reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Oj ja mam zaraz położną....znowu mnie babsko pokłuje brrrrrrrrrrrrrrr.......to ta sama która mi ostatnio pobierała krew z palca i nie mogłam go przez tydzień dotknąć a nie jestem przewrażliwiona ;-) Bylismy na usg i znowu im brakowało papierów, czegos tam nie dosłali.....jaki tu jest bajzel, dziewczyny. No ale wazne ze Maluch zdrowy....Chyba będzie Maksymilian...a może Gabriel?? albo Kacperek?? :-)

najchetniej bym sie nigdzie nie ruszała, bo mnie znowu choróbsko złapało....a tak na siebie uważałam :-( W ogóle to dziwne, bo ja prawie niegdy nie choruje, a od poczatku ciąży to juz drugi raz...

Buziaki Dziewczyny!!
 
reklama
Witam
A moja wizyty u dentysty odwołana pani S dzwoniła, że ma grypę i mam przyjść za tydzień.
witam nowe mamusie!!!:-)
melanka- gratuluję córeczki:-):-):-)
aga- nie dźwigaj więcej takich ciężarów:no:;-):-)
agatko -cieszę się, że z synkiem wszystko OK:-):-):-)
nocanka-powodzenia na wizycie:-):-):-)
tricolor- chyba też wezmę się za puzzle;-):-)
 
Dziękujemy za gratulacje, z wyborem imienia jeszcze poczekamy...

Co do biocenozy, ja własnie leczę III stopień! Jak to usłyszałam o mało mnie nie ścieło, w życiu nie widziałam takiego wyniku cytologii :szok:. Oczywiście położna pociesza że w ciąży to normalne. Dostałam zakaz kąpieli w wannie, basen moge podziwiać zza okna itd. Mimo ze czuje sie świetnie to jeszcze urosept na drogi moczowe dostałam i tardyferon na żelazo.Czuje się jak skład apteczny, przypomnienia o dawkach mam w komórce, inaczej bym pomyliła lub zapomniała.
 
Witajcie dziewczyny.
Ja troszkę zakupków dziś poczyniłam. Zafundowałam sobie spodnie ciążowe z golfem, bo miałam tylko jedne portki w których jako tako szło jeszcze chodzić, choć dopinałam się na jeden guzik. Fajnie-mam już dwie pary:-)
A poza tym brzusio mnie ostatnio pobolewa na dole i czasem tak ukłuje, że aż muszę usiąść. Może mam za mało ruchu?Ale chyba to związane z tym, że biorę furagin na pęcherz i może to właśnie pęcherz. Przez te leki wstawałam w nocy z 10 razy na siku, ale mam nadzieję, że lek uzdrawia mój pęcherz napakowany leukocytami. Długo się broniłam przed tym lekiem, ale gin mnie nieźle przestraszył, że jak nie zacznę tego leczyć to mogę mieć chore nerki i wysunął wizję: dializy, przeszczep nerki itp. Nawet nie wiecie jak się wystraszyłam- przyszłam do domu i odrazu sobie zapodałam dawkę leków. A dzidzia wierzę, że jak była tak będzie zdrowa, napewno też by chciała by mama była zdrowa.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki te przeziębione tym bardziej, najlepiej przeczekać ten grypowy wirus i nie pchać się w tłumy ludzi jeśli nie trzeba-tak mówili w radio.Całusy;-)

15406844d8.png
 
Hej dziewczyny! Z Urzedem Skarbowym jest wszystko chyba na dobrej drodze, znowu opuścili do zapłaty 5% czyli teraz mamy do zapłaty 194 zl zamiast 426 zł. :-).
A co do remontu mieszkanka to już wymienili nam okna i płytki w łazience są już w połowie położone, zaszpachlowane wszystkie dziury i osadzone ładne drewniane ościeżnice. Robi się coraz przytulniej. :-) Meble do kuchni też zaczną się na dniach już robić, ale niestety będziemy musieli na nie poczekać 4 tygodnie.
A malutka kopie mnie dzisiaj co chwila więc wszystko jest na dobrej drodze.
 
Byłam dziś na badaniach -morfologia,mocz combs no i ta nieszczęsna glukoza z powodu której trzęsłam portkami ale musze wam powiedzieć że była ok ,a nawet mi smakowała gorsze było to siedzenie przez 1h na tym twardym krześle myślałam że ogonek mi odpadnie:-D:-D:-D -wyniki jutro. no a pobadaniach mąż zabrał mnie na zakupki -kupiłam sobie śliczną bluzeczke w orseju -idealna na okrągły brzysio.
przez tą glukoze dziś wogóle nieczuje głodu -coś tam jadłam ale nietyle co zwykle:tak::tak::tak:. No a mały wierci sie już na całego , czasem raczy mnie szturchnąć mocniej i wtedy czuje jak w tym miejscu brzuszek podskakuje:-):-):-).

Agatko gratuluje SYNUSIA
Zielona-fajnie że udało wam sie z tą skarbówką
Grosik25 witam cie serdecznie
 
Beata trzymajcie sie i nie dajcie choróbsku!!!
Agatka super wiadomości!!! ciesze się razem z wami. Mężowie tak mają, potwierdzam, ale źle nie chcą;-)

dzisiaj mamy 8 rocznicę ślubu z moim J. ...

wszystkiego naj.. z okazji rocznicy... ps... przepraszam że spóźnione.. ale szczere... :-)

No czesc dziewczyny, ja piwrszy raz na forum ale zapisuje sie na czerwiec ;) to moje pierwsza ciaza i bardzo sie martwie...

witam.... i ja....

A ja od wczoraj leze.. coś mnie wzięło na skurcze i muszę teraz zwolnić tempo... trochę sie przeraziłam.. ale na szczęście nie muszę sie kłaśc na oddział... chyba że jakby co.. tfu tfu tfu.... za dużo miałam w tygodniu rzeczy do zrobienia.. ttroszkę stresów.. ale juz dziś czuję że jest o niebo lepiej.... :-)
 
Czesc dziewczyny!!!

Dzisiaj bylam na USG i chyba bedzie dziewczynka!!!
Doktor nie byl pewien, mowi ze bedzie potwierdzenie na USG 3d, ale na 90 % dziewczynka!!!

POzdrawiam goraco:-):-):-):-):-)

ach... i za duzo przytylam :p
 
reklama
Do góry