reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam , wszystkie nowoprzybyłe "czerwcówki".
Trudno nadrobic z czytaniem forum...Zwłaszcza jak się ma w sobie leniwca.Ja ciągle mam leżące chorobowe i chyba leki mnie tak usypiają.
Za to ciśnienie mi podniosła ginekolog w piątek, oświadczając że wyjeżdża na kilka miesięcy i muszę znaleźć zastępstwo.Mało tego USG genetyczną mam sobie sama gdzieś umówić przed świętami, bo ona już nie zdąży...Formalnie cały weekend skopany.
No i zmieniłam lekarza na faceta, poleconego przez przyjaciółkę. Teraz będę sobie chodzić spacerkiem na kontrole...
 
reklama
kluseczka wielu dziewczynom od 10-11 tc ustepuja powoli objawy...do 12tc ... a w nieudanej ciazy miałam mdłości do samego zabiegu w 8t1dc i nawet po...wiec tym sie nie sugeruj wcale...ale za to piersi mnie przestały boleć w 6tc5d...wtedy sie zaniepokoiłam i poszłam na usg i faktycznie zarodek sie nie pojawił....teraz dzidziusia widziałas, jest tam rośnie a ty nedługo na usg zobaczysz jak merda łapkami...

ja na usg genetyczne zapisałam sie prywatnie do bardzo dobrego specjalisty, mam nauczke po tym jak mi odwalił usg w ciazy z wika, nie powiedział dosłaonie nic...jakby mówic nie umiał,,,,oczywiście w szpitalu panstwowym...
 
witajcie;-)

pixela bardzo się cieszę, że maluszek pieknie rosnie w brzuszku:tak::tak::tak:

kluseczka ja bym na twoim miejscu pojechała do szpitala, udaj że się zwijasz z bólu, wymyśl coś by zrobili ci usg
kolezanka tak zrobiła i dzieki temu zobaczyła slicznie bijące serduszko i małego bobaska machającego rączkami
Ja na twoim miejscu bym spróbowała, uspokoisz się jak zobaczysz że z maleństwem wszystko jest ok

A u mnie rozpoczął się 11 tydzień, i też miewam bóle podbrzusza, tyle że ja się zastanawiam czy mnie czasem nie boli od zaparć z jakimi walcze:crazy:

A i wiecie co zauważyłam dziś zakładałam skarpetki i tak się nachyliłam i tak poczułam jaki ja już mam brzuszek miałam wrażenie jakbym na piłce się oparła;-) ale fajne to uczucie
Piersi też mam nabrzmiałe a w pierwszej ciaży nic nie rosły i tak nie bolały jak teraz
Wczoraj cały dzień męczyły mnie mdłości a już myślałam że pomału się kończą
 
a mnie najbardziej smieszy zgaga nawet po wodzie mineralnej.....jak jestem w domku nie mam zaparć...problrm pojawia sie jak siedze w pracy, wtedy mam 3 dniowe przestoje...i brzuch jak balon....
 
Hej czerwcóweczki:-) mam pytanie dotyczące podróżowania. W przyszły czwartek mam lecieć na kilka dni do Dublina, czy na lotnisku powinnam przechodzić przez bramkę? Gdzieś wyczytałam, że kobiety w ciąży nie powinny bo jest to w końcu rentgen :baffled: i mają prawo to zgłosić. Słyszałyście coś na ten temat? Pytałam się lekarza, ale sam chyba nie znał konkretnej odpowiedzi:confused:
 
pixela a bierzesz coś na zgage?
ja biore alugastrin to jest taki płyn a nie tabletki i bardzo skutkuje
wystarczy że wezmę łyżeczkę alugastrin i zgaga mija odrazu
 
Dzien dobry

Sloneczko mi przez okno swieci :-) chyba dosc fajny dzien dzisiaj sie zapowiada :tak:Za niedlugo sie zbieramy na spacerek.

Nie mam pomyslu na obiad dzisiejszy. Zupke jarzynowa mam od wczoraj a jakie drugie danie zrobic :baffled:


aga29 duzo zdrowka :tak:

beata1980 niezle cie nastraszyli. Niepowazni ludzie jakby nie mogli tego inczaej powiedziec i kobiety w ciazy nie stresowac.
Co do watrobki to jesc sie powinno ale nie wiem jak czesto i jak duzo.
Ja w pierwszej ciazy jadlam wartobke, ale czesciej i wiecej zjadalam salaty i pomidorow.

ell pewnie, ze bedzie dobrze :tak::-)
Ciekawe skad Ci sie to zapalenie wzielo.

MalaM kolezanka nie powinna Ci takich rzeczy mowic i Cie stresowac. Trzeba myslec tylko pozytywnie. A jak sie tak bardzo martwisz to zadzwon do szpitala i zapytaj kiedy bedzie to USG.

Cypisia o rany jak Ci sie chcialo :-D:-D
Ja nie wiem co to zachcianki :tak: Ani wczesniej ani teraz nie mam.

Pixella ciesze sie razem z Toba i gratuluje :tak::tak:
Niesamowite taki maly czlowieczek :tak::-)

KluseczkaS ja tez nie mam zadnych objawow oprocz duzych nabrzmialych piersi i siusiu w nocy wogole nie robie. Z dzidzia jest w szystko w porzadku, rosnie jak na drozdzach. Nie zamartwiaj sie tak. Mysl pozytywnie.
U mnie w Omagh jest polski lekarz(tylko nie wiem jaka specjalizacja bo nigdy jeszcze u niego nie bylam) jak chcesz to popytam o jego nr telefonu, zadzwon i zapytaj moze cos Ci doradzi.

sylwia28 ja tez mysle o cwiczeniach i na tym sie tylko konczy. Nie cwicze bo nie chce mi sie ;-)

anetka_789 w pierwszej ciazy lekarz umawial mnie na USG i nic za nie nie placilam. Maialm 4 USG przez cala ciaze. Teraz naarzie mialam jedno a ile zrobia to nie wiem.
 
reklama
Sylwia i Kluseczka dziekuję za odpowiedź, troszkę mnie uspokoiłyście bo już się bałam że takie dolegliwości tylko mnie dotyczą i że jestem na tym punkcie przewrażliwiona. ;-)
Dziś mam trochę gorszy dzień, zwymiotowałam pyszne śniadanko zrobione przez męża, choć już od ponad miesiąca robie wszystko, aby nie wymiotować. Najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na jakikolwiek posiłek odkąd jestem w ciąży, schudłam 5 kg i zmuszam sie do jedzenia. Mam nadzieję, że po trzecim miesiącu całodzienne mdłości miną i będę mogła cieszyć się ciążą.
Jeśli chodzi o USG termin mam na 14 grudnia i to będzie to USG prenatalne, już się nie mogę doczekać :-). Pozdrawiam wszystkie cerwcóweczki trzymkajcie się ciepło.
 
Do góry