reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc dziewczyny! Ja na szczescie juz czuje sie o niebo lepiej jednak ten antybiotyk byl potrzebny....
Pixela77 ja jak juz chyba pisalam tez mam czesto ten bol w pachwinach teraz do tego doszedl lekki bol brzucha i kregoslupa szczegolnie wieczorem.Na wszelki wypadek bylam u lekarza ale powiedzial ze dopoki nie ma zadnych plamien to normalne,bo sie wszystko zaczyna powoli rozciagac.:tak:
Ell ja po badaniu po porodzie jak urodzilam Viki to okazalo sie ze mam nadrzerke i to bardzo duza a nie wykryto ja wczesniej bo moj wczesniejszy gino nigdy mnie nie badal chociaz mowilam mu ze mnie czesto boli w dole brzucha.No i mialam biobsje czy to czasem nie jest cos gorszego pozniej wymrazanie nadrzerki a pozniej znow biobsje czy nie ma juz zadnych niewlasciwych komorek.Teraz juz wszystko jest Okay.Prawdopodobnie przez ta nadrzerke poronilam moja pierwsza dzidzi.Ale wiem ze w ciazy jezeli wykryta wcale nie jest niebespieczna tylkotrzeba ja leczyc.. Ale na pewno w twoim przypadku wszystko bedzie dobrze...:happy2:

Ja tez czuje mojego maluszka juz od paru dni,i wiem ze to moje dzieciatko dokazuje bo to samo uczucie mialam z moja Viki,szczegolnie wieczorem jak tak sobie odpoczywamy....

Co do jedzenia to podobnie jak w ciazy z Viki z jednym tylko wyjatkiem nie moge patrzec na zaden nabial a w ciazy z Viki tonami pochlanialam jogurty a teraz jedyne co w miare wchodzi to tylko maslanka,zadnego miesa ani wedlin.za to ziemniaki fasolka szparagowa kapusta i duzo duzo owocow pod wszelka postacia.:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
dzewczynki pocieszyłyscie mnie z tymi bólami, niestety ja w pracy siedzę>8h , do tego jadę w sumie 1,5 h busem w dwie strony w pozycji stojacej a potem w domu zajmuje się mała i jestem zmeczona i przewrażliwiona....pewnie i w ciazy z Wika tak miałam ...ale to poronienie i straszne bóle brzucha jakie miałam w 8tc jak sie wszystko zaczynało rozpaać trochę zmieniły moje podejście do ciazy...

KluseczkaS ja biore no-spę, to bezpieczniejsze niż silne bóle podbrzusza i zalecane we wczesnej ciaży...ojej a co na ten sen poradzć? może jakaś relaksujaca muzyczke albo nudny program w tv?
 
Ostatnia edycja:
Silvii, jeszcze będziesz wśród mam 2009 ;-)

Ja dziś miałam wizytę kontrolną. Gin powiedziała, że mam super morfologię, ale mam lekko podniesioną liczbę białych ciałek i obniżone limfocyty - mam nadzieję, że to z powodu infekcji, a nie coś poważnego. Tak sobie tłumaczę, że gdyby coś było nie tak, to chyba nie szczerzyliby się do mnie, że moja krew jest fantastyczna? ;-)

Poza tym dostałam pozwolenie na kawkę i seks :-D
 
A ja ostnio pije litrami cole bezkofeinowa, nie wiem, co mnie napadlo, przed ciaza nie mialam takiego cisnienia na picie coli, a tu taki numer:szok: Ostatnio nabawilam sie zapalenia oskrzyeli, ale nie przepisano mi zadnych antybiotykow,musze inhalowac roztworem soli, pic herbatki na zaziebienie i ssac tabletki tymiankowe. Najgorszy jest u mnie kaszel, ale jakos zaczyna sie poprawiac. Dzisiaj bylam na kontroli i wszystko ok, zadnych szmerow w oskrzelach:tak:
 
A ja przezylam przed paroma godzinami chwle grozy:szok: Zadzwonili do mnie z kliniki gdzie robilam badania i usg abym zaraz przyjechala bo lekarz chce ze mna omowic wyniki usg no to ja zapakowalam mala do taksuwki i pojechalam z dusza na ramieniu ze napewno coos nie tak bo gino powiedzial ze mam przyjsc dopiero za miesiac. oni kazali mi isc do lekarza ogolnego ktory tylko powiedzial ze mam zaniesc te wyniki mojemu ginowi no i mam za mao zelaza reszte wszystko w normie,maluszek w 10 t mial 3.5cm nie wiem czy to dobrze ale chyba tak bo nic i nie mowili ze cos jest zle,teraz musze jeszcze czekac na wyniki tych badan w kierunku wad wrodzonych ktore robilam wczoraj ,jeszcze pare takich pomylek czasu to nerwica u mnie gwarantowana.:happy:
Dziewczyny a jak jest z ta watrobka w ciazy mozna jesc czy nie? Bo z tego co czytalam to niewielkle ilosci...
 
dzieki dziewczyny za wsparcie, właśnie wróciłam..ostry stan zapalny szyjki , ale jak to powiedziała moja pani doktor to tylko stan zapalny, dostałam antybiotyk na 3 dni, za tydzień kontrola i szczegołowe badania pod katem poszczególnych bakterii, tak aby wiedziec co go spowodowało, nadżerki nie ma uff mam nadzieje, że będzie dobrze

pixella, ja własnie w tej ciąży nie mam żadnych bóli rozciągających, sa ma widzisz i tak źle i tak:-(

kluseczkas.. ja też często mam problemy ze spaniem, ale znowu w nocy..budzę się i mogę liczyć owieczki:szok:

aga29 ja też uwielbiam teraz cole:zawstydzona/y:
 
Witajcie koleżanki niestety rzadko śledzę wpisy na forum, ale staram się nadrabiać jak tylko jest okazja. Mam do Was małe pytanko, bo niepokoji mnie silny ból brzucha w momencie gdy kicham. Czy któraś z was ma podobne bóle? Tn ból trwa kilka sekund ale mam wrażenie że mnie rozrywa od środka, no i oczywiście pojawił się odkąd jestem w ciąży. Na szczęscie nie mam krwawienia, więc aż tak bardzo nie panikuję, ale zawsze lepiej zapytać o radę. Pozdrawiam
 
Dziewczyny, cholera, Króliczek sie nie odzywa...a miała dzisiaj kontrolna wizytę u gina...kurcze,mam nadzieję że leży plackiem i odpoczywa:-(
 
reklama
A poza tym spotkałam po długim czasie koleżanke w pracy, powiedziałam jej, że jestem w ciąży (poza tym nikt nie wie), a ona na to, czy plamię. Ja, że tak, że teraz w sumie nie, ale że plamiłam lekko brązowo cały poprzedni miesiąc to mi zasunęła, że ona była w 10 tyg (jak ja teraz) miała tak samo i poroniła.......:-( Ja się zastrzelę... ciekawe czy jutro przyjdzie ten cholerny termin usg...męczy mnie ten stres...
 
Do góry