reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

A czas faktycznie leci... dopiero robilam test, a juz sie w spodnie nie mieszcze, a moja dzidzia jest juz pewnie niewiele mniejsza od mojej dloni :-)

Czas leci ???? :no:
Dla mnie listopad to byl najdluzszy miesiac mojego zycia :-(, tyle stresow, czekania. Tak to chyba jest, jak sie jest samotna w ciazy, ale naprawde ten czas odkad sie dowiedzialam do najszybszych nie nalezal. Pewnie jeszcze przez to, ze lekarz prosil bym naprawde ZERO wysilkow. Eh. I tak wyszlo, ze malo rzeczy do robienia jest, wiec siedze, mysle i dni licze.
Oby tylko grudzien szybciej...:-p
 
reklama
to ja juz pobawilam sie w mikolaja prezenty podrzucone tzn slodycze bo u nas mikolaj to przynosi a dzieciatko pod choinke juz cos konkretnego przynosi Ola moja mnie dzis zabila na amen napisala list do dzieciatka i stwierdzila zeby w tym roku dzieciatko nie latalo po sklepach tylko dalo 200 funtow ona bedzie wiedziala na co wydac :) kurcze chyba moje dziecko dorasta buuu :)

no a teraz musze wam oglosic ze mamy w domu podwojnie ciaze otoz moj maz najpierw zaliczyl spotkanie z kibelkiem po kanapkach z kawiorem a potem zjadl popcorn zapijajac maslanka truskawkowa teraz wiem skad jego dziwne humorki hehehehe :)
 
Ola moja mnie dzis zabila na amen napisala list do dzieciatka i stwierdzila zeby w tym roku dzieciatko nie latalo po sklepach tylko dalo 200 funtow ona bedzie wiedziala na co wydac :)

:-) masz juz trojke, prawda? No to ladny wydatek bedzie w tym roku, jak kazdy taki liscik napisze :)))))

Wiem, ze dyskusja juz zakonczona, ale chcialabym przypomniec jeszcze o jednym, bo chyba nikt tu tego nei poruszyl. Poronienie nie jest jedynym zagrozeniem. Dzidzius moze przyjsc na swiat, ale sa przeciez jeszcze choroby, wady. Nigdy nie zaryzykowalabym zdrowia mojego dziecka dla wlasnych luksusow. Wole przez 9 m-cy zamknac sie w 4 scianach i potem cieszyc sie zyciem w pelni, niz szalec w ciazy, a przez reszte zycia nie daj boze tego potem zalowac...
A skoro badania na te tematy trwaja, znaczy ze i lekarze maja watpliwosci i dopoki nie zostana zakonczone, nie bede krolikiem doswiadczalnym, jak tu juz jedna z mam powiedziala.

No ale dzis sobota rano, weekend sie rozpoczal, cieszmy sie po prostu swoimi "kokoskami" :happy2:
 
Rzeczywiscie czas leci, ale ja jakos tego tak bardzo nie odczuwam:baffled: Mowiac szczerze chcialabym byc juz po rozwiazaniu:tak:
 
no a teraz musze wam oglosic ze mamy w domu podwojnie ciaze otoz moj maz najpierw zaliczyl spotkanie z kibelkiem po kanapkach z kawiorem a potem zjadl popcorn zapijajac maslanka truskawkowa teraz wiem skad jego dziwne humorki hehehehe :)

Hahaha, mój Misiek też jest "w ciąży". :-D
Nie wysypia się, w spodnie się już nie mieści, zachcianki smakowe miewa.... :confused:
Co to się porobiło :-D
 
Ratunku, niech mnie ktoś pogłaska;-). Strasznie się dziś słabo czuję, ale poczytalam sobie że to normalne po krwawieniu, nawet jak się za dużo krwi nie traci - potrzebuje się jej coraz więcej teraz. Tak bym chciała się pocieszyć wolnym weekendem z ukochanym, jakieś zakupy spacer itp. a zamiast tego siedzę i stękam:(
Też bym chciała żeby czas szybciej leciał.
Dzidzia mnie pociesza jak może, czuję jej ruchy już coraz częściej, a mąż niemal płacze ze szczęścia, kiedy mu o tym mówię:) Też chciałby już poczuć:-)
 
Dzien dobry w mrozny mikolajkowy poranek ;-)

Cora dalej zagilana :baffled:
Kiedy jej ten katar przejdzie bo mi jej normalnie szkoda :-(

Wczoraj w koncu zrobialm upragnione golabki :tak:Wyszly przepyszne, takie jak chcialam :tak::-) Wczoraj tez bylismy na zakupach i w koncu kupilismy corci pprezenty mikolajkowe :tak::-) Wieczorkiem gdy juz zasnela pakowalismy w papier z reniferem czerwononosym (to ulubiony renifer naszej corci ;-)) :-)Super atmosfera juz mi sie swiat zachcialo :tak::-) Za rok to dopiero beda mikolajki :tak::-):-)

Sandrusia wstala rano przyszla jak nigdy nic do salonu na bajke i nagle biegiem do nas do lozka wolajac mikolaj przyniosl prezenty :tak::tak:zerwalismy sie z tatusiem i pomagalismy w otwoeraniu prezentow. Corcia przejeta na maksa :tak::-) Zaskoczona :tak: Wszytsko bardzo sie podobalo :tak:Usmiech z buzi nie zchodzil :tak::-) Caly czas sie teraz bawi :tak: Jakie dziecko szczesliwe :-):-)

