reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Króliczku-strasznie sie ciesze ze twojej dzidzi bije serduszko! Mam nadzieje ze u mnie tez okaze sie ze jestem jednak dwa tyg. krocej w ciazy,ze dziecko dalej sie rozwija. A co tu dzisiaj tak pusto?
 
reklama
Isia, głuptasie, pewnie ze będziemy tęsknić :-) Króliczek super, że wszystko dobrze, Pamiętasz? Ja tez pisałam, że u mnie ciąża była młodsza i teraz wiem, że chociaż kalkulatory podaja ostatni dzień 8 tyg, muszę sobie spokojnie 3 odjąć :happy2: tak więc maluszek ma ok 6 tyg....Ale i tak jestem trochę skołowana i nie wiem dokładnie, ale co tam...byle zdrowo rosło. catmate, jasne, że będzie ok!! Ty masz usg we wtorek, nie? Ja we wtorek mam położną, wypytam o plamienia, a na usg to niestety do Świąt muszę poczekać, aż pojade do Polski
Całuski Kochane!!
 
Hej :-)

U nas dzis pogoda pod psem, ale za to zakupy sie udaly :tak:chatka wysprzatana.
Corcia oglada teraz kociuszka a ja wypoczywam :tak::-)


Witam nowe forumowiczki :tak::-)

silvii28 pisze:
Dziewuszki, muszę się Wam pochwalić- wczoraj piekłam ciasteczka wg przepisu dilajli i wyszły cuuudne:biggrin2::biggrin2::biggrin2:, dzięki za przepis:tak:mój małżonek zjadł mi prawie wszystkie:wściekła/y:, więc muszę dziś piec od nowa:-D A wszystkim mamuśkom polecam "ciążowe ciasteczka" na poprawę humoru;-)
Sillvii28 poprosze i ja o przepis moze upieczemy z corcia :tak: Ona bardzo lubi piec ciasteczka, a ja nie mam zadnego juz fajnego pzepisu.


Dominika fajny ten doppler. Ogladalam dzis takie w sieci :tak:
Ale narazie nie kupuje.


Milego wieczorku ;-)
 
:-DJa poszlam za vibovitka i obcielam moje dlugie wlosy i zrobilam sliczne pasemka ale farba ziolowa,widac ciaza dodaje odwagi,ale chyba nigdy sie sobie tak niepodobalam.Suuuper.
Eliza s witaj:tak:
kroleczek ale Ci zazdroszcze ze juz jestes spokojna o maluszka,u mnie od@ co prawda juz 11 tydzien ale ja i tak wiem kiedy sie nasze malenstwo poczelo no ale zobaczymy co pokaze usg ktore mam we srode a do gina dopiero za tydzien:nerd:
 
Czesc.
Ale mi już rosołek pachnie , ale jeszcze nie doszedł do siebie i muszę choć z pół godzinki poczekać.Coś mis ię wydaje ,że ze trzy dokładki dzisiaj zjem bo już mi ślina cieknie;-)

Miłej niedzieli
 
Dzien dobry ;-)

A my wstalysmy przed 11 :-D
Goscie wczoraj u nas byli i poszalelismy do 2 :tak:To rano wstac sie nie chcialo;-)
U mnie rosolek jeszcze sie nie gotuje, dopiero kuraka odmrazam. A tak wogole to my dopiero co po sniadanku :tak:

Dzis w miare fajny dzien nie pada i slonko co jakis czas swieci :-) cos trzeba wymyslec fajnego na dzis. Ale nie mam glowy do tego narazie.

beata1980 gratuluje decyzji. Napewno super wygladasz :tak:

AnsiaM milej niedzieli rowniez dla Was :tak::-)
 
Witajcie.

Dziewczyny które są w ciąży po raz drugi- nie wiecie kiedy kiedy czuć ruchy, i w którym tygodniu można poznać płeć?
 
Witam wszystkich.
Miałam okropną nieprzespaną nockę i czuję się dziś bardzo wymięta.
Objawy pierwszego trymestru powoli zaczynają zanikać, za to zrobiłam się głodna jak wilk i definitywnie zaczynam rosnąć.:tak:
Zamierzam dziś leniuchować, tym bardziej że za oknem pada i smutno.
Jutro idę do ginekologa - ściemniłam że chciałabym sprawdzić cystę, co ją mam na jajniku, ale mam nadzieję że zobaczę dzidziusia, a doktorek porządnie sprawdzi stan techniczny mamuśki\;). To polski lekarz i mam nadzieję że nie przejął duńskiego podejścia do sprawy.
Miłego dzionka życzę i witam wszystkie nowe forumowiczki.
 
reklama
Anetka80 ja poczułam ruchy gdzieś w 16-17 tyg, a płeć poznałam na usg połówkowym. I to jest chyba przeciętna, choć słyszała, że na dobrym sprzęcie i jeśli badający ma duże doświadczenie to już w 12-13 tyg dojrzy płeć-nie wiem czy to prawda.
 
Do góry