reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć Dziewczynki!!!
Wreszcie doczekałam się zaproszenia na badania do szpitala:-D dziś dostałam list!!! wiecie na kiedy mnie zapraszają? na 24.12:szok: - mam nadzieję, że zrobią mi scan i to będzie najlepszy prezent świąteczny, jak się okaże że dzidzia ślicznie się rozwija i pomacha do stęsknionych rodziców wszystkimi łapkami:tak:
 
reklama
Beatko super, ze dzidzia zdrowo rosnie :tak:
Same dobre wiesci :tak::-)

martusia ja dzisiaj tez zabieram sie za golabki chodza za mna juz pare dni a dopiero dzisiaj mam troche czasu.
Zrob koniecznie :tak: Ciezarna z zachciankami to nie przelewki ;-)
Daj znac jakie Ci wyszly :tak::-)
Maz mnie dzis namowil na salatke z tunczykiem. Wlasnie sie ryz gotuje ;-):-)

Moja mala,tez dostala wczoraj cala pake prezentow od chrzesnego dzisiaj
dostanie lale bejbikaze smoczkiem butelka i pieluszkami aby sie powoli przyzwyczajala...A jeszcze w swieta cos dostanie te dzieci to maja dobrze...:-D
Sandra dostala tylko od nas prezenty na mikolaja. Chcielismy kupic duza farme z boksami, wybiegiem i zwierzatkami do kolekcji. Ale nigdzie moglam takiego czegos znalezc. I zostawilismy to na swiateczny prezent lacznie z wozkiem glebokim :tak:;-)Kupilismy jej duza skrzynie z malowidlami szminki, blyszczyki, cienie, roz, pedzelki sa tez pierscionki, gumki itpp bajery dla malej damy :tak:ksiazeczke gdzie ejst nemo, kolorowanke, 2 komplety pisakow, domino z kubusiem puchatkiem i przyjaciolmi, duzy woz strazacki i robota no i slodkosci :tak: Nasze dziecko ma lalki butelki, ubranka ale wcale sie tym nie bawi. Ona lubi wyvcinac, klepic, kolorowac, rysowac, malowac farbkami i bawic sie zwierzatkami :tak:no i autkami i samolotami i klockami lego tez ;-)taka dziewczynka i chlopczyk w jednym :tak::-)
Ale tym dziciakom dobrze masz racje :tak:Sama do dzis wspominam dzieciece czasy, swieta prezenty :tak::-)

Ide malowac pisaczkami ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Tak się wszyscy zaaferowali sprzeczką, że nikt nie zauwazył, że Sylwiaa sie nie odezwała po tym usg przed którym się tak strasznie denerwowała...............mam nadzieję że leży i daje sie rozpieszczać.........
 
MałaM słuszna uwaga kurcze mam nadzieje ze tez wszystko jest w porzadku juz dość aniołków czerwcowych ...

Irka tez zamilkła ....

nie wspominajac o reszcie dziewczyn dilajla kluseczka pixelka wracac tu do nas :)
 
Jestem, jestem wszystko u mnie w porzadku:-). Moje dzieci dostały na mikołaja słodycze (taki mamy zwyczaj), a od Gwiazdora po wigilii dopiero wieksze prezenty (te o ktore napisały w liscie);-). Ja mam teraz wizyte 17 grudnia.
 
Ten katar to chyba wszystkich powoli dopada. Mi az krew z nosa leci podczas smarkania.
Zazdroszcze Wam dziewczyny ze czujecie ruchy dziecka. Ja tez juz chce!
Ale wydaje mi sie ze musze poczekac bo mam wrazenie ze moj maly bedzie taki spokojny za tata. Z czego w sumie cieszylabym sie.
 
Dziewczynki ja sie nie odzywam bo kiepsko sie czuję, źle spię, mama straszne koszmary senne..a to widzę zdeformowane dzieciaczki a to śnię o pracy, do której juz nie mam co wracać...a do tego siku co godzina i nie moge zasnąć....no i ta niechęc do posiłków, nawet do picia czegokolwiek i ból żołądka...m cały dzień pracuje a wieczporem pada i jestem z Wiki sama....
sorki, że mędzę ale nic dobrego u mnie nie słychać....
 
reklama
Matko ja tez sie juz wykanczam, niby mdlosci juz w wiekszosci przeszly,ale i tak ciagle mam wrazenie, ze mi cos "siedzi" na zoladku i odczuwam taki slodkawy posmak w ustach:baffled: Fatalnie,niby nic takiego dzisiaj jeszcze nie zdarzylam zrobic, a czuje sie mega zmeczona... Kiedy to w koncu przejdzie:confused: co do ruchow, to niby czasami mam wrazenie cos czuc a niby nie, wiec jeszcze tak bardzo niezdefiniowane. Dziewczyny jak u Was z sexem? Macie ochote czy nie? U mnie roznie, mam jednak jakis dziwny lek, ze cos moze sie stac dziecku i troche blokuje, nie wiem skad mi sie to bierze. A jakie pozycje preferujecie w ciazy? Ale stawiam pytania, ale tak ostatnio sie zastanawialam, czy normalna tzw. "misjonarska" pozycja jest bezpieczna, bo przeciez partner troche uciska brzuch... Pytam jak niedoswiadczona kurka:-D ale to chyba te hormony;-)
 
Do góry