reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
aga29 - autostrada jest fajowa, można zobaczyć czy samochód daje rade ;-)
Pewnie aż tak Cię to nie cieszy, bo macie lepsiejsze drogi :cool2:, tu dziurka na dziurce, nie da się pojeździć.

Co do macierzyńskiego to macie gorzej, bo u nas jest dłuższy, no ale suma summarum z płatnym wychowawczym wychodzi lepiej... ja będę pracowała na kawałek etatu na wychowawczym, bo inaczej nie damy rady z jednej pensji raczej....a obiecałam sobie, że póki dzidzia nie będzie siusiu robiła do nocniczka nie ruszam się od niej ani na krok :no:

No to super, ze wszystko sie ulozylo...zawsze to kilka dni:-D ...

No ja jestem szczęśliwa bardzo, zwłaszcza, że z wszystkim się wstrzymywałam do wymiany okien...:sorry2:. Dzięki za skuteczną radę :-)

Witajcie
co do jedzenia, to i mi ostatnio sie tasiemiec włączył, chyba za slabo sie odżywiam i sie synalek dopomina :tak:

... wstawałam dziś w nocy, żeby zjeść, nie mogłam wytrzymać :eek:
Horrorów już nie miałam parę miesięcy i znów wróciły...pani na szkole rodzenia powiedziała, że to jest związane ze strachem jaki jest w nas, przed porodem itd...
 
Witajcie!
Kobietki czy wy zawsze musicie narobić mi wielkiej ochoty na jakieś przysmaki :-) zaraz chyba wyskoczę do sklepu po truskawki chociaż te mrożone i zmiksuję se ze śmietaną:-D tylko się przełamię by wyjść z domku bo pogoda jakoś nie zachęca:no: z utęsknieniem czekam na słoneczną wiosnę:tak::-)
A jeśli chodzi o obiadek to ja już przygotowałam mam mięsko z karkówki sosik i buraczki, jeszcze tylko obrać ziemniaczki muszę ale to później bo jeść i tak będę dopiero o 16 jak M wróci z pracy.
 
No i ja sie melduję :-)

Widzę, że omineła mnie dyskusja o truskawkach :-) To chyba najpopularniejszy owoc wśród czerwcówek :-) Ale w sumie to zrozumiałe :-) Podpowiem Wam, że teraz w okresie kiedy własciwie dotepne sa tylko mrozonki wolę mrozone maliny :tak: Super smakuja na ciepło z lodami i bita smietaną !:tak::-) Mniam !

Wczoraj sobie odpuścilam troszeczke forum bo miałam gościa wieczorem :-) Odwiedził mnie kolega z podstawówki. Nie widzielismy sie 10 lat. Miło było powspominać :tak::-) A ilu ciekawych rzeczy sie dowiedzialam ... ;-):-D

Porzadki w domku nareszcie skończone tzn te "grubsze" porzadki ;-) Teraz to juz chyba tylko na bierzace sprzatac będzie trzeba. Kilka worów zbędnych rzeczy wyleciało na smietnik :-)

Mój mąz jutro bierze dzień wolny, jedzie kupic farby do malowania pokoiku Maksia. Myslę, że do swiąt pokoik będzie gotowy jesli oczywiście mebelki dojada na czas :-)

A dzisiaj będę miala swoją "parówe" :-D Zobaczymy czy faktycznie tak fantastycznie sie na niej wyspię. Fotorelacji podobnie jak u Tau nie bedzie, ale na bank zdam wam relacje pisemną ;-):-)

Udanego dzionka kobitki :-)
 
Co do macierzyńskiego to macie gorzej, bo u nas jest dłuższy, no ale suma summarum z płatnym wychowawczym wychodzi lepiej... ja będę pracowała na kawałek etatu na wychowawczym, bo inaczej nie damy rady z jednej pensji raczej....a obiecałam sobie, że póki dzidzia nie będzie siusiu robiła do nocniczka nie ruszam się od niej ani na krok :no:

maggieness twój suwaczek pokazuje tylko 2 miesiące :szok: jak to :confused::confused:

ja jeśli chodzi o macierzyński i wychowawczy to macierzyński jak najbardziej:-D potem urlop z całego roku i w okolicach grudnia będę wracać do pracy a na grudzień mój M weźmie urlop - od stycznia chciałabym małą posłać do żłobka ... wychowawczego nie będę brać no chyba że będę mieć problem ze żłobkiem... może ewnetualnie teściowa :confused: nie wiem jeszcze do końca ale wychowawczego nie planuję

Ten roczyny płatny wychowawczy to super sprawa !!!! szkoda że u nas nic się nie dostaje choćby jeszcze z pół roku :tak: bo to nasze polskie 20 tygodni to trochę mało ....
 
Ostatnia edycja:
Hej

Poszalelismy z mezem do 3 wczoraj i niedawno wstalismy :sorry2:
Zaraz trzeba sie zbierac, posprzatac, obiadek wstawiac i na jakies zakupy jechac :-) Moze znow cos fajnego upoluje ;-)

Mmmmm te truskawki :tak::-D Uwielbiam pod kazda postacia :-)
Ale narazie smakuja jak trawa i nie kupuje, wstrzymam sie jeszcze ;-)
Zajadam sie za to gruszkami i jablkami :-)
 
ja jeśli chodzi o macierzyński i wychowawczy to macierzyński jak najbardziej:-D potem urlop z całego roku i w okolicach grudnia będę wracać do pracy a na grudzień mój M weźmie urlop - od stycznia chciałabym małą posłać do żłobka ... wychowawczego nie będę brać no chyba że będę mieć problem ze żłobkiem... może ewnetualnie teściowa :confused: nie wiem jeszcze do końca ale wychowawczego nie planuję

to tak jak ja tylko macierzynski i do pracki musze wróćic, niewiem co bedzie z małą ...może żłobek o ile załapiemy sie na miejsce bo z tym to krucho, a jak nie to jakos i tak trzeba sobie poradzic innego wyjscia nie ma a pracowac niestety trzeba, bo w moim przypadku wychowawczy byłby bezpłatny......przekraczamy dochód..:-(
Kalina ja tez dzis juz po ogórkowej ha ha ha czekam z drugim daniem az dzieci wróća ze szkoły i tez strasznie senny dzien dzis mam nic mi sie nie chce.A wczoraj miałam taki power wysprzatałam cały dom, obleciałam całe miasto a dzis.....nawet po pieczywo mi sie isc nie chce ale zmusze sie i skocze do biedronki która mam praktycznie pod klatką.

U nas pogada jakas taka byle jaka....ni to ciepło ni to zimno.....ech sama juz niewiem.....
Miłego dnia dziewuszki :-)
 
reklama
Tricolor, jeszcze się trzymam - chcę mieć większą frajdę z drzemki :-D

Blumetko, problem w tym, że ja dawno nie miałam żadnego powera :baffled:
 
Do góry