reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kluseczko - skurcze raczej bys poznała bo macica sie stawia i robi sie twardy brzuszek momentami nawet jak kamien.W takiej ciazy jak my teraz jestesmy powinno byc to bezbolesne bo jak twardniej i boli brzuszek to nie za dobrze.
Jeśli chodzi o liszaje ja nigdy nie miałam czegos takiego, ale napewno nie bedzie to szkodziło dzidzi bo jest juz na tyle duza ze nie łapie to co my wiec mysle spokojnie.
 
reklama
Jeszcze male pytanka do was: Czy zazylo wa sie cos takiego jak liszaje w czasie ciazy- i wyskoczylo to chorubstwo na szyi i nie wiem czy na brzuszku tez nie bede miala bo mnie swedzi wszystko osttatnio. A i jeszcze jendno- moze troche glupie ale- skad wiadomo ze sa skurcze macicy- od jakiegos czasu odczowam dziwne hmmm....odczucie ale nie wiem czy to skurcze czy moze niunia sie tak kreci i kopie ze promieniuje to w dol i wydaje mi sie tylko ze to skurcze,

Kluseczko na liszaje dobry jest sudokrem ,również na odpażenia ,potówki i.t.p
A co do tych skurczy to ja też coś odczówam ,ale na skurcze mi to niewygląda takie jakieś ciągnięcia,kłucia ,czasem takie pobolewanie jak przed okresem - niemoge sie już doczekać wizyty u mojego gina a to dopiero 23- chyba zwarjuje do tego czasu.

Pogoda u nas dziś paskudna , zimno a z góry leci wszystko co możliwe -brrrrrr.
 
Tau - dzięki! Przepis wstawiony:-)

Kluseczka - w ciąży często zdarzają się problemy ze skórą. Jak Ci swędzi, to spróbuj smarować ja częściej ( i więcej) balsamami nawilżającymi. Jeśli chodzi o liszaje, to pomagają maści typu Alantan, ale nie jestem pewna czy są bezpieczne w ciąży.
 
Dziekuje Kochane,

Chyba zaaplikuje sobie Sudocrem wczoraj mezus kupil mi do kapieli kosmetyki dla dzieci wiec moze tez pomoga. Jutro na badania krwi ide do szpitala a co do skurczy to mam nazieje ze to jednak maluch sie wierci brzuszek mam czasmi twardy ale nie boli.

Caluski mamuski
 
Czesc dziewczyny!
Za oknem szaro, buro i mokro wiec od rana siedze w domku i chodze od okna do okna i sie nudze;-), a przepraszam! Rano znalazlam sobie zajecie, przestawilam szafe w pokoju! Normalnie sama nie wierze, ze dalam rade, ale powolutku kawaleczek po kawaleczku dalam rade i chyba zrobilo mi sie w pokoju ciut wiecej miejsca, a napewno duzo latwiejszy dostep do szafy!
Hmm mam tylko jeden problem, chyba porysowalam panele :szok:, no chyba ze byly porysowane wczesniej i przysloniete szafa :-D. Macie moze jakis pomysl co z tym zrobic? Czy da sie to jakos "zapastowac" czy jedyne chodniczek mnie ratuje :baffled:.

Tau, jesteś totalnym świrusem!!! A co do podłogi, to zobacz, czy głębokie są te zadrapania, można je wypolerować :tak:

Dziewczynki, mam prosbe.
Pamietam ze pisalyscie kiedys o muzyce klasycznej dla Bobasów, nawet zamieszczałyscie linki do posluchania. Strasznie chce cos takiego zakupic, a zupelnie nie wiem czego mam szukac..
Pomózcie prosze ;-)

Dołączam się do prośby Margarytki! :-D

Witajcie
Ja dziś oka nie zmrużyłam coś nie mogłam spać i ciągle mam koszmarne myśli znów odezwała się we mnie panika maleństwa nie czuję od poniedziałku nie dostałam ani 1 kopniaka, wcześniej kopało ale bardzo delikatnie a to już 22tydzień w piątek idę na 4D ale to jeszcze 3 dni i do tego czasu chyba zwariuję dawno już tak się nie denerwowałam nie wiem co ze sobą zrobić Zaczęłam rządzić w kuchni by się czymś zająć narobiłam kiełbasek słoikowych zrobiłam obiad posprzątałam i wyszukuję rożnych informacji w necie ale od tego czytania to mam większego stracha. Dziewczyny powiedzcie czy zdarza się, że wasze maleństwa nie odzywają się przez kilka dni?

