reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Króliczka nie ma już od poniedziałku, też się martwię. Może w szpitalu leży biedactwo...
MałaM - nie wiem skąd ze Szwecji piszesz, ale jeśli nie jest ci daleko do Kopenhagi, to jest tu jeden polski ginekolog, prywatna wizyta 500DKK kosztuje, ale lekarz miły. Daj znać, jakby co, to podam namiary
 
reklama
MałaM nie słuchaj takich rzeczy!:crazy:
To, że koleżanka tak miała, nie oznacza, że tak musi być. Każda z nas jest inna, każda ciąża jest inna. Jedne plamią, krwawią i rodzą zdrowe dzieci, inne nie mają żadnych złych objawów i nie udaje się donosić ciąży... :-(
Musisz być dzielna i pozytywnie nastawiona, trzeba wierzyć, że jest i będzie dobrze, a już na pewno nie można każdego przypadku rozważać na zasadzie "mnie też to pewnie spotka".
Głowa do góry! Myśl pozytywnie i ciesz się ciążą. Żadnych paranoi. Jeszcze zdążysz się w życiu namartwić :tak:
Ściskam mocno!

P.S. Przeszłam samą siebie! :szok:
O 1 w nocy wsiadłam w samochód i pojechałam po pizzę! :szok:
Te zachcianki mnie wykończą :-D
Najadłam się, aż się ruszyć nie mogę. Spełniona zmykam spać, dobranoc!
 
Cypisia ale mi smaka tą pizzą narobiłaś:tak:

MałaM nie martw się, odpoczywaj dużo..i może faktycznie dla własnego spokoju warto poszukać polskiego lekarza..ja plamiłam w pierwszej ciąży okazało się, że odklejało się łożysko..dostałam duphaston i wszystko dobrze skończyło się.

Króliczku czekamy na wieści
 
ja mam dobre wieści, dzidzius wczoraj slicznie sie ruszał, biło mu serduszko i miał juz 2,22cm albo 2,5 nie moge rozczytać ze zdjęcia..co wskazuje na 8t6dc a wczoraj miałam 8t4dc....więc rosnie jak oszalały ...w 6t4dc miał 0,76 mm :-)....no i dostałam 2 tyg L4 i luteine by progesteron troche podniesć...podobno maja bóle brzucha minać, no-spa forte 3x1 tabl, mnogo badań....no i zwazyłam sie...chyba troche przesadziłam ze swoją wagą 55kg zaledwie miałam...:-(.....więc chyba schudłam od poczatku ciazy 2 kg....no i widziałam głowkę, nózki...naprawdę to już wyglada jak taki śmieszny człowiek a nie kijanka...pecherzyk żółtkowy znikł za to jest piekna pempowinka
 
Ostatnia edycja:
ja mam dobre wieści, dzidzius wczoraj slicznie sie ruszał, biło mu serduszko i miał juz 2,22cm albo 2,5..co wskazuje na 8t6dc a wczoraj miałam 6t4dc....więc rosnie jak oszalały :-)....
To super ja nie moge doczekac sie wtorku, dowiem sie na kiedy mam termin i w koncu bede miała karte ciąży.
 
beata1980 i ell- dobrze ze wszystko ok.

ededa- ja tak mam przy kichaniu bardzo mocny bol w podbrzuszu przez kilka sec tez sie zastanawiala czy to prawidlowe

Cypisia- to maly gigant:) Gratuluje.

Ja mam znowu glowe pelna obaw. :no: Nie mam mdlosci nawet po jezdzie autobusem. Wczoraj nie poszlam wczesniej do domu bo sie troche obudzilam po poludniu ale za to bolal mnie brzuszek caly wieczor no i ciagle plamie a w noy do toalety wstawalm tylko raz. Dzisiaj tez juz czuje troche ciagniecie w ole brzucha:-(. A do lekarza dopiero 1 grudnia do szpitala pewnie nie ma co isc bo znowu powiedza ze wszystko ok.
 
Kluseczka ja nie mam wcale mdłości a dzidzius rośnie jak na drożdżach..to nie reguła naprawdę, masz inne objawy? ból piersi, zgagę? rozciaganie brzuszka?..
 
ededa-ja też odczuwam ból przy kichaniu ale wzięłam się na sposób gdy czuję, że się zbliża kichnięcie szybko łapię się za brzuch i go dociskam wtedy nie boli na początku sama się przeraziłam gdy kichałam czułam jakby mi się coś odrywało, trwa to chwile ale uczucie przerażające wtedy odrazu leciałam do toalety czy nic się nie stało.

Kluseczko mnie brzusio też ostatnio często pobolewa a to pewnie skutki tego, że wszystko się tam rościąga, a co do nocnych wypadów do toalety to teraz przez dłurzszy czas będą rzadsze.

cypisia- mnie też straszne zachcianki nachodzą a zwłaszcza w nocy, ze spać nie dają.

Dziewczyny a czy wy ćwiczycie dużo? wię, że w ciąży powinno cię sporo ćwiczyć mi jakoś coś cięszko zacząc ale zastanawiam się nad kupnem maszyny do ćwiczeń takiego chodzierza myśle że taki sprzęcik mi i maleństwu chyba nie zaszkodzi?
 
Witam dziewczyny sorry że tak rzadko piszę ale postaram się nadrobić zaległości. Słichajcie ja jestem już w ciąży 10 tygodni i 3 dni. Za 2 tygodnie idę na USG genetyczne. Czy wy płacicie za to USG czy macie za darmo? Kurcze to będzie moje pierwsze USG od wyjścia ze szpitala w październiku jak miałam te plamienia i trochę się denerwuję. co ile wy macie USG robione? Jeszcze mam takie pytanie czy macie jakieś bóle pleców bo mnie często na dole bolą, zwłaszcza jak długo stoję i kurcze mnie to ciągle niepokoi.Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
Pixellko: Problem w tym ze ja mialam mdlosci. Ale tak nagle ustapily. Owszem piersi mam nabrzmiale ale nie mialam takich boli brzucha- przypominaja troche te bole jakie mialam w 1 ciazy :zawstydzona/y: kiey zarodek przestal sie rozwijac. Sama juz nie wiem 10 tydz to za wczesnie zeby mdlosci ustapily.
 
Do góry