reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Gratulacje Kwiatek to musiało być właśnie to:-)
Co do kąpieli to chyba od czasu do czasu można co? Byle to nie była gorąca kąpiel i za często bo może to wywołać skurcze. Nawet się lekarza pytałam, bo ja z tych co lubię i tak mi właśnie powiedział jak powyżej napisałam.
Co do wagi to ja dałam czadu w styczniu przytyłam 4 kg ale wcześniej tylko 1 kg więc ogólnie 5 kg. Mam nadzieję, że do porodu się to jakoś ustabilizuje.

15406844d8.png
 
reklama
Kwiatek, ale takie wylegiwanie w goracej wodzie to chyba niezbyt dobry pomysl w ciazy....kiedys juz poruszany byl ten watek na forum :-D
.ehhh

Nika77 słońce ale ja nic nie pisałam ze to była GORĄCA woda.:-) Wiem o tym, że to niewskazane dla kobiet w ciąży. Kąpie się w dość ciepłej wodzie, ale nie gorącej. I to trwa ok 15 min. Wczoraj była w euforii i dlatego tak długo leżałam w tej wannie ale woda przecież robiła się coraz bardziej chłodna a nie coraz bardziej gorąca. :happy:
Pytałam o to mojego lekarza i powiedział, że mam żyć tak jak do tej pory, wiec jak kapałam się zawsze w gorącej wodzie to dalej mogę, ale w granicach rozsądku. :tak:
 
Nika77 słońce ale ja nic nie pisałam ze to była GORĄCA woda.:-) Wiem o tym, że to niewskazane dla kobiet w ciąży. Kąpie się w dość ciepłej wodzie, ale nie gorącej. I to trwa ok 15 min. Wczoraj była w euforii i dlatego tak długo leżałam w tej wannie ale woda przecież robiła się coraz bardziej chłodna a nie coraz bardziej gorąca. :happy:
Pytałam o to mojego lekarza i powiedział, że mam żyć tak jak do tej pory, wiec jak kapałam się zawsze w gorącej wodzie to dalej mogę, ale w granicach rozsądku. :tak:


Oki no to zwracam honor;-) I gratuluje ruchow...to jest cudowne uczucie, mnie mala dzisiaj od rana kopie...chyba jej nie wygodnie jak tak siedze w pracy:-)
 
Hejka:-)
U nas dzisiaj śliczna pogoda, słoneczko, błękitne niebo, nareszcie, już mi tak brakowało słońca.. Zaraz się ogarnę i mykamy z Majcią na spacerek a po południu USG:-) Trzymajcie kciuki, żeby maluch pokazał co tam ma:-)

Kwiatku gratuluję ruchów, teraz z dnia na dzień już coraz mocniej i częściej będziesz czuła, super:tak::-)
 
Witam

My dzis ostatni dzien u tesciowki.
Tata dzis po nas przyjezdza i jedziemy do naszego wojkowickiego domku :-)

A w sobote znow wyjazd na weekend ;-):-) Ale jestesmy podrozniczkami :-)

Pogoda coraz fajniejsza i coraz cieplej na dwiorku sie robi. Zaraz idziemy na spacerek i zaliczymy ostatnie przejscie sie po osiedlu :-)

Do ginki wybieram sie w nastepnym tygodniu. Chyba w czwartek ;-)

Sandrusia zdrowa i grzeczniutka a mlodsze malenstwo kreci sie i kopie non stop :tak::-) Chyba zmienia pozycje bo zaczyna mnie juz kopac w innych miejscach niz zwykle ;-):tak::-D


Pozdrawiam

Milego dnia zycze
 
Hej Kobietki :-)
U nas straszna ulewa :wściekła/y:wyglada na to, ze spedzimy dzionek w domu:angry:
A tak chce mi sie wyjsc na spacerek.

Sunniva - trzymam kciauki aby dzidzia nie byla wstydliwa.
Martusia - udanego spacerku, zazdrosze pobytu w kraju :tak::tak:

Milego dzionka zycze wszystkim :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej Ciężarówki!
Gratuluję wszystkim mamusiom wiedzy na temat płci dzidziusiów oraz wszystkim mamom czującym kopniaczki.:-):-):-)
Ja już się nie mogę doczekać przyszłego czwartku, bo wtedy może moja mała odsłoni całe wdzięki i ginek na 100% potwierdzi, że to dziewczynka, bo na poprzedniej wizycie powiedział, że jajek nie widzi i prawdopodonie będzie dziewczynka.
 
Witam wszystkie czerwcóweczki w to paskudne popołudnie, u mnie za oknem deszczyk pada i tak ogólnie jakoś nieprzyjemnie , leże sobie od rana bo wczoraj chyba zadługo pochodziłam i kręgosłup mnie bolał więc postanowiłam dziś leniuchować a pozatym mały sie wierci i chyba zabardzo bo czasem coś zaboli. wizyte mam dopiero 23 :no::no::no: - ja mogłabym odwiedzać mojego ginka codzinnie , no chociarz raz w tygodniu aby mieć pewność że wszystko wporządku a tak to różne głupoty mi do głowy przychodzą - chyba jestem jakaś warjatka.

Sunniva trzymam mocno kciuki abyś zzobaczyła jak najwięcej .

Maetusia fajnie masz teściowa pewnie was rozpieszcza.

Kwiatku niedziwie sie że zasiedziałaś sie w wannie te 1 ruchy są niesamowite zwłaszcza że czekamy na nie z niecierpliwością.
 
Sunniva - trzymam kciauki aby dzidzia pokazała co ma miedzy nogami.
U nas szaro smutno i nie chce sie nawet wychodzic z domu. Od wczoraj mam normalnie takiego doła ze szok.
 
reklama
Spacerek udany :-)
Corcia zakupila sobie dwie ksiazeczki i wlasnie idziemy czytac :-)

andzia111 wszyscy nas rozpieszczaja :-)
Fajnie ale juz nudno bez tatusia.
 
Do góry