reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Wuyu08 zaraz wrzuce na wątek kulinarny przepis na naprawde dobre marchewkowe ciacho :-)

Annya czytałam ostatnio w jakiejś mądrej książce, że ostre smaki nie służą maluszkowi...tzn nie wpływaja na zdrowie, ale sa dla niego niesmaczne, Ty po posiłku juz nie będziesz czuła smaku, a on może go czuc przez....24 godziny :szok: dlatego, że siusiając do wód płodowych przenosi tam pikantny smak i tak bedzie go ta pikanteria otaczała i będzie ja połykał az organizm sam nie wydali. Przyznam, że od jakiegos czasu bardziej uwazam na to, co jem :-)

Dziewczynki, gratuluje poznania płci, Irka, napisz jak reaguja Twoje dziewczyny i rodzina, bo cos kiepsko było, ale się chyba oswoili juz, co?
 
reklama
Mała M jesli chodzi o mnie i meza to juz sie pogodzilismy z mysla ze bedzie 4 nawet sie cieszymy. Najmłodsza tez mowi ze ma dziecko w brzuchu i czesto musze ja masowac zeby malenstwo zasneło bo ja kopie. Srednia sie cieszy a najstarsza zaczeła dopiero tolerowac ta mys ale juz głupio nie gada. Tesciowa cos tam breczała ale maz odpowiedział jej dosc ostro i sie zamkneła, a moja mama lata i kupuje ciuchy choc mam ich sporo po poprzednich corkach. Na co reszta rodziny mysli to mam w d...e.
 
Czesc dziewczyny!
Za oknem szaro, buro i mokro wiec od rana siedze w domku i chodze od okna do okna i sie nudze;-), a przepraszam! Rano znalazlam sobie zajecie, przestawilam szafe w pokoju! Normalnie sama nie wierze, ze dalam rade, ale powolutku kawaleczek po kawaleczku dalam rade i chyba zrobilo mi sie w pokoju ciut wiecej miejsca, a napewno duzo latwiejszy dostep do szafy!
Hmm mam tylko jeden problem, chyba porysowalam panele :szok:, no chyba ze byly porysowane wczesniej i przysloniete szafa :-D. Macie moze jakis pomysl co z tym zrobic? Czy da sie to jakos "zapastowac" czy jedyne chodniczek mnie ratuje :baffled:.
Polecam na te ryski płyn sidolux, ale nie ten do paneli ale do podłóg z pcv, ja uzywam go do paneli na przedpokoju-jest super:tak:.Poza tym to nie szalej wiecej z ta szafą:angry::-):-):-)
 
Dziewczynki, mam prosbe.
Pamietam ze pisalyscie kiedys o muzyce klasycznej dla Bobasów, nawet zamieszczałyscie linki do posluchania. Strasznie chce cos takiego zakupic, a zupelnie nie wiem czego mam szukac..
Pomózcie prosze ;-)
 
Irka, super, że się wszyscy juz z tym ułozyli. A najstarsza pewnie zmieni zdanie jak sie kruszynka pojawi na świecie ;)
 
Witajcie
Ja dziś oka nie zmrużyłam coś nie mogłam spać i ciągle mam koszmarne myśli znów odezwała się we mnie panika maleństwa nie czuję od poniedziałku nie dostałam ani 1 kopniaka, wcześniej kopało ale bardzo delikatnie a to już 22tydzień w piątek idę na 4D ale to jeszcze 3 dni i do tego czasu chyba zwariuję dawno już tak się nie denerwowałam nie wiem co ze sobą zrobić Zaczęłam rządzić w kuchni by się czymś zająć narobiłam kiełbasek słoikowych zrobiłam obiad posprzątałam i wyszukuję rożnych informacji w necie ale od tego czytania to mam większego stracha. Dziewczyny powiedzcie czy zdarza się, że wasze maleństwa nie odzywają się przez kilka dni?
 
Witajcie
Ja dziś oka nie zmrużyłam coś nie mogłam spać i ciągle mam koszmarne myśli znów odezwała się we mnie panika maleństwa nie czuję od poniedziałku nie dostałam ani 1 kopniaka, wcześniej kopało ale bardzo delikatnie a to już 22tydzień w piątek idę na 4D ale to jeszcze 3 dni i do tego czasu chyba zwariuję dawno już tak się nie denerwowałam nie wiem co ze sobą zrobić Zaczęłam rządzić w kuchni by się czymś zająć narobiłam kiełbasek słoikowych zrobiłam obiad posprzątałam i wyszukuję rożnych informacji w necie ale od tego czytania to mam większego stracha. Dziewczyny powiedzcie czy zdarza się, że wasze maleństwa nie odzywają się przez kilka dni?

Sylwia - mi sie tak zdarza. Jest tak, ze czuje Malenstwo jak sie przewala w brzuszku a nastepnego dnia nic, cisza!! Juz dziewczyny wczesniej o tym pisaly - dzieciątko sie układa jakos tak ze go nie czujemy po prostu. Na pewno wszystko jest w porządku :-) Aczkolwiek domyślam sie ze umierasz ze strachu, ja jak nie czuje tez sie denerwuje.
 
reklama
hej!
ja mam termin na 27 czerwca i nie znam płci i chce ją poznać dopiero podczas porodu :-) mam już dwuletnią córeczkę i w sumie drugie ważne żeby było zdrowe :-)




 
Do góry