reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzien dobry :-)

Dzis przyszly nam decyzje w sprawie zasilku :tak: Zasielk przyznali :tak:Kwota co prawda nie wielka ale da sie wyzyc :-) Z naszych obliczen wynika ze bedzie mniej wiecej tyle co wyplata :-) Pracy szuka nadal :-) Buzie nam sie usmiechnely, zaczelismy myslec bardziej pozytywnie niz wczesniej i wiemy, ze do PL nie wrocimy poki co :-)
Zaraz idziemy na spacerek i na sklepy :tak::-)

Zdroweczka dla Wszystkich :tak:

Jaza ja tez nie docytalam wczesniej :sorry:
Gratuluje synususia :-):tak:

Milego dnia
 
reklama
a co to za gwiazdki w mojej wypowiedzi???? domyślam się że to cenzura hehe a miało byc po prostu N A S Ł U C H U J Ę...rozbawiło mnie to:-D
 
Dziewczyny, serdeczne dzieki za gratulacje. Mam juz jednego synka, będzie braciszek . Ciesze sie bardzo , ze malec zdrowy, bo ciążę mam z problemami. Jestem cała happy!:-)
 
Mam dziś małego stracha :eek: jutro mam wizyte u lekarza i jak zawsze niemogłam sie doczekać tak teraz mam obawy czy wszystko dobrze :no::no:? mam okropne sny ,istne horrory.oby już było jutro bo zwarjuje :shocked2::shocked2::shocked2:.
 
Mam dziś małego stracha :eek: jutro mam wizyte u lekarza i jak zawsze niemogłam sie doczekać tak teraz mam obawy czy wszystko dobrze :no::no:? mam okropne sny ,istne horrory.oby już było jutro bo zwarjuje :shocked2::shocked2::shocked2:.[/quote

Ja tez mam tak zawsze przed wizyta u lekarza,chyba wszystkie mamy,ostatnio to moj P.juz nie wytrzymal nerwowo i stwierdzil ze to moja ostatnia ciaza bo sie nerwowo wykoncze,bo ja nic tylko a co to bedzie jak bedzie......a nie ma zadnych powodow do niepokoju.A na ostatnim usg to sie cala trzeslam z nerwow,niby to moja druga ciaza,a wcale spokojniej jej nie przechodze,

Tak ze spokojnie napewno wszystko bedzie dobrze i maluszek zadowolony i zdrowiutki pomacha jutro do mamusi.daj znac jak poszlo:-)
 
reklama
Mam dziś małego stracha :eek: jutro mam wizyte u lekarza i jak zawsze niemogłam sie doczekać tak teraz mam obawy czy wszystko dobrze :no::no:? mam okropne sny ,istne horrory.oby już było jutro bo zwarjuje :shocked2::shocked2::shocked2:.
andzia111- wiem co czujesz, ja mam tak samo im bliżej wizyty tym większy stres. I jeszcze coś im więcej osób mi mówi, że wszystko będzie ok tym gorzej reaguję. Sny też mam okropne chociaż wizyta za tydzień dopiero.
Mam nadzieję, że jutro przeczytam tylko dobre informacje od Ciebie!!!
 
Do góry