reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja dzisiaj wyjątkowo rozleniwiona. Aż mi się pisac nie chciało,bo w sumie nawet nie ma o czym. Lezalam cały dzien. Ale od przyszlego tygodnia bedzie sie dzialo. Moj S ma urlop a ja przerwe po egzaminach. Wkoncu moze gdzies razem wyskoczymy. Bo ja juz na glowe dostaje od tego siedzenia. No i poza tym bez problemu bedzie mogl pojsc ze mna na wizyte w przyszlym tygodniu. :)
Milkada gratuluje syneczka :D.
 
reklama
Milkada - gratuluję synka! Muszę Ci powiedzieć, że ja też byłam pewna , że to chłopak, a tu pani doktor mnie zaskoczyła:-) W poniedziałek idziemy na następne usg, więc zobaczymy czy naszej niuni nic nie wyrosło. Trudno byłoby się znów przestawić, zwłaszcza, że już w końcu nawet imię wybraliśmy - będzie Milenka. Chłopak też pewnie nie byłby zadowolony z tych wszystkich różowych ciuszków:-D
 
milkada gratuluję synka!!

Ja niestety dzisiaj niczego się nie dowiedziałam, bo lekarz nie dojechał na USG:-( A ja tak się nastawiłam, już nie mogłam się doczekać.. jestem zła, smutna, rozczarowana... aż się poryczałam z tego wszystkiego:-( No nic, idę za tydzień, może tym razem się uda.

annya no ponoć szaleje jakiś wirus, taki okres teraz chorobowy. A pogodę z chęcią bym przetrzymała, bo bez słońca już zaczynam dołki łapać

Beatka jak tam córcia, mam nadzieję że już lepiej?

Sunniva mala duzo lepiej to byla chyba grypa zoladkowa,juz nie wymiotuje ani nie ma biegunki,jeszcze tylko brak apetytu pozostal:happy:

Cierpliwosci niedlugo zobaczysz maluszka,tydzien szybciutko zleci,ja mialam tylko 1 usg i teraz 28 lut.zrobilam sobie prywatnie wizyte na 4D tez juz nie moge sie doczekac,bo zwykle bede miala gdzies kolo 8 m.
 
Milkada gratuluję Synka!

Ja też mam nadzieję, że mojemu Maluszkowi nic nie odpadnie do następnego usg :-p
A to dopiero 22 lutego... :-(
 
Milkada gratuluje SYNKA;-)
My z mezem po cichu liczymy ze moze na kolejnym USG okaze sie jednak ze tez bedziemy mieli chlopaka...chociaz ja juz mowie do brzuszka...Iga:-D No ale Maz to sie w ogole ludzi...hihi. Ale z ciuszkami mam problem, wczoraj poszlam na zakupy i...kupilam tylko jedna bluze dla maluszka bo wszystko bylo rozowe i balam sie kupic:szok: Bo co jak jednak bedzie Igor....:confused:Musze chyba jednak poczekac do kolejnego USG, moze cos sie wyjasni:happy: A z drugiej strony...dlaczego w sklepach jest tak malo uniwersalnych kolorow dla dzieciaczkow:confused::angry: Wiekszosc rozowa albo granatowa;-)
Milego dnia Mamusie...biore sie za robotke...jak dobrze ze to juz piatek...weekendu poczatek:-D
 
Witajcie
'

Milkada gratuluję Synusia!!!

hmm racja z tymi ubrankami, ze jest mało neutralnych kolorów, a dziewczyny powiedzcie, jak to w końcu jest z tymi ubrankami w szpitalu, bo ponoć nie trzeba brać ubranek do szpitala? , bo tam ubierają dziecko, ale czytałam gdzieś , że lepiej brać swoje, kilka body, czapeczkę,a potem w domu po powrocie porządnie wyparzyć, co wy o tym sadzicie?:baffled: jestem raczej zdania żeby brać swoje, ale już sama nie wiem..

może wypowie się też już jakaś "praktykantka" co najlepiej zabrać dla dzidziusia do szpitala z ubranek?, ja wiem, ze mamy jeszcze duzo czasu, ale jak bede sie wybierala na zakupy to chcialabym wiedziec co kupić:-)




m.linijka.i.200.jpg
[/URL]



 
Witajcie
'

Milkada gratuluję Synusia!!!

MILKADA-gratuluje synka:-)

Nie mam co prawda wielkiego doswiadczenia, bo mam tylko Miśka, ale tym razem to wezmę ze soba do szpitala swoje ciuszki dla małego i oczywiście pampki.
Misiek miał 56cm i wazył 3700 i część szpitalnych rzeczy była po prostu za mała, ciuszki przynosiły salowe w duzym płóciennym worku i wieszały na klamce w sali, leżało nas 4 babki, kazda rzucała sie do worka, która pierwsza ta lepsza, zostawały tylko ciuszki za duże(na ok.rok)albo za małe, bez guzików i do tego wszystko szorstkie. Co do pieluch to tez porażka, nie masz pampków każą zawijać w 2 tetrowe, nie bardzo wiadomo jak to zrobić, jak wreszcie ubierzesz to okazuje sie,że mały juz się posikał i od nowa-porazka:no:Po kilku takich zabiegach już nie masz sił:wściekła/y:, tym razem bedę mądrzejsza;-)





http://www.suwaczek.pl/
 
Gumisia to jednak cenna rada, bo jak mi przyjdzie uprawiać wyścigi do worka z wybrakowanymi ciuszkami to ja dziękuje, hmm widzisz, to jestem teraz pewna żeby jednak brać swoje ciuszki, i co jakaś czapeczkę, skarpetki jeszcze nie wiem?


m.linijka.i.200.jpg
[/url]




Moni ju . dzięki, kurde nie byłam świadoma tych gazików,a powiedz mi na ile dni, tai zestaw, no bo jak dzidzius będzie mial zoltaczke, to ok tygodnia się leży, na ile dni mniej wiecej taki zestaw?



m.linijka.i.200.jpg
[/url]


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moni ju . dzięki, kurde nie byłam świadoma tych gazików,a powiedz mi na ile dni, tai zestaw, no bo jak dzidzius będzie mial zoltaczke, to ok tygodnia się leży, na ile dni mniej wiecej taki zestaw?



m.linijka.i.200.jpg
[/url]


Super ten zestaw od Moni ju, ja bym tylko pampki dorzuciła, a właśnie i majtki jednorazowe dla nas(super wynalazek):tak:
 
reklama
Moni ju . dzięki, kurde nie byłam świadoma tych gazików,a powiedz mi na ile dni, tai zestaw, no bo jak dzidzius będzie mial zoltaczke, to ok tygodnia się leży, na ile dni mniej wiecej taki zestaw?



m.linijka.i.200.jpg
[/url]


wydaje mi się że na 3 dni...bo tam trzymają standardowo 3 doby jeżeli wszystko jest ok.
 
Do góry