reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie Dziewczynki

jakoś nie mialam dzisiaj czasu nic napisać, bo jakoś mnie brzunio tak bolał, na dole,a mój Dzidziuś chyba ustalił sobie juz stałe pory gimnastyki , pomiedzy 21 a 22, i tak około 6 rano, ale lubie to uczucie , wiem że tam sobie siedzi :-)


Sabin012 co do takich bolów , o ktorych pisalas to moze byc pecherz, bo tak mi powiedzial, lekarz, ja akurat mam kamice nerkowa, i mam takie bóle , ale juz lepiej, musze pić min. 2 l dziennie , brałam pro uno, i sok z zurawiny , pomaga, po dluzszym uzytkowaniu


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]






 
reklama
My byliśmy dzisiaj u Ginki, i niestety zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami Dzidzia nic nie pokazała... Tajemnice qrcze sobie robi.....
Następne USG za 2 tygodnie, może wtedy jak pozwoli...
Doła mam :baffled::baffled::baffled:
 
Moja mala znow dzisiaj caly dzien biegunka....dobrze ze chociaz cos pije:wściekła/y:wiec siedzimy w domku i nudzimy sie na potege:nerd:

Mirabella,super,wielkie gratulacje z dziewuszki

Nocanka,u mnie w poprzedniej ciazy mala dala sie podpatrzec dopiero w na poczatku 8 m tez uparciuch byl z niej

Ja tez musze troszke przystopowac z tym wszystkim bo zauwarzylam ze czasami mi brzusio twardnieje ale widze ze wiele dziewczyn tak ma..:tak:
 
Beatko na tym etapie ma prawo od czasu do czasu twardniec, bo macica cwiczy do porodu:tak: Ja juz nie moge doczekac sie porodu, bo wszystko mi ostatnio bardzo ciazy;-):tak:
 
mirabella gratuluję córeczki:tak::-)

nocanka oby za 2 tyg udało się podpatrzeć:tak: Ja idę jutro i tak bym chciała już wiedzieć, dzisiaj cały dzień gadam do malucha żeby jutro pokazał co tam ma między nogami:-) Majka była uparta i dowiedziałam się dopiero w 31 tyg:dry:
 
Mi udalo sie kupic super spodnie ciazowe i jestem z nich bardzo zadowolona - a jeszcze bardziej z przeceny - kupilam w Mother Care za 38 zl :)

Poza tym to jestem chyba na etapie, ze chcialabym zeby czas lecial szybciej ... juz nie moge sie doczekac :)
 
Cześć Śpiochy:).

Wczoraj mi moja mała dała popalić, urządzając wędrówki po całym brzuchu i wciskając się w najbardziej bolesne kąciki. Przępędzałam ją z jednego, a ona za chwilke już broiła po drugiej stronie.

Co do spodni ciazowych to na razie chodzę w jednych dżinsach kupionych w H&M, z których jestem zadowolona, tylko nie lubię jak sie kurczą po praniu bo muszę je na nowo rozciągać do brzuszka:).

mirabella - gratuluję córeczki!

gumisia - nie jesteś sama, ja też już dużo przytyłam. Od poniedziałku postanowiłam sobie trzymać dietę i jak na razie do dziś sie trzymam, ale najbardziej boję się weekendów, bo wtedy mój mężuś nakłania mnie do różnych grzeszków;-).
 
Cześć Mamusie :-)

Musze się Wam pochwalić chociaż to nic pewnego ale ....
wczoraj wieczorem ok godz 21 w czasie kapieli gdy wylegiwalam sie relaksujaca we wannie poczulam jak mi sie w brzuszku na dole cos dziwnie zrobilo i za chwile znowu i znowu tak jak by jakas malenka rybka sobie tam plywala. Bylam tak podekscytowana ze lezalam i nie ruszalam sie jeszcze przez pol godz zeby tylko znow to poczuc. :-):-D
Az mi woda sie zimna zrobila hihiih

Juz nie moge sie doczekac nastepnego razu zeby sie upewnic ze to napewno moje malenstwo.

Wczoraj troche zaszalalam na miescie i kupilam pare ubranek dla dzidzi.:-)

A odnosnie tego tycia to nierozumiem jak to sie dzieje ale ja wciaz stoje w miejscu z waga a brzuszek coraz wiekszy. W ogole żadko kiedy jestem glodana. Musze sie pilnowac zeby jesc bo moja dzidzia bedzie inaczej glodowac. Do kolacji w postaci chocby jednej kanapaki musze sie nie raz zmuszac.
To bardzo dziwne poniewaz wczesniej jak to mowi moja mama bylam "żarłaczem pasibrzuchem":-D
 
Cześć Mamusie :-)

Musze się Wam pochwalić chociaż to nic pewnego ale ....
wczoraj wieczorem ok godz 21 w czasie kapieli gdy wylegiwalam sie relaksujaca we wannie poczulam jak mi sie w brzuszku na dole cos dziwnie zrobilo i za chwile znowu i znowu tak jak by jakas malenka rybka sobie tam plywala. Bylam tak podekscytowana ze lezalam i nie ruszalam sie jeszcze przez pol godz zeby tylko znow to poczuc. :-):-D
Az mi woda sie zimna zrobila hihiih
\

Gratulacje, abyś poczuła znowu jak najszybciej:tak:.
 
reklama
Kwiatek, ale takie wylegiwanie w goracej wodzie to chyba niezbyt dobry pomysl w ciazy....kiedys juz poruszany byl ten watek na forum :-D
Wszystkim mamom, które wiedzac o nsza w brzuszku...gratuluje!
Moja Iga rusza sie coraz wiecej i coraz czesciej czuje jej kopniaczki....i chyba co rusz poszczegolne narzady mi ugniata bo boli :confused: Poza tym kregoslup zaczyna bolec coraz bardziej, zwlaszcza jak siedze w pracy:crazy: Za dwa tygodnie ide do lekarza....zastanawiam sie nad zwolnieniem coraz bardziej. No ale ozbaczymy, siedzenie samej w domu tez mi sie nie usmiecha a maz dopiero za jakies 3 miesiace wroci...ehhh
 
Do góry