Sylwia, podobno rzeczywiście maluchowi trzeba podnieść poziom cukru we krwi, chociaż u mnie się to chyba nie sprawdza. Ale maluch nie lubi ucisku, więc jak tylko się zbytnio złożę przy siedzeniu albo wyprostuję, leżąc, zaraz się układa ;-)

Moim zdaniem, jeśli się niepokoisz, leć szybko do gina, żeby Ci sprawdził dzidzię dopplerem - będziesz miała czarno na białym, że wszystko jest ok!
 
Dziekuje Kochane,

Chyba zaaplikuje sobie Sudocrem wczoraj mezus kupil mi do kapieli kosmetyki dla dzieci wiec moze tez pomoga. Jutro na badania krwi ide do szpitala a co do skurczy to mam nazieje ze to jednak maluch sie wierci brzuszek mam czasmi twardy ale nie boli.

Caluski mamuski
Czesc Kluseczko :D Sudocrem to Ci moze jeszcze bardziej wysuszyc skore...Ale nie wiem co Ci moze pomoc...a do kapieli to bardzo dobre sa z firmy Oilatum :D
 
Dziekuje Kochane,

Chyba zaaplikuje sobie Sudocrem wczoraj mezus kupil mi do kapieli kosmetyki dla dzieci wiec moze tez pomoga. Jutro na badania krwi ide do szpitala a co do skurczy to mam nazieje ze to jednak maluch sie wierci brzuszek mam czasmi twardy ale nie boli.

Caluski mamuski

Kluseczko, ja mam bardzo suchą i delikatną skórę i to niezależnie od ciąży, ciągle mam jakieś podrażnienia i uczulenia. Polecam Ci bardzo gorąco Cutibazę (półtłusty krem dla skóry wrażliwej i ze skłonnością do alergii) - naprawdę pomaga, chyba na równi z maściami sterydowymi, które też nieraz muszę stosować. Możesz to kupić w aptece bez recepty. Ogólnie możesz zapytać farmaceutkę o kremy-maści, najlepiej bez żadnych kolorów, zapachów itd., taka właśnie jest Cutibaza.
 
Witajcie

margarytka zrobilam ta karpatke, ale albo ja cos zle zrobilam,bo krem taki jakis jak do napoleonki, jakos go tak malo, ... w smaku w porzadku, ale nie przypomina z tym kremem karpatki, wole jednak krówke

dziewczyny czy wy macie problem z kregoslupem:confused:, czasami takmnie lapie taki bol ze ani w prawo ani w lewo, placze i czekam az sie bede mogla ruszyc, lekarz mi powiedzial , ze moze byc tylko gorzej, jak mnie teraz tak boli, boje sie w trackie porodu taki ucisk na kregoslup mnie wykonczy :baffled:

m.linijka.i.200.jpg



 
Hej :-)

Jak tm pogoda u Was ? U nas śnieg, -0,5 stopnia i wieje :baffled: Okropna pogoda. Najchetniej bym wskoczyła pod kołdre i nie wychodziła do wieczora. No może zrobiła bym wyjatek, żeby podejśc do lodówy po coś do jedzonka ;-):-) No, ale tak kolorowo to dzisiaj nie bedzie nieststy. Musze do tego weterynarza jechać, a wieczorkiem mamy rezerwacje w knajpie bo moja mama ma urodzinki :-):-(

Zgaga mnie dopadła :baffled: Wczoraj to juz zaczełam panikować tak mnie w mostku bolało. Nie dośc, że serducho jak oszalałe mi waliło po Fenoterolu, mialam dusznośc to jeszcze ten ból. No cóż, byle do czerwca.
 
reklama
Chyba jestem slepa bo nie widze watku o imionach. W kazdym razie my mamy problem dla synka imie było wybrane juz od 7 lat a dla kolejnej corki nie mozemy sie zdecydowac. Ja chce Ige, maz Matylde a nasza najstarsza stwierdziła ze jej sie podoba Jagoda.
 
Do góry