reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam!

A u mnie na razie pochmurno, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozpogodzi (wczoraj słoneczko też wyszło dopiero popołudniu). A poza tym w UK jest dzisiaj Dzień Matki i z tej okazji mój M. kupił mi przepiękne gradiole z wazonem (na którego brak ciągle narzekałam:-D) w prezencie od naszego Maleństwa, które postanowiło dorzucić też coś od siebie osobiście i jak tylko wazon stanął na komodzie, zaserwowało mi kopniaka, żebym miała pewność, że kwiatki są od niego;-):-D:-D:-D

Także z tej okazji życzę wszystkim czerwcowym Mamusiom wszystkiego najlepszego i porodu w terminie... jaki sobie wymarzyłyście:tak: Buziaki wielkie!
 
reklama
Czesc dziewuszki:-)

Kurcze ale u nas ponuro, pada cały czas i niebo zamglone dosc mam dzisiejszej niedzielei, nic sie nie chce ledwo obiadek jakis ugotowałam bo normalnie człowiek śpi na stojąco.......jak ja nie cierpie takich dni. Mam nadzieje ze kolejny tydzien bedzie ładniejszy....

Miłego reszty dnia :-)

a gdzie pouciekaly suwaczki???:errr::errr::errr:



mój jest na swoim miejscu!!!



kurcze wyszły dwa posty a chciałam zeby był jeden i własnie juz kiedys sie zastanawiałam jak to sie robi jakby chciała w jednym poscie zacytowac kilka róznych postów...jakos nie moge do tego dojść...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluję zdanego egzaminu :-D Ja wciąż nie mam prawka i nie zanosi się na to, bym je miała w najbliższym czasie... no ale i tak nie mamy auta, więc jakoś mi się nie pali.
Przez tą przedłużającą się zimę mam kiepski humor, na dodatek mały obudził się dziś krótko po 5 i chodzę cały dzień jak zombie. Ja chcę już wiosnę :wściekła/y:
Na szczęście ten dzień się już kończy, a jutro... wielkie zakupy wyprawkowe :-):-) Wprawdzie niewiele mi już zostało do kupienia: materac, pościel, przewijak i parę drobiazgów, no ale każde zakupy wprawiają w dobry nastrój :tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki....a ja bylam dzisiaj na meczu pilki recznej Polska - Turcja....nasi wygrali wiec pomimo padajacego deszczu humor mam dobry, atmosfera byla rewelacyjna:-D...no i Justynka krysztalowa kule zdobyla...taki juz ze mnie kibic i maniak sportowy:-D

Madziumba gratuluje studniowki...tylko nie szalej za bardzo:-)

A mnie zgaga dzisiaj meczy na maxa...okropnosc.
Ide kolacje zrobic bo zaraz Taniec z gwiazdami;-)
Milego wieczorku....
 
Do góry