A jak tam mijaja mikolajki u Was :confused:

Powiem z opoznieniem choc temat zamkniety ;-)
Laski dajcie sobie spokoj i nie kloccie sie tutaj na forum.
Wszystkie jestesmy w ciazy i hormonki szaleja :tak:juz zadnych klotni OK :tak:

Powiem tylko jedno na ten temat. Dominika-Essex jezeli chcesz tak bardzo jechac i nie widzisz zadnych przeciwskazan do tego wyjazdu, nie dasz sobie zadnego slowa na ten temat pwoiedziec to po co wogole pytasz sie o nasze zdania.
Masz ochote jechac to jedz i baw sie dobrze. I nie zapomnij wkleic zdjec i nie tylko brzuszka ;-) Tak wlsanie pomyslalm, ze moze czas na jaskis nowy watek o zdjaciach rodziny czy z wyjazdow czy kto co tam bedzie chcial wkleic :-) Co Wy na to :confused:

pyska115 strasznie mi przykro :-( Nie moge sobie wyobrazic co przezywasz.
Wspolczuje z calego serca :-(

Beata1980 mam nadzieje, ze badanie wyjda w porzadku i corcia szybko wroci do zdrowka :tak:

Basiaw1983_23 ciesze sie, ze dzidzius rosnie i ze wszystko jest w porzdaku :tak:


Milego dzionka zycze :tak:
 
Czesc dziewczyny!
Mysmy dopiero niedawno wstali,moj mezus dzisiaj w domu co sie nie zaczesto zdarza,wysle go na jakies zakupy przedswiateczne albo sama sie wybiore o on zostanie z mala w domu,bo Viki zakatarzona na maxa.
Wczoraj pojechalam do tej kliniki po te badania genetyczne co robilam juz prawie miesiac temu i okazalo sie jsie ze jeszcze nie doszly,albo gdzies po prostu zaginely,balagan maja nie z tej ziemi..Ale przy okazji mnie przebadali,dzidzia osnie serduszko bilo slicznie,oby tak dalej.

.martusia
ja dzisiaj tez zabieram sie za golabki chodza za mna juz pare dni a dopiero dzisiaj mam troche czasu.
Moja mala,tez dostala wczoraj cala pake prezentow od chrzesnego dzisiaj dostanie lale bejbika ze smoczkiem butelka i pieluszkami aby sie powoli przyzwyczajala...A jeszcze w swieta cos dostanie te dzieci to maja dobrze...:-D
Meva bardzo ci wspolczuje ze tak sama siedzisz w domku,ale czasami tak sie dzieje...za to jaka bedzie radosc gdy maz wroci steskniony,Dbaj o siebie i maluszka:happy:
agatka007
u mnie maz co noc wcina paczke czekoladowych ciastekprzedtem owszem jadl ale sporadycznie,ale facet ma szczescie bo ma bardzo szybka przemiane materi tycie mu nie grozi,ale sam nie wie co mu jest mowi ze to niezalezne od niego
Ale te nasze dzieciaczki madre wiedza czego chca nie...:tak:
Carmi masz racje lepiej czegos niezrobic niz pozniej zalowac ze sie cos zrobilo

Dziewczyny zycze milego weekendu,uciekam na zakupy

 
Ostatnia edycja:
ja pominelam ten watek afery ale chyba musze sie ustosunkowac KAZDA CIAZA JEST INNA!!!!!! jedne zdychaja inne biegaja nie czujac nic kazda musi sama podjac decyzje dziewczyny z pierwszymi fasolkami nie wiecie co was czeka skonczy sie laba przez nastepne 3-4 lata podstawa to mama 24 na dobe i wcale sie nie dziwie ze Dominika leci odpoczac to ostatni moment zeby zlapac oddech Wiem co mowie mam 3 dzieci z jednakowym odstepem czasu nie pamietam kiedy przespalam we wlasnym lozku cala noc jedne konczyly nocne pobudki nastepne zaczynały ale czy to ze potrzebuje odpoczac jest czyms zlym do tego pogoda depresyjna nie zdajecie sobie sprawy jak potrzebne organizmowi jest slonce wiec skoro nic sie nie dzieje na solarium niech chodzi to jej ryzyko nie nasze!!! forum to takie miejsce gdzie dzielimy sie swoimi odczuciami ale napewno nie jest to miejsce do obrazania kogokolwiek WIEC DOSTOSUJMY SIE NAWET JEZELI MAMY INNE ZDANIE USZANUJMY JE !!!! I uwazam temat za zamkniety


Meva mnie tez ktos tam puka od srodka szkoida ze nie ma domowego usg w sprzedazy mialabym je napewno juz w domku :)

Ja juz po zajeciach naszczescie tylko dzis i za tydzien mam zastepstwo dzis caly dzien bilam po rekach kurcze nie znosze jak mi ktos maca brzuszek wkurza mnie to ;)

a ja musze sie wziasc za porzadek bigos swiateczny zjadlam wiec musze ugotowac od nowa a tak mi sie nic niechce ;(
 
reklama
Do góry