reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam dziewuszki:-)

Ja dzis z rana na nogach jak nigdy ale nie mogłam cos spac w nocy, kazda pozycja nie wygodna w koncu wstałam i kawusie popijam.

U nas pogoda póki co pod psem, narazie zamglone no ale moze sie wyklaruyje cosik.A jak nie to trudno jakos trzeba wytrzymac od poczatku kwietnia juz ma byc cieplełko i to mnie najbardziej pociesza.

Miłego dnia drogie mamusie:-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki

wczoraj miałam wizyte i gin. i okazalo sie za mam jakies objawy nerwicowe, ze mi oko drga, ze mi sie slabo robi, i przepisal mi tabletki na uspokojenie, kazal sie nie przemeczac, ale nie mozna sie przemeczac nic nierobieniem:dry:, bo ja od dawna jestem na L4 wiec tylko tylko co w domu przygotuje, i nie denerwuje sie jakos ponad norme, dziwne:baffled:

a potem bylam z mezem na malych zakpuach, pieluszki tetrowe, dwie takie flanelowe, i na wszelki wypadek smoczek, i butelka antykolkowa , termometr do kapieli, cd zakupów w sobote :tak::-D








 
Ja również witam z rana :) ehhh od 7 zamieszanie takie w pracy, że nie wiadomo w co rączki włożyć a teraz cisza po burzy :-) mam nadzieję, że już tak do końca dnia zostanie :-)

Dziś mam zajęcia w Szkole Rodzenia :-) - na ostatnich dowiedziałam się, że w szpitalu w którym chcę rodzić obecnie porodówka jest zamknięta z powodu remontu - mają zacząć przyjmować od kwietnia - więc w czerwcu będę rodzić na nowym, czysciutkim i nowoczesnym oddziale :-) ehhhh i nawet pogoda się ładniejsza dziś zrobiła :-)

Witaj Rozalia :-)

Życzę wszystkim miłego dnia !
 
Dzien dobry :)

Po wczorajszych wichurach dzis wyszlo słonko az chce sie zyc normalnie :) wiec lece na kawe i odwiezdz dzieci do szkoly brrr Miłego dnia słoniątka :D
 
...ehhhh i nawet pogoda się ładniejsza dziś zrobiła :-)...

Dzien dobry :)

Po wczorajszych wichurach dzis wyszlo słonko az chce sie zyc normalnie :) wiec lece na kawe i odwiezdz dzieci do szkoly brrr Miłego dnia słoniątka :D

Wy chyba w ciepłych krajach gdzieś... :blink:
...u nas jest okropnie, rano jak jechałam na pobranie krwi, to miałam wrażenie, że deszcz pada w jedną, a śnieg w drugą stronę:-p

Mimo zróżnicowanych pogód, również przyłączam się do życzeń miłego dnia :-)
 
A u mnie dzisiaj słoneczko świeci.
Właśnie panowie montują mi zabudowę w przedpokoju i trochę hałasu jest, ale będzie pięknie.:-):-)
Piotruś rozbrykany, chyba przeszkadzają mu te hałasy.
Rozalia witaj na forum. Chciałam tak dać na imię mojej córeczce ale wyszedł Piotruś hihi:-)
 
Cześć laseczki :-)

WItacjie dziekuje za przyjecie;)

jestem z Krakowa...i bede miala corke Ale...

Mam troszke porblemow z ciaza ale mam nadzieje ze bedzie dalej oki...

jutro mam wizyte...krzymajcie kciuki...:)

Dzisiaj to chyba nie jedyna wizyta :-) Trzymam kciuki dziewczyny :-)

Witajcie dziewczynki

wczoraj miałam wizyte i gin. i okazalo sie za mam jakies objawy nerwicowe, ze mi oko drga, ze mi sie slabo robi, i przepisal mi tabletki na uspokojenie, kazal sie nie przemeczac, ale nie mozna sie przemeczac nic nierobieniem:dry:, bo ja od dawna jestem na L4 wiec tylko tylko co w domu przygotuje, i nie denerwuje sie jakos ponad norme, dziwne:baffled:

a potem bylam z mezem na malych zakpuach, pieluszki tetrowe, dwie takie flanelowe, i na wszelki wypadek smoczek, i butelka antykolkowa , termometr do kapieli, cd zakupów w sobote :tak::-D

Mi też powieka drgała i od kiedy zaczęłam brać magnez (tak jakj mi dziewczyny na forum poradziły,a lekarz potem potwierdził ) przeszło od ręki :-). A tabletek na uspokojenie narazie nie biorę, ale pewnie pod koniec ciąży jakieś Relanium lekarz mi przepisze.

Pogoda znowu do bani :baffled: Wieje i po niebie przetaczają się ciemne chmury. Pewnie będzie padać.

Dzisiaj postanowiłam zalegać cały dzień przed TV. Rozłożyłam sobie narożnik, wytoczyłam laptopik i sobie leżę :-)

Mój mężuś wczoraj do 24.00 sprzątał dom bo dzisiaj wyjechał i moi rodzice przyjadą, a znając moją mamę to w każdy kąt musi zajrzeć no i zaraz by szmatę w ręce wzieła i zaczęła porządkować :-)

:-)
 
Tricolor, ale ja biore wlasnie magnez i mi to nie przechodzi, a to masz sklonnosci do nerwow, ze lekarz ci realnium przepisze, czy tylko tak zartowalas? kurde, b sie martwie a nie chce po tych lekach być śnieta i spać na okrągło.:baffled:










 
Nerwy to ja mam "zryte" maxymalnie od dawna, ale to Relanium to lekarze przepisują przeciwskurczowo też. W pierwszej ciąży też brałam, bo Fenoterol ma jakąś tam maxymalną dawkę jaką można zażywać ( chyba 9 tabletek, a teraz mam już 6 przepisane ), a potem to jak nadal są skurcze to trzeba coś jeszcze innego brać i właśnie Relanium często przepisują lekarze. Teraz jak byłam na tej amniopunkcji to dziewczyny na moim pokoju też Relanium oprócz Fenoterolu dostawały.
 
reklama
Tricolor, no ja tez mam nerwy ze tak powiem pod kontrola, i przed ciąża bralam leki na uspokojenie, ale w ciazy przestalam, jestem na zwolnieniu, i stresów mialam znacznie mniej, az tu znowu..przepisał mi Hydroxyzinum, brałaś moze to , albo ktoras z was ?





 
Do góry