reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Inja nastepnych latek wspolnie spedzonych w zdrowiu i szczesliwosci!:-):-)
Agatko, super wiadomosci! Swietnie, ze maly zdrowiutki i wszystko jest ok!:tak:

A mnie cos lub ktos;-):-D siedzi na zoladku, bo czuje sie tak, jakby sie bardzo skurczyl:baffled: A ogolnie to mnie zgaga piecze juz od miesiaca i powoli wymiekam. Stalam sie jakas taka ociezala, jak slonica:szok:, a co to bedzie przed samym porodem:-D
 
reklama
Witam serdecznie:) Dziś byłam na USG (22tc). Chyba będzie dziewczynka. Bardzo się cieszę bo mam już syneczka, ale też nie nastawiam się bo wiem, że jeszcze może wyskoczyć siusiak;-).
Termin był na 8.06.2009, a teraz na 15.06.2009:)
 
Agata gratuluję synka i cieszę się, że wszystko OK.:happy2:
melanka2 gratuluję córeczki.:happy2:
Beata nie dajcie się chorobie.:-)

Ja w czwartek idę zbadać krew i mocz. W poniedziałek idę na wizytę, ale najpierw w czwartek jeszcze z dziećmi do nefrologa.

Wczoraj nie pisałam, bo bolał mnie okropnie brzuch, a to chyba dlatego, że kąpałam mojego ponad 30 kg psa i musiałam w pewnym momencie go dzwignąć.:-( Ból był tak mocny, że musiałam wziąśc no -spę.Ale jest już OK!:-)

Teraz uciekam pod prysznic. Dobranoc.
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach, morfologia ok, tylko jak wiadomo hematokryt lekko poniżej normy, hemoglobina jeszcze się trzyma ;-) Minimalnie podwyższone leukocyty ale biorę poprawkę iż jestem solidnie przeziębiona. Mocz gorzej - leukocyty... Zobaczymy co Ginka jutro na to powie. Stres przed jutrzejszą wizytą mam gigantyczny. Ciekawa jestem czy u Dzidzi wszystko ok no i oczywiście ciekawa jestem czy się dowiem kto u mnie mieszka :sorry::sorry::sorry: Śniło mi się że chłopak....gdzieś słyszałam że sny spełniają sie na odwrót. Jutro zobaczymy.....o ile Dzidzia pozwoli :-)
 
Czesc dziewczeta, pozdrawiam z zimowej Irlandii...U nas pada snieg drobny i gruby i deszcz i grad na zmiane...No ale nie jest tak zle jak w UK. W miare szybko topnieje, ale zaraz potem nastepny pada... Dzis jak szlismy z zakupow to akurat taka sniezyca nas spotkala...dobrze ze czpke mialam...tylko buty mnie przemokly bo one nie sniegowe jakies. A St w wozku byl normalnie wsciekly, strzasal z siebie snieg z wyraznym obrzydzeniem.i prawie krzyczal ze zlosci...
A ja sie denerwowalam cala droge zebym sie nie przewrocila bo slisko strasznie,...No ale udalo mi sie w jednym kawalku dotrzec do domu.
Witam nowe mamy :D :d :D
 
Czesc dziewczeta, pozdrawiam z zimowej Irlandii...U nas pada snieg drobny i gruby i deszcz i grad na zmiane...No ale nie jest tak zle jak w UK. W miare szybko topnieje, ale zaraz potem nastepny pada... Dzis jak szlismy z zakupow to akurat taka sniezyca nas spotkala...dobrze ze czpke mialam...tylko buty mnie przemokly bo one nie sniegowe jakies. A St w wozku byl normalnie wsciekly, strzasal z siebie snieg z wyraznym obrzydzeniem.i prawie krzyczal ze zlosci...
A ja sie denerwowalam cala droge zebym sie nie przewrocila bo slisko strasznie,...No ale udalo mi sie w jednym kawalku dotrzec do domu.
Witam nowe mamy :D :d :D

A my się znów musimy przerzucić na kajaczek, albo chociaż kaloszki, bo znów mamy odwilż i wielkie jezioro pod oknami :nerd:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:-)
U nas dzisiaj jest w miarę ładna pogoda. Wczoraj za to padało i straszny wiatr wiał.
Ja dzisiaj już oddałam krem i mocz do zbadania. A wynik za tydzień przy wizycie u pana dr. Cukier jest ok. A reszta później.

Miłego dnia. Buziaczki
 
Do góry