reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kluseczko gratuluje CÓRCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
widze że swiętujecie już dzień babci i dziadka ,ja podeszłam do tego dość sceptycznie :wink: zato za rok zrobie to z pąpą:tak:.

tricolor , zdziwiła mnie ta wizyta z zusu a jeszcze bardziej to że niedostajesz pensji- to jest niedopuszczalne, a swoją drogą to ja jestem na L4 już 3 miesiące a pensje dostaje ciągle z zakładu pracy .
mój mąż też niełazi zemną do lekarza ,owszem jak jest w domu zawozi mnie i czeka w samochodzie ,ale za nic w świecie niechce wejść zemną do gabinetu:oo2::oo2:.
 
reklama
tricolor , zdziwiła mnie ta wizyta z zusu a jeszcze bardziej to że niedostajesz pensji- to jest niedopuszczalne, a swoją drogą to ja jestem na L4 już 3 miesiące a pensje dostaje ciągle z zakładu pracy .
mój mąż też niełazi zemną do lekarza ,owszem jak jest w domu zawozi mnie i czeka w samochodzie ,ale za nic w świecie niechce wejść zemną do gabinetu:oo2::oo2:.

Ale ja mam własna działalność i to jednoosobowa więc zasady sa nieco inne. Ja poszlam na zwolnienie, nie płacę zusu, ale mój mąz jest na ten okres zareestrowany jako osoba wspólpracująca i place za niego skladke min czyli zdrowotne. Zus inaczej to wszystko traktuje.
 
Dziewczyny wiem że może to nie ten temat,ale mam problem :baffled:. Rozchorowałam się strasznie,grypa chyba i nie mogę poradzić sobie z zatkanym nosem,męczy mnie strasznie.Macie może jakieś swoje sposoby?
Próbowałam już z wodą morską i parówka ale nic nie pomaga!! Pomóżcie
 
Mieszkam w maleńkim miasteczku i mam nadzieję, że nie będą robili mi wielkich problemów-może znajomości wystarczą;-) a jak nie to napisze im na miejscu upoważnienie do odebrania przez inną osobę np. mama. Będę próbować na wszelkie sposoby- musi się udać :-)
Jasne, ze musi sie udać,czerwcówkom wszystko sie udaje!Byłam dzisiaj u lekarza, maleństwo rozwija sie dobrze, jestem happy. To będzie drugi chłopczyk czyli 10letni pierworodny będzie miał braciszka!
 
Witam

Bylismy dzis cala rodzinka na USG :tak::-)
Piekny widok wlasnego bobaska :tak::-)
Lekarz dzis dokladnie posprawdzal glowke, moz, serduszko, komory, aorte, zoladek, pomierzyl i powiedzial, ze dzidzia wielkosci na 20t i 2dc. Wszystkow porzadku, dzidzia piekna i ma dllugie nozki (tak samo mi mowili z Sandrusia) :tak::-) Nie chcial jednak powiedziec plci, bo jak stweirdzil nie wolno im mowiec. Moze tylko lekarz prowadzacy, a z lekarzem prowadzacym bede sie widziala dopiero 22 kwietnia :baffled: Ale i tak jade do PL wiec pojde do swojej ginki i poprosze ja o USG ;-):-) Co do plci to mnie sie wydaje ze widzialam dziewczynke :tak:lekarz pokazywal po kolei glowke, buzie, potem, brzuszek i nozki no i miedzy nozkami nic nie dyndalo ;-)

Dzis wpgole zalatany dzien, bo piore ostatnie rzeczy przed naszym wyjazdem pichce mezowi jedzonko i mysle co pakowac ;-)

Postaram sie wpasc potem bo teraz maz mi kompa z reki wydziera :-p

Milego wieczorka
 
Dziewczyny wiem że może to nie ten temat,ale mam problem :baffled:. Rozchorowałam się strasznie,grypa chyba i nie mogę poradzić sobie z zatkanym nosem,męczy mnie strasznie.Macie może jakieś swoje sposoby?
Próbowałam już z wodą morską i parówka ale nic nie pomaga!! Pomóżcie

Milkada a spróbuj na zatkany nos eufobium, bezpieczny lek dla kobiet w ciąży. Ja go obecnie stosuję, bo dopadło mnie tez przeziębienie i podam. Na gardło stosuję hascosept w atomizerze lub tantum verde w atomizerze.:tak:

Uciekam do łóżka, bo mnie zimno trzęsie.:-(
Poza tym to chyba większośc choruje. U córki w szkole jest tylko 12 osób z 27. Bądz tu zdrowy.:rofl2:
 
Dziewczyny wiem że może to nie ten temat,ale mam problem :baffled:. Rozchorowałam się strasznie,grypa chyba i nie mogę poradzić sobie z zatkanym nosem,męczy mnie strasznie.Macie może jakieś swoje sposoby?
Próbowałam już z wodą morską i parówka ale nic nie pomaga!! Pomóżcie

Mnie na szczęście narazie choróbsko omija, nawet katarku nie mam, ale.... pół kg cytryny dziennie do herbaty schodzi :tak: jak nigdy nie lubiłam tak teraz wiem że muszę. chrzan praktycznie codziennie jem... a jak kilka dni temu miałam wrażenie że zaraz mnie coś chwyci to syropek z cebuli....
 
Jasne, ze musi sie udać,czerwcówkom wszystko sie udaje!Byłam dzisiaj u lekarza, maleństwo rozwija sie dobrze, jestem happy. To będzie drugi chłopczyk czyli 10letni pierworodny będzie miał braciszka!

Jaza, takimi maleńkimi literkami napisałaś, że ledwo spostrzegłam :-D

Gratuluję SYNKA!
:-):-):-)
 
reklama
Jaza gratuluje SYNKA :)

Milkada ja katar wyleczylam herbatka z cytryna, miodem i sokiem malinowym - tez w herbatce. Uzywalam tez wody morskiej, ale tylko przed snem, zeby sobie troszke ulzyc...
W kazdym razie u mnie zajelo to 2 tygodnie.
 
Do góry