reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hello - last but not least :)
Emili - powiem Ci ze w tym szalenstwie jest metoda, nie denerwujesz sie pierdolami. W pierwszej ciazy mialam 1(slownie jedno) usg w 17 tyg, i ani jednego spotkania z doktorem, tylko polozne i bylo super :) - po prostu jesli ciaza przebiega prawidlowo to nie mecza kobiety niepotrzebnymi badaniami...
 
reklama
witam serdecznie :-)

strasznie dużo zaległości mi się przez weekend zrobiło ....

u nas dziś pogoda straszna !!! od rana leje deszcz na zmianę z gradem i śniegiem, do tego wichura straszna, że ledwo z samochodu do pracy doszłam !!!

mój kochany M zrobił mi przecudną niespodziankę, w sobotę jak byłam na zajęciach odmalował pokój dla Olki :-) teraz zostało poczekać na nowe mebelki i też się wezmę za pranie i układanie :-D już nie mogę się doczekać !!!
 
No i ja wkońcu zwlokłam swoje 4 litery z łóżeczka , ale nic mi sie niechce ,za oknem :growl::growl::growl::growl: okropnie ciągle pada i wieje a tu po te wyniki trzeba iść bo wizytka już w środe :tak:-już sie doczekać niemoge.
Trzymam kciuki za wasze wizytki dzisiejsze - napewno wszystko wporządeczku.
 
Hello - last but not least :)
Emili - powiem Ci ze w tym szalenstwie jest metoda, nie denerwujesz sie pierdolami. W pierwszej ciazy mialam 1(slownie jedno) usg w 17 tyg, i ani jednego spotkania z doktorem, tylko polozne i bylo super :) - po prostu jesli ciaza przebiega prawidlowo to nie mecza kobiety niepotrzebnymi badaniami...
Może i masz racje Kasiu ale u mnie jest trochę inaczej miałam 2poronienia więc chciała bym widzieć swoje dziecko częściej:tak:czy wszystko jest w porządku . Siedzisz w szpitalu po 2godz i tak nic mądrego się nie dowiesz.A do tego chcę cc bo rozeszło mi się spojenie po pierwszym porodzie i nie chodziłam to też nie problem będzie dobrze.Wysłali mnie na fizykoterapie która nie pomaga co raz gorzej u mnie z spojeniem i chodzeniem ale da pani rade :tak:ortopedy szpital w Galway nie ma po prostu dla mnie to jest dziwne.I te pokoje 6-8 osobowe,w których robią sobie imprezy nie pacząc na innych:-D może wiesz ile kosztuje 1osobowy lub 2 pokój w szpitalu.;-);-)
 
U nas tez leje jak z cebra:wściekła/y::wściekła/y: Do tego jest zimno jak cholera, za trzy godziny odbieram malego z przedszkola i chyba cala przemokne:baffled:. Dzisiaj mialam badanie poziomu cukru u gina. Wysiedzialam sie tam bite trzy godziny i trzy razy pobierali mi krew. Wynik bede miala jutro, wiec zobaczymy
Nic mi sie dzisiaj nie chce, dzieki Bogu, ze obiad juz mam, dogotuje tylko barszczyku. Prasowania za to mam stosy i nie wiem, kiedy sie wezme, tym bardziej, ze nienwidze tego robic:baffled:
 
U mnie wieje wiatr jak szalony, aż okna wpadają w wibracje :szok:
...ale w łóżku jest całkiem przyjemnie, wiec tu sobie pospędzam czas :tak:
Wizytę u gina mam w czwartek, jutro jadę się oddać krew... zobaczymy jak moja anemia:-p.
Weekend minął mi częściowo w szkole, zauważyłam, że odkąd jestem na l4, to nawet szkoła jest dla mnie przyjemnością...:sorry2:
Wczoraj oglądałam horror i ...nie polecam, sny miałam jeszcze gorsze niż bez:angry:
 
reklama
Hej:-)
U mnie pogoda też do bani, ale nawet się cieszę, bo nie mam czasu na spacerek z małą, pakuję, sprzątam i mam ogólne zamieszanie w domu a gdyby było ładnie to żal by mi było nie pójść z nią na świerze powietrze;-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, nie stresujcie się, będzie dobrze:-)

Witaj Rozzalia:-)
 
Do góry