reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Sunniva - trzymam kciauki aby dzidzia pokazała co ma miedzy nogami.
U nas szaro smutno i nie chce sie nawet wychodzic z domu. Od wczoraj mam normalnie takiego doła ze szok.
Też czasem mam gorszy dzień...nawet często...ale to przez to że za bardzo wszystkim się przejmuje:-(
 
reklama
Witajcie a u nas dzień był piękny słonko dawno tak nie świeciło:-D mam nadzieje, że jutro też tak będzie:-)

Andzia ja też mogłabym chodzić na wizytę co tydzień:-) a tak ogóle to mogłabym mieś USG w domku na wyłączność;-);-):-D
Dziewczynki zapisałam się na 4D na 13 II JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ!:-)
 
Cześć dziewczynki:-) !
U nas ostatnio taka pogoda, że szok! Śnieg z deszczem i zimno jak szlak. Nawet najstarsi irlandzcy górale tego nie pamiętają :tak:Nic dziwnego, że się humor rzuca. No i bję się żeby czegoś nie podłapać, bo wszyscy tacy podziębnięci i trzęsący się.
Sunniva - przetrzymaj trochę taką ładną pogodę. Wybieram się do Polski za 2 tygodnie i trochę bym się ogrzała i słonko zobaczyła:-) A jak tam u nas z grypą? Słyszałam, że jakaś epidemia panuje, prawda to?


Cześć Mamusie :-)

Musze się Wam pochwalić chociaż to nic pewnego ale ....
wczoraj wieczorem ok godz 21 w czasie kapieli gdy wylegiwalam sie relaksujaca we wannie poczulam jak mi sie w brzuszku na dole cos dziwnie zrobilo i za chwile znowu i znowu tak jak by jakas malenka rybka sobie tam plywala. Bylam tak podekscytowana ze lezalam i nie ruszalam sie jeszcze przez pol godz zeby tylko znow to poczuc. :-):-D
Az mi woda sie zimna zrobila hihiih

Juz nie moge sie doczekac nastepnego razu zeby sie upewnic ze to napewno moje malenstwo.

Wczoraj troche zaszalalam na miescie i kupilam pare ubranek dla dzidzi.:-)

A odnosnie tego tycia to nierozumiem jak to sie dzieje ale ja wciaz stoje w miejscu z waga a brzuszek coraz wiekszy. W ogole żadko kiedy jestem glodana. Musze sie pilnowac zeby jesc bo moja dzidzia bedzie inaczej glodowac. Do kolacji w postaci chocby jednej kanapaki musze sie nie raz zmuszac.
To bardzo dziwne poniewaz wczesniej jak to mowi moja mama bylam "żarłaczem pasibrzuchem":-D
Kwiatek - gratuluję ruchów! Ja od jakiegoś tygodnia czuję ruchy codziennie , ale do tej pory nie byłam pewna, że to to :-) Teraz mała jest najbardziej aktywna wieczorem ( jak się kładę spać oczywiście) i powtarza się regularnie, więc nabrałam pewności, że to moja córcia. Choć są to takie delikatne pukania. Ale uczucie fajne!
Co do wagi, to ja też mało przybrałam, dopiero jakieś 2 kg, a to już koniec 22 tygodnia! I też jakoś specjalnie jeść mi się nie chce, choć jak mnie czasem na słodkie weźmie, to klękajcie narody!!!I pomyśleć, że przed ciążą mogłabym mieszkać w lodówce:-D. Żeby mi tak zostało po porodzie!
 
Cześć Dziewczyny :-) Chciałam się pochwalić,będę miała SYNA :-).
Pan Doktor jest pewien na 100 % :-).
Od początku wiedziałam ze chłopak będzie :tak:
 
Cześć Dziewczyny :-) Chciałam się pochwalić,będę miała SYNA :-).
Pan Doktor jest pewien na 100 % :-).
Od początku wiedziałam ze chłopak będzie :tak:

Super!!! Wielkie gratulacje
,moze mojemu malenstwu tez jeszcze siusiaczek wyrosnie,zobaczymy28 lutego na wizycie 4D,no ale chyba nie bylby do konca zadowolony z tych sukieneczek ktore juz kupilam:-D:-D
 
reklama
milkada gratuluję synka!!

Ja niestety dzisiaj niczego się nie dowiedziałam, bo lekarz nie dojechał na USG:-( A ja tak się nastawiłam, już nie mogłam się doczekać.. jestem zła, smutna, rozczarowana... aż się poryczałam z tego wszystkiego:-( No nic, idę za tydzień, może tym razem się uda.

annya no ponoć szaleje jakiś wirus, taki okres teraz chorobowy. A pogodę z chęcią bym przetrzymała, bo bez słońca już zaczynam dołki łapać

Beatka jak tam córcia, mam nadzieję że już lepiej?
 
Do góry