reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja teraz wpadam tutaj z doskoku bo dostalam puzzle, które zamówilam na allegro no i układam :-)Fajna zabawa :-)

Siedze tez w internecie i próbuje zrozumieć oferte "Plusa". Miałam cały czas 5 nr kom do których dzwoniłam "za darmo", a teraz po podpisaniu kolejnej umowy podobno "warunki sie zmieniły" i jakims cudem musze placic za te polączenia o czym dowiedzialam sie przy otrzymaniu rachunku. Dodam, że codziennie gadam z tymi nr ok 3 h. Wyobrazacie sobie :angry::wściekła/y::szok: Rachunek mnie powalił. Teraz próbuje jakoś to "poodkrecać", ale na BOK'u nic sie dowiedziec nie mogę więc siedze i czytam i próbuje zrozumieć :baffled:

A i jutro mam kolendę więc porządki musze zrobić. Męza znowu nie ma więc księzulo na mojej głwie.

Dziewczyny, o co chodzi z tym napisem "LIVE" przy temacie ?

Agata trzymam mocno :-)

Cypisia, ale odwaga w Tobie wezbrała. Az mi sie zaczyna udzielać ;-) A tak poważnie to tez jakos ostatnio nie przejmuje sie porodem. Co ma byc to będzie. Moja dzidzia jest owinięta raz pepowina wkolo szyi i nie wiadomo co jeszcze potomkowi "odbije", może sie odkręci, a może zakręci i nawet jak będę chciała rodzic naturalnie to nie bedę mogła. Trzeba zaufac lekarzowi i tyle :-)

Co do tej "muzyki bobasa" tez puszczalam Hubiemu te plyty i bardzo je lubił. Naprawde warto je kupić. Teraz kupiłam "kołysanki prenatalne".
 
reklama
No hej czerwiec2009 ja mam termin na 15czerwca co USG to inaczej pokazuje ale na 90% dziewczynka.A w domu chłopiec 8letni ,chce brata imię wybrał Oliwier a jak już ta siostra to Julia.Pozdrawiam :happy:
 
Agata - powodzenia na USG
Tau - powodzenia u gina


Moja Mayeczka jak jeszcze byla w brzuszku puszczalam jej selekcje
Baby Einstein
680876_CD_L_F.jpg

62982

230397522.jpg


Uwielbia je nadal i to bardzo.
Jak juz sie urodzila zakupilam serie DVD z tej samej firmy, i za tym to dopiero przepada. Programy sa specjalnie opracowane w zaleznosci od wieku.

YouTube - Baby Beethoven 1/3

YouTube - Baby beethoven 2/3 ( baby einstein video)

Naprawde polecam, Mayeczka nauczyla sie rozrozniac kolory i zwierzatka poprzez te DVD. Ogolnie zabawki z tej firmy tez sa rewelacyjne.

Baby Einstein - Our Products

:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Czesc dziewczynki;-);-);-)

Ale mnie Viki w nocy wymordowala,wymiotowala chyba co pare minut,sama niewiem czy sie czyms zatrula,czy moze zlapala znow grype zoladkowa,rano miala prawie 39 goraczki,zrobilam jej chlodna kapiel,i dalam cos na temperature,jak nie zejdzie to musze sciagnac meza z pracy i pojechac z nia do lekarza.Boje sie tej jej goraczki bo raz dostala dreszczy goraczkowych a ja myslalam ze umiera bo przedtem jakos o tym nie szlyszalam,teraz wiem ze moja mala tak moze zareagowac na wysoka t.:-(

Tau powodzenia na wizycie,ale masz fajnie ja ide dopiero 17 ale tylko na kontrolna
bez usg

Agatka
,ja terz trzymam kciukasy,ciekawe czy mojej malej jeszcze cos nie wyrosnie:-)

Nic nie moge dzisiaj was poczytac ani popisac bo mala strasznie marudzi,moze pozniej.Pa.:angry::angry:
 
Jestem nic nie odpadło :) na 100% bedzie syn widziałam jak mu dynda tygrysek :) jest uroczy oczywiscie reka przy głowie pomachał nam druga rączką jest pulchniutki jak pączuś techniczka stwierdziła ze bedzie duzy ale najwazniejsze łożysko jest na miejscu bardzo wysoko zrobiła jakś przekrój i wszystko wyglada super bardzo sie ciesze tylko mój mąż to słyszał i odrazu stwierdził nareszcie koniec lezenia ;(Krew w pepowinie przepływa bez zarzutów wszystkie narzady ukształtowane prawidłowo oczka otwarte połyka i sika widzieliśmy na własne oczy normalnie bomba siedziałam tam z pól godziny fotka poźniej w galerii :D jestem happy juz za nim tesknie ..
 
Agata - ciesze sie, ze z Maluszkiem wszystko w porzadku. Mezem sie nie martw Oni tak to juz maja, szczegolnie jak to nasze kolejne ciaze ;-) Kiedy Ci sie chce to odpoczywaj, kiedy Ci sie nie chce to tez odpoczywaj bo pozniej bedzie jeszcze trudniej o odpoczynek;-)
 
Beata trzymajcie sie i nie dajcie choróbsku!!!
Agatka super wiadomości!!! ciesze się razem z wami. Mężowie tak mają, potwierdzam, ale źle nie chcą;-)

dzisiaj mamy 8 rocznicę ślubu z moim J. ...
 
Ostatnia edycja:
beata ucałuj bidulkę, niech zdrowieje szybko:tak:

Agata no to świetne wieści:-) a ani się obejrzysz i malutki już będzie z Wami:tak:

Inja oby wszystko było w porządku z Magdą, nie martw się na zapas:tak:
 
Agata077 gratuluje synalka, super !:-)

kurde dzisiaj byłam z mężem rozglądać sie za meblami, bo trzeba będzie robić miejsce dla naszego bobaska, ale albo coś drogie albo cos nie pasuje.

a co do zwolnienia, ja juz od dawna jestem na zwolnieniu, wyleguje się kiedy chce, za dużo stresów miałam w pracy, poza tym krędosłup tak mnie boli, ze chwilami ledwo chodze i nie moge się podnieść z łożka, ani zmienic pozycji,:wściekła/y: chcialam isc na aqua aerobik, ale nie ma u nas basenu ozonowanego, a na chlorowany troche sie boje, zapytam jeszcze gina co on na to, jestem za tym,że nie ma cona siłę siedziec w pracy jeśli sie chociaz trochę źle czuje.


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]




 
reklama
Cześć dziewczyny!
Przeżyłam to straszne choróbsko, tylko teraz trochę mnie zadek boli :-D ale to pikuś w porównaniu z tym co było.
Agata-super że z małym wszytko ok, i że mu nic nie odpadło :tak:
Inja- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;-)
Muszę doczytać te wszytkie wpisy bo mam zaległości
 
Do góry