalej dziewczynka). I wszystko ok. Waży już 1200g!Doktorka zrobiła nam kilka ujęć 4D, ale jak zwykle Hania nie chciała ładnie pozować, ale to dlatego, że dotyka nosem łożyska i komputer nie może jej ładnie złapać. Najważniejsze, że wszystko ok i że leży już główką do dołu.
Poza tym od 2 dni na zmianę prasujemy małej ciuszki. Jak ja nie cierpię
prasować!!!!Dobrze, że mój T lubi, to ja tylko tak dla statystyki:-)
Co do truskawek, to wczoraj zakupiłam pudełeczko, bo też mi się chciało i zaraz zrobię sobie ze śmietanką!Mniam!

PS. Coś mi wcięło suwaczek jakiś czas temu i nie mogę go z powrotem wstawić!Kurcze!
 
Hej kobietki u mnie dziś wiecznie i deszczowo.:wściekła/y:Dziś byłam na glukozie 3razy kuta przed wypiciem:tak: godzinę po i po następnej godzinie.Mała ma 30cm badanie pani doktor polegało na dotykaniu brzucha.:-D i ogólnie to wszystko co się dowiedziałam.Pozdrawiam p.s.A co do Natali Niemen to chciałam sobie ściągnąć tą piosenkę i nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie grubaski!:-)
Ja kilka dni nie tknęłam kompa, bo miałam takiego doła, że hej!I na dodatek nie wiem czemu:sorry2:
Dzisiaj już lepiej, to muszę nadrobić zaległości na BB.A postarałyście się , nie ma co;-)

Annya ja mam takiego doła od soboty:-(, jedyne co mi się chce to na BB zaglądać. Najgorsze że jak mój A pyta o co chodzi to nie wiem co mam odpowiedzieć:-(.
Super że Córcia nadal jest Córcią ;-) a najważniejsze że wszystko jest dobrze!
Co do suwaczka to mi się tak w niedzielę zrobiło więc usunęłam stary i zrobiłam nowy:-)
 
Do góry