reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
jaza-gratuluję synka.
Ja zapytałam moją mamę co sądzi na temat mojego brzucha, żeby powiedziała tak jak to się określało dawnymi sposobami, czy będę miała synka czy córeczkę. Popatrzyła i powiedziała że raczej chłopak. A wczoraj jak zobaczyła w pełni mój brzuch powiedziała "Monisiu będzie chłopaczysko jak nic...". Zobaczymy za tydzień czy te czarodziejskie sposoby się sprawdzą, chociaż już teraz mój A chodzi smętny bo on marzy o córuni:-D:-D:-D
 
WITAJCIE

Jaza gratuluję synka!:-)
Milkada spróbuj może jeść czosnek ja jadłam z chlebakiem kładłam pod pomidorka i nie było tak go czuć jak go z czymś zmieszałam, czosnek to naturalny antybiotyk zatłucze bakterie! dużo pij herbaty z cytrynką i soczkiem malinowym.

Dziewczynki musimy na siebie uważać i nie dać się grypie jak naj mniej przebywać w miejscach zatłoczonych!teraz strasznie dużo ludzi choruje ja też niedawno byłam i mam nadzieje, że do końca ciąży nic mnie już nie chwyci.
DUŻO ZDRÓWKA KOBIETKI
 
Monika mój tez bardzo chciał córeczkę i chyba marzy do tej pory w pracy nikomu się jeszcze nie pochwalił, że to ma być synek M twierdzi że na USG ptaszka nie było widać a lekarz sam do końca nie był pewny i ciągle ma nadzieje choć jak mówimy o maleństwie za zaczął zwracać się do niego Szymonek wiec chyb już dociera do niego, a tak swoją drogą to każdy kto mnie widzi to mówi chłopiec jak nic:-) w poniedziałek mam wizytę więc zobaczymy.
 
Oj tak, cierpliwosci nigdy za wiele:tak:
Jaza ja rowniez gratuluje!

Ja mam dzis wizyte, wiec kto wie, a noz male zechce sie pokazac:tak:;-)
 
reklama
Witam Dzieczynki! Ja jutro mam wizyte....poproszę lekarke o usg, bo bardzo jestem ciekawa co tam w brzusiu noszę...nie wiem tylko czy będzie już widać...koleżanka wczoraj powiedziała mi, że jest jeszcze za wcześnie...jak myslicie?

Brzusio troszke odbił ale niewiele...w swetrze nic nie widac, czyba że ubiorę się w obcisłą bluzeczkę :-) ruchów też nie czuję, a tak bardzo bym chciała....2 dni temu stojąc wieczorem przy zlewie w kuchni poczułam z prawej strony takie szybkie drżenie podobne do tiku np mięśnia...wyłączyłam szybko wodę, położyłam ręce na brzuchu i nasłu****ę....myślałam że może się powtrórzy, ale niestety cisza....nie wiem czy to były ruchy czy coś innego...do dzisiaj już nic podobnego nie poczułam...to moja pierwsza ciąża i ciężko rozpoznać Co jest Co.

Pozdrawiam, ściskam Gonia
 
Do góry