reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Nie wiedziałam, że mój post wywoła taką żywą dyskusję:confused:
Dominika życzę Ci pięknego urlopu i mam nadzieję, że mój tez taki będzie.
Znam osoby, którym coś złego stało się i w Polsce i na wakacjach i to w bardziej cywilizowanych miejscach niż śmierdzący i zabakteriowany Egipt. Więc nie ma co biadolić, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia. I nie chodzi tu a ni o namawianie nikogo, ani tym bardziej nie powinno chodzić o straszenie. Rozumiem, że niektórzy mieli trudne chwile, ale czasem wygląda to jak szukanie kozła ofiarnego. Ktoś lub coś musiało zawinić, bo inaczej Polacy nie mogliby żyć. Prawda jest taka, że można mieć NAJLEPSZEGO lekarza, a i tak może nas spotkać coś złego. Na dodatek uwielbiamy biadolić o tym co się komu złego przytrafiło i kto na co choruje. REWELACJA!!!! Nauczmy się przyciągać to, co dobre!!!!
Jak się wybierze polecony i dobry hotel, to i jedzenie jest różne, nie trzeba jeść tamtejszych warzyw czy owoców, a tydzień to i bez nich można przeżyć.
Każdy czyni co uważa za słuszne i tego się trzymajmy. Pozdrawiam odważne optymistki (co nie znaczy lekkomyślne czy nieodpowiedzialne):tak:


 
reklama
Hello

Wczoraj przyszli do nas znajomi z synem w wieku naszej malej. Dzieci sie pobawily i powymienialy wspomnieniami z mokolaja ;-)a rodzice poplotkowali ;-)Wieczorkiem maz poszedl na wieczor kawalerski a do mnie przyszla kolezanka i robilysmy babski wieczor ;-) z maseczkami i babskim filmem :tak:Mialam taka ochote na cole ze 2 wielkie szkalny z cetrynka wypilam a potem zasnac do 3 nie moglam ;-)
Wlasnie gotuje rosolek ;-) a po poludniu idziemy na spacer i do znajomych :tak:Znow weekend raz dwa zleci.


Tez myslam o Sylwi i Isi22 ostatnio :blink:
Ciekawe co z nimi :confused: Mam nadzieje, ze w szytsko oki.


Milego dzionka
 
Aga29 to moze na watek seks w ciazy. Bo tutaj kazda dyskusja zastanie za chwile przerwana EGIPTEM!
Dziewczyny dajcie juz spokoj albo utworzcie osobny watek i tam sobie dyskutujcie bo to juz meczacy temat.
 
Anavel wlasnie zauwazylam ten watek i juz tam skierowalam moje pytanie, a z ta dyskusja o Egipcie, to juz chyba nalezaloby skonczyc, bo prawde mowiac, robi sie to dosc nieprzyjemne, wiec wyluzujcie dziewczyny....
 
też mi sie nie chce na ten temat gadać...swoje powiedziałyśmy i kropka.

martusia...mnie wzieło wczoraj na pizzę..i chyba to był nienejlepszy wybór, dziś ból żołądka, dreszcze, mdłości odbijanie, rozmowy z kibelkiem...37,8 mam... :-(..sucha buła z wodą albo miętą...
 
pixelka ja tez zdycham mam biegunke na maxa i boli mnie brzuch caly czas sie zastanawiam czy jechac do szpitala do tego goraczka katar i dreszcze wzielam wczoraj polopiryne ale guzik pomoglo zdychammmm ;(
 
Ja dzisiaj tez nie za bardzo w sosie...mojamala smarka i kaszle na calego,a mnie tyez w nocy tak bolal zoladek ze musialam wstawac w nocy i robic sobie miete,teraz juz troszke lepiej.
U nas strasznie zimno sie zrobilo,mialam jechac kupic sobie pare ciuchow ciazowych szczegolnie jakies spodnie,ale chyba dzisiaj odpuszcze,Chyba caly dzien sobie poleniu****e co przy mojej malej nie do konca bedzie mozliwe bo przez ta grype strasznie jest marudna,,,
Najwazniejsze ze brzusio rosnie i nawet czuje sie w miare dobrze,nieliczac tych mdlosci ktore chyba zagoscily u mnie na stale.

Kochane zycze wam wszystkim zebyscie odpoczely i milo spedzily to niedzielne popoludnie.Pa:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie ja również dopisuję się do czerwcówek. Troszkę późno ale lepiej późno niż wcale :-). Pozdrawiam was wszystkie i życzę dużo zdrówka w te zimne dni :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
agatko...polopiryny w ciazy nie wolno, paracetamol weź....a jak goraczka bedzie wieksza niz 38,5 leć do lekarza po jakis bezpieczny antybiotyk. Gorączka >39 jest dla dzidziusia niebezpieczna....ja mam 38,1 i wziełam jeden bo tez mnie telepie...zjadłam kleik z bułka i leżę...
 
Do góry