reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witaj Rozzalia :-)

Ja się przemogłam i wyszłam na spacer... i mimo, że wieje jak nie wiem, to pogoda jest niesamowita, czuć wiosnę i to na 100% :tak: i jeszcze do tego to słonko...:-D
 
reklama
może wiesz ile kosztuje 1osobowy lub 2 pokój w szpitalu.;-);-)

Najlepiej dowiesz sie wybierajac sie na zwiedzanie porodowki, ktore sa organizowane zawsze raz w tygodniu o danej porze. Zapytaj poloznej kiedy i w jakie dni sie odbywaja lub zadzwon bezposrednio na porodowke z pytaniem o ceny.
W moim szpitalu za sam pokoik bylo 70 funtow za dobe, pokoik z lazienka i wc
120 funtow. ;-)
 
Może i masz racje Kasiu ale u mnie jest trochę inaczej miałam 2poronienia więc chciała bym widzieć swoje dziecko częściej:tak:czy wszystko jest w porządku . Siedzisz w szpitalu po 2godz i tak nic mądrego się nie dowiesz.A do tego chcę cc bo rozeszło mi się spojenie po pierwszym porodzie i nie chodziłam to też nie problem będzie dobrze.Wysłali mnie na fizykoterapie która nie pomaga co raz gorzej u mnie z spojeniem i chodzeniem ale da pani rade :tak:ortopedy szpital w Galway nie ma po prostu dla mnie to jest dziwne.I te pokoje 6-8 osobowe,w których robią sobie imprezy nie pacząc na innych:-D może wiesz ile kosztuje 1osobowy lub 2 pokój w szpitalu.;-);-)
Moze i masz racje;-);-)..bo po przejsciach jestes przewrazliwiona i naturalnym jest ze chcesz wszystko sprawdzic i miec pewnosc ze jest OK. Ale... bedac tu nie mozemy absolutnie wymagac by traktowano nas jak w PL. Tu sa inne normy , zwyczaje. A jak nie pasuja komus to hmmm... moja siostra w zeszlym roku zjechala do Polski bo ze wzgledu na wysoka krtokowzrocznosc, odklejajaca sie siatkowke itd obawiala sie porodu naturalnego, a tu dowiedziala sie ze oczami nie rodzi:tak:no i podjela decyzje o powrocie. W Pl z cesarka po obejrzeniu zaswiadczenia od okulisty nie robili problemu.
A pokoje prywatne nie wiem ile kosztuja, to pewnie zalezy od szpitala. Rzeczywiscie te wieloosobowe pokoje to pewnien;-)hmm dyskomfort ale ja po porodzie bylam w nim tylko kilka godzin to nawet nie zdazylam sie wkurzyc, a spalam juz w moim wlasnym lozku w domciu.
 
Witajcie,
podczytywanie Was faktycznie daje dużo przyjemności i wiary, że wszystko pięknie się ułoży (te "terminowe" i bezbolesne porody :-) mi np. odpowiadałaby data 03.06.09 i króciutki przyjemny poród, bez nacinania i oczywiście w wannie).
Ostatnio to już szczególnie jakaś szczęśliwa passa. Tricolor, bardzo Ci gratuluję teraz czekają Cię już same przyjemności :tak:
Kalina stanęłaś na wysokości zadania , chyba egzaminator bał się tych czarów rzuconych przez tyle ciężarówek ;-)
 
Witajcie

Wczoraj zakupilismy komode. Milelismy sie jeszcze wstrzymac, ale byla przecena na ta, kotra chcialam no i maz stwierdzil, z enie ma na co czekac bo i tak i tak trzeba kupic wiec pojechalismy i kupilismy. Skladalismy cala rodzinka i bardzo fajnie bylo :tak: Dzis poprzegladalam i poukladalm w niej ciuszki i teraz przynajmniej wszystko ladnie widac co trzeba a czego juz starczy :-)

Pogoda w miare z tym, z estarsznie wieje. Wybralismy sie na spacerek ale raz dwa wracalismy do domu bo glowe chialo urwac.

Zdroweczka wszytskim chorym zycze.
Ja tez cos zakatarzona jestem.
 
Czesc !!!

Moja mala sie czymsc chyba przytrula,bo ma goraczke i z jedzeniem kiepsko juz drugi dzien,ale dalam jej cos na zbicie i bawi sie grzecznie:happy::happy:

Dzisiaj dzwonilam zeby sie zarejestrowac do szpitala w ktorym mam rodzic a oni zrobili mi wizyte dopiero na 7 maja,bo trzeba przejsc jeszcze 3 h szybki kurs,szkoly rodzenia i pokazuja Ci porodowke,no tylko ciekawe co bedzie jesli bede zmuszona stawic sie w tym szpitalu wczesniej,musze zapytac sie przy okazji mojej wizyty gina za tydzien,ale on tam pracuje wiec chyba nie bedzie problemu:tak:
Ja jak tylko mala troche dojdzie do siebie tez wybieram sie na koncowe zakupki tym razem dla mamusi,cos tam jeszcze potrzebuje do szpitala,a przy okazji i dla dzidzi pewnie cos zalapie:-D:-D
 
WItacjie dziekuje za przyjecie;)

jestem z Krakowa...i bede miala corke Ale...

Mam troszke porblemow z ciaza ale mam nadzieje ze bedzie dalej oki...

jutro mam wizyte...krzymajcie kciuki...:)
 
witaj Rozalia :)

prosze jak wszystkie poszly grzecznie spac a mnie obudzila zgaga uwaga po wypiciu KUBUSIA i kto powiedzial ze co zdrowe i dobre nie bedzie zgagi buu pali jak w piekiełku ;(

buziaczki do jutra kobitki :)
 
reklama
Do góry